Меню

Администрация сайта не несет ответственности за содержание поданных объявления третих лиц,никогда не делайте предоплата якобы первый взнос ,за справку ,страховку и любые другие уловки ,будте осторожны

Установите приложение Андроид play.google.com и получите тысячи предложений о кредите прямо в мобильном телефоне>>> Кредит наличными
Отзывы ★★★★★ Онлайн кредит на карту без отказа Круглосуточно 27/7.На банковскую карту Украина. Займ срочно без проверок личный счёт быстро и моментально!
Хотите кредит на карту ?
1 скопируйте красный текст:  кредит на карту smsbilling.at.ua

2 скопированный текст вставьте в адресную строку Вашего браузера или  строку поиска Google или Яндекс.ПОСМОТРЕТЬ ПРИМЕР

3 в поисковике появится наш сайт перезайдите, вернитесь на него обратно , откроется дополнительное окно на кредит на карту!


Товарная тизерка с оплатой за клик Retail.Адлабс – цена за клик от 2,5руб!!! + мини шоп под дизайн вашего сайта!
Цена за клик от 2,5руб, такой цены ни одна тизерка вам больше не предложит. А самое главное, что тут есть совершенно все тематики сайтов, начиная от женских тематик, заканчивая рыбалкой. Так же тут есть тизеры купонных сайтов, но только они стоят дешевле (0,9 руб за клик), но вы можете их не выставлять, хотя у них наверняка конверт повыше. В любом случае, на данный момент, по моему мнению, это самая высокооплачиваемая и качественная тизерная система.
Помимо рекламных блоков вы можете сделать мини магазин на своем сайте, который будет с таким же дизайном, как и ваш основной сайт. Не буду даваться в подробности, просто покажу на примере сайта wmj.ru. Как видите это их сайт, а вот тут магазин shop.wmj.ru, который отлично вписался в дизайн сайта как родной.
Регистрация в Retail.Адлабс.

прийом СМС-платежів і СМС-розсилки для ваших проектів. СМС-Доступ - це найвигідніші тарифи, виплати по WebMoney або безготівковим розрахунком без мінімальної суми, а також гнучкий інтерфейс, що дозволяє спроектувати і створювати будь-які СМС-сервіси.

SMS-біллінг: чи варта гра свічок?

Такий
сервіс під назвою «смс-біллінг» надають сьогодні багато компаній. Що це таке? Простіше кажучи, тут мається на увазі особливий спосіб оплати товару або послуги.

«Відправ SMS на короткий номер і отримай картинку або мелодію» - так зазвичай звучить реклама продавців, які торгують за допомогою описуваної в цій статті послуги. І це - найбільш часте застосування SMS-білінгу. Хоча і не єдине
.Бувальщина про білінга

Як правило, вартість такого повідомлення вище, ніж у звичайної смс-ки, що не дивно. Адже абонент не просто відправляє текст - натомість він отримує код, що дозволяє завантажити з розважального порталу продавця вподобану примочку: нову гру, картинку, мелодію. А за роботу, як продавця, так і оператора стільникового зв'язку, і компанії, що надає біллінг-сервіс, треба платити.

Будь-який, у кого є стільниковий телефон, потенційно є покупцем послуги SMS-білінгу. З її допомогою купити можна майже все: від мобільного контенту для стільникового і КПК: ігри, книги, мелодії, теми оформлення, картинки і т.д. до нескінченності. Ймовірно, це одна з найбільш популярних послуг. Крім того, за допомогою SMS-оплати здійснюється комерційний доступ до закритих розділів на сайтах і форумах, пересилаються серійні номери програм, продаж посилань для завантаження електронних книг, музики, фільмів, ігор. Послуга дозволяє проводити SMS-голосування, конкурси, вікторини, SMS-опитування та маркетингові дослідження. Підписка на розсилку новин, прогноз погоди, курс валют, маршрути транспорту, інші послуги платних довідкових служб також нерідко надаються через SMS-білінг.

Величезною перевагою подібної послуги є той факт, що оплата через SMS з рахунку абонента відбувається миттєво. Покупцеві не потрібна додаткова реєстрація на яких би то не було сайтах, або окремий електронний гаманець.

Деякі білінги не дають реєструватися вебмайстрам з країн з високими ринковими ризиками та рівнем мережевий злочинності. На жаль, країни Східної Європи та Росія перебувають у цьому списку. Не обслуговують російських веб-майстрів, наприклад, такі білінги як CCBill і Epoch.
Існує безліч компаній, що надають різні послуги білінгу. Одна з них - послуга SMS-замок. Вона являє собою систему прийому платежів для інтернет-проектів. За викачування файлу з сайту, або за доступ до закритого розділу, відвідувачеві необхідно заплатити певну суму шляхом надсилання смс на короткий номер. У відповідь абонент отримує повідомлення з паролем доступу. Це досить швидкий і легкий спосіб заробітку в мережі, за умови, що автору сайту є що запропонувати відвідувачу.

Взяти, наприклад, компанію SMS-доступ. Вона надає розширений пакет послуг, в який входять SMS-ключ, банк, сейф, транзит і чат. Що це таке?

Які бувають послуги

SMS-ключ - універсальний сервіс, який дозволяє забезпечити платний доступ до будь-якого контенту на сайті. У відповідь на відправлене повідомлення користувачеві надсилається короткий текстовий пароль (ключ), за допомогою якого він може отримати доступ до закритої частини ресурсу. Клієнт сам вирішує, скільки разів і протягом якого часу можна використовувати пароль для доступу.

SMS-контент - сервіс, що дозволяє відправити будь-яку картинку, мелодію, відео на свій мобільний телефон.

SMS-сейф - сервіс, що дозволяє приймати оплату до 30 USD. Сума проводиться єдиним платежем, що значно полегшує процес оплати. Користувачеві не потрібно кожного разу вводити пароль для підтвердження факту оплати.

SMS-банк - з його допомогою ви можете автоматично поміняти ціну на даний товар чи послугу, якщо попит на будь-який товар / послугу у вашому інтернет магазині зростає.

SMS-транзит - сервіс, що дозволяє клієнтові самому сформувати повідомлення, яке отримає користувач у відповідь на запит.

SMS-чат - дозволяє користувачам послати повідомлення, яке з'являється на сайті клієнта в реальному часі. За допомогою цього сервісу можливо влаштовувати чати, опитування, голосування, вікторини, створити книгу скарг та пропозицій он-лайн.
А хто користується?

Компанія SMS-доступ використовує для оплати доступу на WAP-сайти, мобільного контенту. SMS-rent працює з банками, які використовують сервіс для оповіщення клієнтів про проведені трансакції, автоматичного блокування загублених кредитних карток, розсилки своїм клієнтам новин.

Також популярним стає введення SMS-послуг на форумах і дошках оголошень. Тут сервіс використовується для платного зміни аватара, статусу, виділення повідомлень, прикріплення тим на певний термін, забезпечення доступу в VIP-розділи. Крім того, на форумах SMS-біллінг використовується для боротьби з роботами. Унікальність кожного нового користувача перевіряється вимогою відправки повідомлень з певним кодом на короткий номер.

Служби знайомств часто надають додаткові SMS-послуги. Такі, наприклад, як, отримання статусу VIP, підняття рейтингу анкети, подарунки іншим користувачам, отримання доступу до розширеної інформації про користувача.

Часто до послуг SMS-білінгу вдаються соціальні мережі. Найбільш затребувані варіанти в цих випадках - розширення простору для зберігання фотографій, відеороликів, інших файлів і голосування.

Зручною у використанні виявляється можливість миттєво поповнити рахунок іншого абонента стільникового зв'язку зі свого телефону, електронних валют, електронних ігрових клубів, продаж квитків продовження акаунтів онлайн-ігор.

Сайт SMS-доступ надає послугу SMS-Транспорт. Вона підходить для організації таких сервісів, як голосування, оплата ігрових грошей, оплата оголошень на дошках оголошень і так далі. Суть послуги полягає в тому, що по приходу повідомлення на платформу, компанія передає допомогою POST-запиту дані про цю SMS на скрипт клієнта. Відомості ці обробляються. Потім повертається відповідь, який буде відправлено абоненту. Також надається і послуга SMS-замок, описана вище.
.
Можна зробити висновок про те, що компаній, що надають послуги SMS-білінгу чимало. А це говорить про те, що сервіс дуже затребуваний сьогодні. Кількість і різноманітність послуг залежать тільки від їх відповідності нормам законодавства та творчого генія розробників. Цілком ймовірно, що в недалекому майбутньому вони запропонують нові ідеї в сфері SMS-білінгу.


© Володимир Лунін 
Промо-материалы

Поиск по объявлениям

кредит 365 моневео кредит на карту онлайн не выходя из кредитный лимит увеличение кредитного лимита Авдеевка — Донецкая область Ал Александрия — Кировоградская област Александровск — Луганская область Алмазная — Луганская область днепропетровск Донецк Запорожье киев Кривой Рог львов мариуполь Николаев одесса Харьков Dnepropetrovsk Kharkiv kyiv Lugansk Mariupol Nikolaev odessa Saint Petersburg sumy Zaporizhya деньги в долг заявка на кредит кредит
Кредит на карту онлайн!Вся Украина 100% ,имейл оп

Список районів де можна взяти кредит

райони міста Києва
1 Шевченківський район
2 Печерський район
3 Подільський район
4 Оболонський район
5 Святошинський район
6 Солом'янський район
7 Голосіївський район
8 Деснянський район
9 Дніпровський район

р. Київ
вежа труба будівля церква
р. Севастополь
щогла вежа будівля церква
Вінницька область
щогла труба будівля
Вінниця
Баланівка
Ладижин
Волинська область
щогла
Луцьк
Володимир-Волинський
Ковель
Нововолинськ
Дніпропетровська область
труба щогла вежа будівля
Дніпропетровськ
Булахівка
Вовніги
Дніпродзержинськ
Жовті Води
Зеленодольськ
Кам'яно-Зубиловка
Кривий Ріг
Кринички
Марганець
Нікополь
Новомосковськ
Павлоград

Донецька область
щогла труба вежа будівля церква
Донецьк
Авдіївка
Андріївка
Артемівськ
Безимянное
Білосарайська Коса
Бересток
Волноваха
Горлівка
Єнакієве
Зугрес
Костянтинівка
Краматорськ
Красноармійськ
Курахове
Макіївка
Маріуполь
Миколаївка
Райгородок
Світлодарськ
Святогірськ
Слов'янськ
Сніжне
Торез
Шахтарськ
Житомирська область
вежа будівля
Житомир
Андріївка
Бердичів
Коростень
Новоград-Волинський
Олевськ
Закарпатська область
вежа будівля
Ужгород
Берегово
Виноградів
Іршава
Мукачево
Рахів
Свалява
Тячів
Хуст
Запорізька область
труба щогла вежа будівля
Запоріжжя
Бердянськ
Дніпрорудне
Комиш-Зоря
Мелітополь
Токмак
Орловське
Приморський Посад
Енергодар

Івано-Франківська область
труба вежа будівля
Івано-Франківськ
Бурштин
Калуш
Коломия
Київська область
труба вежа будівля
Біла Церква
Бориспіль
Бровари
Вишгород
Ірпінь
Коцюбинське
Петропавлівська Борщагівка
Прип'ять
Українка
Кіровоградська область
вежа будівля
Кіровоград
Олександрія
Луганська область
труба щогла вежа будівля
Луганськ
Алчевськ
Антрацит
Білолуцьк
Верхньошевирівка
Ірміно
Краснодон
Красний Луч
Лисичанськ
Ровеньки
Рубіжне
Свердловськ
Сєвєродонецьк
Старобільськ
Стаханов
Щастя
Чорнухине
Львівська область
щогла вежа церква будівля
Львів
Дрогобич
Червоне
Стрий
Трускавець
Червоноград
Миколаївська область
щогла вежа
Миколаїв
Вознесенськ
Дмитрівка
Промінь
Очаків
Первомайськ
Тузли
Южноукраїнськ

Одеська область
щогла вежа труба будівля церква
Одеса
Білгород-Дністровський
Вестерничаны
Жовтень
Ізмаїл
Іллічівськ
Кам'янське
Ковалівка
Новокубанка
Орлівка
Петрівка
Південний
Полтавська область
труба щогла
Полтава
Красногорівка
Кременчук
Лубни
Рівненська область
щогла труба
Рівне
Антополь
Кузнецовськ
Сумська область
вежа труба церква
Суми
Охтирка
Білопілля
Конотоп
Кролевець
Ромни
Тростянець
Шостка
Тернопільська область
щогла будівля
Тернопіль
Лозова
Харківська область
труба щогла вежа будівля церква
Харків
Барвінкове
Балаклія
Зміїв
Ізюм
Кегичівка
Комсомольське
Мерефа
Лозова
Подворки
Таранівка
Статистика
Жми на соц сеть получи скидку!

Кредит на карту

Если остались вопросы пишите мне вконтаке

Кредит на карту онлайн!Кредитная карта это кредит наличными! Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 5 минут бесплатно! Прием заявок Круглосуточно!Вся Украина 100% Контакты:
Адрес: , 7 02232 Киев,
Телефон:+3 8097 , Факс:+3, Электронная почта: info@smsbilling.at.ua

Здравствуйте уважаемые пользователи сайта smsbilling.at.ua меня зовут Дмитрий я являюсь администратором сайта. Предлагаю заполнить анкету на получения Кредитной карты Альфабанка ,по сути это как сходить в банк но не выходя из дома можно получить карту с наличными до 75 000 грн. Все зависит от количества заполненой информации о себе чем больше более полная тем может быть больше сумма кредита ,вы спросите зачем мне кредитка мне нужен кредит, по сути кредитка и есть кредит только намного удобней вот почитайте тут в чем разнится. Получите ли вы карту ? Просто попробуйте что Вам стоит начните прямо сейчас , займет 6-7 мин. но сэкономите намного больше ведь доставка карты почтой на дом согласитесь очень удобно.<

Дата загрузки: 2015-03-05

" >
ЗАЙМ ОНЛАЙН
Подпишитесь на обновления в один клик

Кредит с доставкой на Дом до 5000 грн ,звоните прямо сейчас!

Специальное предложение здесь, отправьте заявку прямо сейчас и получите доставку на дом БЕСПЛАТНО! Акции подходит к концу через: Дам -возьму кредит наличными доска бесплатных объявлений

Внимание! Решение о выдаче кредита от АЛЬФАБАНКА вы узнаете мгновенно по номеру своего тел и ИНН. Если по каким либо причинам ваша заявка не подошла ,предлагаем Вам отправить заявку на Микрокредит до 3000 грн Отправьте заявку на кредит онлайн прямо сейчас бесплатно! >КРУГЛОСУТОЧНО 24/7

Заявка на кредит от "ШвидкоГроші "

 


(Видно только Вам) Внимание! Чтобы избежать путаницы во время звонка сообщите что Вы звоните с сайта http://smsbilling.at.ua.
Пример: Здравствуйте. Я звоню с сайта смсбиллинг по поводу кредита....

СТАТИСТИКА САЙТА

Здравствуйте уважаемые пользователи! Прежде всего хочу поблагодарить за то что посетили сайт.Здесь вы можете как получить кредит онлайн так и взять деньги в долг бесплатно без предоплат от частных кредиторов ,кредитных компаний и брокеров .Но будьте осторожны зачастую под объявления кроются мошенники которые требуют предоплату и не выдают в итоге кредит или обещанных денег. Также Вам повезет и вы найдете кредитора частника это может быть тоже опасно, брать кредит так как в итоге можете потерять больше чем рассчитывали иногда даже можно потерять квартиру или машину!

Но выход есть!  Рекомендуем в первую очередь взять кредит в банке Альфабанк ,это прорыв!, это безопасно 100% и выгодно плюс очень удобно без бумажной волокиты достаточно заполнить и отправить онлайн заявку это замет не более 7 минут, в итоге вы получите кредит с доставкой на дом, в среднем в течении 2х дней! Даже если Вам отказывали в любом банке, вероятность получении в Альфабанке 97% ,а то что это кредитная карта то  Вас многоуважаемые пускай не пугает, это тотже самый кредит наличными! он также снимается в любом банкомате и превращается в купюры) ,единственное отличие то что таким образом вы можете получить небольшой кредит в размере 3000 5000 грн если такая сумма вас устроит попробуйте отправить заявку прямо сейчас сервис бесплатен и не требует от вас каких либо обязательств.

Не большая подсказка- чем больше полей заполните тем больше сумма может быт. В среднем стоимость кредит вам примерно обойдется так: за каждую тысячу вам нужно заплатить в среднем 90_100 грн тоисть ели вы сняли с карты 1000 грн в конце месяца нужно вернуть 1100 ,неправдали очень выгодно)  допустим в тоже время в кредит365 вам нужно вернуть 1400 а в монвевео итого больше и даже не за месяц а за 2 недели!. Также можно вобщем не платить за кредит а вернуть только то что взяли ,все очень просто, достаточно оплатить на любом терминале любого магазина или супермаркета и все! ,вы спросите где ,на самом деле очень много таких мест например Сильпо ,Фора ,Атб (продукты),Новая линия,Эпицентер(буматериалы),Комфи,Эльдорадо,Фоксторот(електро и бытовая техника) таким обзор вы пользуетесь кредитом 50 дней бесплатно.