Поиск по объявлениям
Дам кредит наличными [1028]
Помощь в получении кредита-брокер,консультации,предложения по кредитам
Возьму кредит наличными [1715]
Если вам нужен кредит публикуем объявление в данном разделе
Вопросы ответы по кредитам [35]
Друзья! Представляем новый раздел в нем можно задавать вопросы непосредственно связными с кредитами ,займами ,брокерами, банками где взять и кому дадут и т.п.
Отзывы о банках и брокерах [41]
Здесь можете оставить отзыв или комментарий о банках ,кредиторах ,кредитных брокера и частных лицах публикуются как положительные так и отрицательные без исключения
1 [207]
Киев деньги в долг срочно по паспорту [176]
Деньги в долг под расписку [493]
Деньги в долг [395]
Деньги в долг на карту срочно без проверки кредитной истории
Займ от частного лица под расписку [487]
деньги в долг срочно [690]
Быстрый кредит [285]
Кредит на автомобиль [15]
Кредиты банк Украина [7]
Жалобы на объявления [26]
Кредит без поручителей и справки о дохода [186]
Возьму деньги в кредит украина [240]
Здесь оставляйте заявки на займ из любой точки Украины

Товарная тизерка с оплатой за клик Retail.Адлабс – цена за клик от 2,5руб!!! + мини шоп под дизайн вашего сайта!
Цена за клик от 2,5руб, такой цены ни одна тизерка вам больше не предложит. А самое главное, что тут есть совершенно все тематики сайтов, начиная от женских тематик, заканчивая рыбалкой. Так же тут есть тизеры купонных сайтов, но только они стоят дешевле (0,9 руб за клик), но вы можете их не выставлять, хотя у них наверняка конверт повыше. В любом случае, на данный момент, по моему мнению, это самая высокооплачиваемая и качественная тизерная система.
Помимо рекламных блоков вы можете сделать мини магазин на своем сайте, который будет с таким же дизайном, как и ваш основной сайт. Не буду даваться в подробности, просто покажу на примере сайта wmj.ru. Как видите это их сайт, а вот тут магазин shop.wmj.ru, который отлично вписался в дизайн сайта как родной.
Регистрация в Retail.Адлабс.

прийом СМС-платежів і СМС-розсилки для ваших проектів. СМС-Доступ - це найвигідніші тарифи, виплати по WebMoney або безготівковим розрахунком без мінімальної суми, а також гнучкий інтерфейс, що дозволяє спроектувати і створювати будь-які СМС-сервіси.

SMS-біллінг: чи варта гра свічок?

Такий
сервіс під назвою «смс-біллінг» надають сьогодні багато компаній. Що це таке? Простіше кажучи, тут мається на увазі особливий спосіб оплати товару або послуги.

«Відправ SMS на короткий номер і отримай картинку або мелодію» - так зазвичай звучить реклама продавців, які торгують за допомогою описуваної в цій статті послуги. І це - найбільш часте застосування SMS-білінгу. Хоча і не єдине
.Бувальщина про білінга

Як правило, вартість такого повідомлення вище, ніж у звичайної смс-ки, що не дивно. Адже абонент не просто відправляє текст - натомість він отримує код, що дозволяє завантажити з розважального порталу продавця вподобану примочку: нову гру, картинку, мелодію. А за роботу, як продавця, так і оператора стільникового зв'язку, і компанії, що надає біллінг-сервіс, треба платити.

Будь-який, у кого є стільниковий телефон, потенційно є покупцем послуги SMS-білінгу. З її допомогою купити можна майже все: від мобільного контенту для стільникового і КПК: ігри, книги, мелодії, теми оформлення, картинки і т.д. до нескінченності. Ймовірно, це одна з найбільш популярних послуг. Крім того, за допомогою SMS-оплати здійснюється комерційний доступ до закритих розділів на сайтах і форумах, пересилаються серійні номери програм, продаж посилань для завантаження електронних книг, музики, фільмів, ігор. Послуга дозволяє проводити SMS-голосування, конкурси, вікторини, SMS-опитування та маркетингові дослідження. Підписка на розсилку новин, прогноз погоди, курс валют, маршрути транспорту, інші послуги платних довідкових служб також нерідко надаються через SMS-білінг.

Величезною перевагою подібної послуги є той факт, що оплата через SMS з рахунку абонента відбувається миттєво. Покупцеві не потрібна додаткова реєстрація на яких би то не було сайтах, або окремий електронний гаманець.

Деякі білінги не дають реєструватися вебмайстрам з країн з високими ринковими ризиками та рівнем мережевий злочинності. На жаль, країни Східної Європи та Росія перебувають у цьому списку. Не обслуговують російських веб-майстрів, наприклад, такі білінги як CCBill і Epoch.
Існує безліч компаній, що надають різні послуги білінгу. Одна з них - послуга SMS-замок. Вона являє собою систему прийому платежів для інтернет-проектів. За викачування файлу з сайту, або за доступ до закритого розділу, відвідувачеві необхідно заплатити певну суму шляхом надсилання смс на короткий номер. У відповідь абонент отримує повідомлення з паролем доступу. Це досить швидкий і легкий спосіб заробітку в мережі, за умови, що автору сайту є що запропонувати відвідувачу.

Взяти, наприклад, компанію SMS-доступ. Вона надає розширений пакет послуг, в який входять SMS-ключ, банк, сейф, транзит і чат. Що це таке?

Які бувають послуги

SMS-ключ - універсальний сервіс, який дозволяє забезпечити платний доступ до будь-якого контенту на сайті. У відповідь на відправлене повідомлення користувачеві надсилається короткий текстовий пароль (ключ), за допомогою якого він може отримати доступ до закритої частини ресурсу. Клієнт сам вирішує, скільки разів і протягом якого часу можна використовувати пароль для доступу.

SMS-контент - сервіс, що дозволяє відправити будь-яку картинку, мелодію, відео на свій мобільний телефон.

SMS-сейф - сервіс, що дозволяє приймати оплату до 30 USD. Сума проводиться єдиним платежем, що значно полегшує процес оплати. Користувачеві не потрібно кожного разу вводити пароль для підтвердження факту оплати.

SMS-банк - з його допомогою ви можете автоматично поміняти ціну на даний товар чи послугу, якщо попит на будь-який товар / послугу у вашому інтернет магазині зростає.

SMS-транзит - сервіс, що дозволяє клієнтові самому сформувати повідомлення, яке отримає користувач у відповідь на запит.

SMS-чат - дозволяє користувачам послати повідомлення, яке з'являється на сайті клієнта в реальному часі. За допомогою цього сервісу можливо влаштовувати чати, опитування, голосування, вікторини, створити книгу скарг та пропозицій он-лайн.
А хто користується?

Компанія SMS-доступ використовує для оплати доступу на WAP-сайти, мобільного контенту. SMS-rent працює з банками, які використовують сервіс для оповіщення клієнтів про проведені трансакції, автоматичного блокування загублених кредитних карток, розсилки своїм клієнтам новин.

Також популярним стає введення SMS-послуг на форумах і дошках оголошень. Тут сервіс використовується для платного зміни аватара, статусу, виділення повідомлень, прикріплення тим на певний термін, забезпечення доступу в VIP-розділи. Крім того, на форумах SMS-біллінг використовується для боротьби з роботами. Унікальність кожного нового користувача перевіряється вимогою відправки повідомлень з певним кодом на короткий номер.

Служби знайомств часто надають додаткові SMS-послуги. Такі, наприклад, як, отримання статусу VIP, підняття рейтингу анкети, подарунки іншим користувачам, отримання доступу до розширеної інформації про користувача.

Часто до послуг SMS-білінгу вдаються соціальні мережі. Найбільш затребувані варіанти в цих випадках - розширення простору для зберігання фотографій, відеороликів, інших файлів і голосування.

Зручною у використанні виявляється можливість миттєво поповнити рахунок іншого абонента стільникового зв'язку зі свого телефону, електронних валют, електронних ігрових клубів, продаж квитків продовження акаунтів онлайн-ігор.

Сайт SMS-доступ надає послугу SMS-Транспорт. Вона підходить для організації таких сервісів, як голосування, оплата ігрових грошей, оплата оголошень на дошках оголошень і так далі. Суть послуги полягає в тому, що по приходу повідомлення на платформу, компанія передає допомогою POST-запиту дані про цю SMS на скрипт клієнта. Відомості ці обробляються. Потім повертається відповідь, який буде відправлено абоненту. Також надається і послуга SMS-замок, описана вище.
.
Можна зробити висновок про те, що компаній, що надають послуги SMS-білінгу чимало. А це говорить про те, що сервіс дуже затребуваний сьогодні. Кількість і різноманітність послуг залежать тільки від їх відповідності нормам законодавства та творчого генія розробників. Цілком ймовірно, що в недалекому майбутньому вони запропонують нові ідеї в сфері SMS-білінгу.


© Володимир Лунін 
Промо-материалы
Вся Украина 100%
Кредит до 10 000 грн

Круглосуточно 24/7 , отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно !
  Узнайте, дадут ли Вам кредит? или получите деньги сразу!

Выберите сумму:

Подайте заявку прямо сейчас и
получите деньги за 20 минут!
До конца акции осталось:


Получили кредит ,ставьте лайк!

Перейдите в нужную вам категорию


Новые комментарии за сегодня
Кредит-онлайн на любую карту Украини, решение до 30 минут. Из 22 заявок - 18 одобряемих обычно, пиши...

АВТОР:Светлана
Дата: 19.07.2018Время:19:30
Ольга - больше всего Вы и есть мошенник , что жаль когда мимо Вас люди действительно получают займ ?

АВТОР:securebtc@mail.ru
Дата: 19.07.2018Время:19:02
Развод,а комментарии я так понимаю сами себе пишут хвалебные.

АВТОР:Ольга
Дата: 19.07.2018Время:16:54
спасибо виручили

АВТОР:Оксана
Дата: 19.07.2018Время:16:36
АВТОР:Юля
Дата: 19.07.2018Время:14:07 кредит 365 моневео кредит на карту онлайн не выходя из кредитный лимит увеличение кредитного лимита Авдеевка — Донецкая область Ал Александрия — Кировоградская област Александровск — Луганская область Алмазная — Луганская область днепропетровск Донецк Запорожье киев Кривой Рог львов мариуполь Николаев одесса Харьков Dnepropetrovsk Kharkiv kyiv Lugansk Mariupol Nikolaev odessa Saint Petersburg sumy Zaporizhya деньги в долг заявка на кредит кредит
Кредит на карту онлайн!Вся Украина 100% ,имейл оп

Список районів де можна взяти кредит

райони міста Києва
1 Шевченківський район
2 Печерський район
3 Подільський район
4 Оболонський район
5 Святошинський район
6 Солом'янський район
7 Голосіївський район
8 Деснянський район
9 Дніпровський район

р. Київ
вежа труба будівля церква
р. Севастополь
щогла вежа будівля церква
Вінницька область
щогла труба будівля
Вінниця
Баланівка
Ладижин
Волинська область
щогла
Луцьк
Володимир-Волинський
Ковель
Нововолинськ
Дніпропетровська область
труба щогла вежа будівля
Дніпропетровськ
Булахівка
Вовніги
Дніпродзержинськ
Жовті Води
Зеленодольськ
Кам'яно-Зубиловка
Кривий Ріг
Кринички
Марганець
Нікополь
Новомосковськ
Павлоград

Донецька область
щогла труба вежа будівля церква
Донецьк
Авдіївка
Андріївка
Артемівськ
Безимянное
Білосарайська Коса
Бересток
Волноваха
Горлівка
Єнакієве
Зугрес
Костянтинівка
Краматорськ
Красноармійськ
Курахове
Макіївка
Маріуполь
Миколаївка
Райгородок
Світлодарськ
Святогірськ
Слов'янськ
Сніжне
Торез
Шахтарськ
Житомирська область
вежа будівля
Житомир
Андріївка
Бердичів
Коростень
Новоград-Волинський
Олевськ
Закарпатська область
вежа будівля
Ужгород
Берегово
Виноградів
Іршава
Мукачево
Рахів
Свалява
Тячів
Хуст
Запорізька область
труба щогла вежа будівля
Запоріжжя
Бердянськ
Дніпрорудне
Комиш-Зоря
Мелітополь
Токмак
Орловське
Приморський Посад
Енергодар

Івано-Франківська область
труба вежа будівля
Івано-Франківськ
Бурштин
Калуш
Коломия
Київська область
труба вежа будівля
Біла Церква
Бориспіль
Бровари
Вишгород
Ірпінь
Коцюбинське
Петропавлівська Борщагівка
Прип'ять
Українка
Кіровоградська область
вежа будівля
Кіровоград
Олександрія
Луганська область
труба щогла вежа будівля
Луганськ
Алчевськ
Антрацит
Білолуцьк
Верхньошевирівка
Ірміно
Краснодон
Красний Луч
Лисичанськ
Ровеньки
Рубіжне
Свердловськ
Сєвєродонецьк
Старобільськ
Стаханов
Щастя
Чорнухине
Львівська область
щогла вежа церква будівля
Львів
Дрогобич
Червоне
Стрий
Трускавець
Червоноград
Миколаївська область
щогла вежа
Миколаїв
Вознесенськ
Дмитрівка
Промінь
Очаків
Первомайськ
Тузли
Южноукраїнськ

Одеська область
щогла вежа труба будівля церква
Одеса
Білгород-Дністровський
Вестерничаны
Жовтень
Ізмаїл
Іллічівськ
Кам'янське
Ковалівка
Новокубанка
Орлівка
Петрівка
Південний
Полтавська область
труба щогла
Полтава
Красногорівка
Кременчук
Лубни
Рівненська область
щогла труба
Рівне
Антополь
Кузнецовськ
Сумська область
вежа труба церква
Суми
Охтирка
Білопілля
Конотоп
Кролевець
Ромни
Тростянець
Шостка
Тернопільська область
щогла будівля
Тернопіль
Лозова
Харківська область
труба щогла вежа будівля церква
Харків
Барвінкове
Балаклія
Зміїв
Ізюм
Кегичівка
Комсомольське
Мерефа
Лозова
Подворки
Таранівка
Статистика
Жми на соц сеть получи скидку!

Кредит на карту

Если остались вопросы пишите мне вконтаке

Кредит на карту онлайн!Кредитная карта это кредит наличными! Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 5 минут бесплатно! Прием заявок Круглосуточно!Вся Украина 100% Контакты:
Адрес: , 7 02232 Киев,
Телефон:+3 8097 , Факс:+3, Электронная почта: info@smsbilling.at.ua

Здравствуйте уважаемые пользователи сайта smsbilling.at.ua меня зовут Дмитрий я являюсь администратором сайта. Предлагаю заполнить анкету на получения Кредитной карты Альфабанка ,по сути это как сходить в банк но не выходя из дома можно получить карту с наличными до 75 000 грн. Все зависит от количества заполненой информации о себе чем больше более полная тем может быть больше сумма кредита ,вы спросите зачем мне кредитка мне нужен кредит, по сути кредитка и есть кредит только намного удобней вот почитайте тут в чем разнится. Получите ли вы карту ? Просто попробуйте что Вам стоит начните прямо сейчас , займет 6-7 мин. но сэкономите намного больше ведь доставка карты почтой на дом согласитесь очень удобно.<

Дата загрузки: 2015-03-05

" >
ЗАЙМ ОНЛАЙН
Подпишитесь на обновления в один клик

Кредит с доставкой на Дом до 5000 грн ,звоните прямо сейчас!

Специальное предложение здесь, отправьте заявку прямо сейчас и получите доставку на дом БЕСПЛАТНО! Акции подходит к концу через: Дам -возьму кредит наличными доска бесплатных объявлений

Внимание! Решение о выдаче кредита от АЛЬФАБАНКА вы узнаете мгновенно по номеру своего тел и ИНН. Если по каким либо причинам ваша заявка не подошла ,предлагаем Вам отправить заявку на Микрокредит до 3000 грн Отправьте заявку на кредит онлайн прямо сейчас бесплатно! >КРУГЛОСУТОЧНО 24/7

Заявка на кредит от "ШвидкоГроші "

 


(Видно только Вам) Внимание! Чтобы избежать путаницы во время звонка сообщите что Вы звоните с сайта http://smsbilling.at.ua.
Пример: Здравствуйте. Я звоню с сайта смсбиллинг по поводу кредита....

СТАТИСТИКА САЙТА

Здравствуйте уважаемые пользователи! Прежде всего хочу поблагодарить за то что посетили сайт!

Здесь вы можете как получить кредит онлайн без отказа круглосуточно так и взять деньги в долг бесплатно без предоплат от частных кредиторов ,кредитных компаний и брокеров .Но будьте осторожны зачастую под объявления кроются мошенники которые требуют предоплату и не выдают в итоге кредит или обещанных денег. Также Вам повезет и вы найдете кредитора частника это может быть тоже опасно, брать кредит так как в итоге можете потерять больше чем рассчитывали иногда даже можно потерять квартиру или машину!Но выход есть!  Рекомендуем в первую очередь отправить одну заявку в несколько банков ,это прорыв!, это безопасно 100% и выгодно плюс очень удобно без бумажной волокиты достаточно заполнить и отправить онлайн заявку это замет не более 7 минут, в итоге вы получите кредит иногда с доставкой на дом, в среднем в течении 2х дней! Даже если Вам отказывали в любом ДРУГОМ банке, вероятность получении в Банке куда отправляем заявку  97% МЫ ЗНАЕМ КТО СЕЙЧАС АКТИВНО КРЕДИТУЕТ И ЗАИНТЕРЕСОВАН ВЫДАТЬ ВАМ КРЕДИТ