Выполните вход на сайте:
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Ласкаво просимо до спільноти "Кредитні форуми"! » Загальні питання кредитування » Загальні питання кредитування » Я працюю "сам на себе", як підприємець, але без реєстрації.
Я працюю "сам на себе", як підприємець, але без реєстрації.
Я працюю "сам на себе", як підприємець, але без реєстрації. Чи можу я отримати кредит?
На жаль немає. Банки кредитують або найманих працівників (з підтвердженням по телефону з місця роботи), або підприємців (офіційно зареєстрованих мінімум 12 місяців) або пенсіонерів (до 74 років). Якщо Вас, не дивлячись на Вашу діяльність, не можна віднести ні до однієї з цих груп - кредит Вам не дадуть.
blouseДата: Четверг, 19.10.2017, 16:17 | Сообщение # 1
Админ
Статус: Offline
Я працюю "сам на себе", як підприємець, але без реєстрації. Чи можу я отримати кредит?
На жаль немає. Банки кредитують або найманих працівників (з підтвердженням по телефону з місця роботи), або підприємців (офіційно зареєстрованих мінімум 12 місяців) або пенсіонерів (до 74 років). Якщо Вас, не дивлячись на Вашу діяльність, не можна віднести ні до однієї з цих груп - кредит Вам не дадуть.

Ласкаво просимо до спільноти "Кредитні форуми"! » Загальні питання кредитування » Загальні питання кредитування » Я працюю "сам на себе", як підприємець, але без реєстрації.
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Введіть сумму:
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:

Получили кредит ,ставьте лайк!
ВАШЕ ПЕРСОНАЛЬНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!