Меню

Администрация сайта не несет ответственности за содержание поданных объявления третих лиц,никогда не делайте предоплата якобы первый взнос ,за справку ,страховку и любые другие уловки ,будте осторожны

Установите приложение Андроид play.google.com и получите тысячи предложений о кредите прямо в мобильном телефоне>>> Кредит наличными
Отзывы ★★★★★ Онлайн кредит на карту без отказа Круглосуточно 27/7.На банковскую карту Украина. Займ срочно без проверок личный счёт быстро и моментально!
Хотите кредит на карту ?
1 скопируйте красный текст:  кредит на карту smsbilling.at.ua

2 скопированный текст вставьте в адресную строку Вашего браузера или  строку поиска Google или Яндекс.ПОСМОТРЕТЬ ПРИМЕР

3 в поисковике появится наш сайт перезайдите, вернитесь на него обратно , откроется дополнительное окно на кредит на карту!


Що потрібно знати коли оформляєш перший кредит
 
Думаю, що в першу чергу, людей які оформляють кредит в перший раз, найбільше цікавить питання «переплати». Чи вигідний взагалі кредит, чи варто його оформляти?
 
З цього приводу, я можу однозначно відповісти і тим хто бере перший кредит і тим хто вже користується кредитом - якщо все робити з розумом, підходити до всього з повною відповідальністю, то «кредит» корисне і необхідне захід, без якого іноді не обійтися.
 
Питання про кредитування з вигодою і економією для позичальника, я вже не одноразово розглядав, тому, щоб переконається в доцільності кредиту, пропоную Вам почитати огляди: Кредит на відпустку і Опалення в кредит - як приклад адекватності кредитування.
 
В даному огляді, я більше б хотів звернути увагу, на те, з чим зіткнеться людина, яка оформляє свій перший кредит. Захистити його від головної помилки. І трохи описати процедуру оформлення. Більш того, я раджу подавати заявку на кредит онлайн, це легко і просто, а головне економить гроші і час.
Отже кредит в перший раз
 
Іноді просто дивуєшся, скільки помилок роблять люди, які вирішили взяти кредит в перший раз.
Кожна помилка при цьому, досить дуже дорого коштує. Особливо це стосується тих, хто оформляючи перший кредит звернувся не до кредитного експерта або банк, а до кредитного брокера.
У цьому огляді я вирішив допомогти тим хто оформляє перший кредит, розповім що потрібно знати і, що непотрібно робити ні в якому разі.
Почати я все ж хочу з основної помилки, яку допускають потенційні позичальники, після якої відбуваються ще кілька промахів - як наслідок - іншими словами біда одна не ходить.
Основна помилка - це звернення за допомогою і консультацією до кредитного брокера. Після того як Ви до нього звернулися, доводиться мати справу з наступними неприємностями:
 
    Брокер з Вас бере комісію, деякі навіть беруть її вперед. При цьому знайте! Кредитний брокер, абсолютно не впливає на рішення банку. Брокери абсолютно не впливають на те, чи видасть банк кредит чи ні. Однак комісію Ви можете сплатити в будь-якому випадку.
    Брокер зацікавлений в тому, щоб видати максимальну суму, при цьому абсолютно не враховує Ваш особистий кредитний ліміт , саме це може принести дуже багато неприємностей, якщо Ви неправильно ви вважаєте особистий кредитний ліміт - можна вже з перших місяців перетвориться на неплатника.
    Підробка документів - Неофіційно працевлаштованим, можуть запропонувати, як кажуть «ліву» довідку про доходи, і ця послуга дуже затребувана, але сходить це з рук, до пори до часу. Ймовірність, що начальник відділення банку захоче «піднімати на ноги» службу безпеки дуже мала, проте в кредиті попросту відмовлять, а гроші які Ви сплатили залишаться «обманщикам» - вони попросту розведуть руками і повідомлять, що справа саме в Вас, так як аналогічна довідка спрацювала в іншого клієнта (мовляв схема працює), - а тому клієнту кредит видали. Природно, видачу кредиту міфічному клієнту, перевірити просто на просто не можливо - але такий обман працює як годинник, день у день «обдурює» нових «простаків».
    Брокери збирають у Вас дані, запевняючи, що все буде «на відмінно», що є домовленість з начальником відділення - знайте, жоден начальник відділення, на пряму не впливає на рішення про надання кредиту. У всіх банках України - рішення приймається в спеціальних центрах або в головному офісі.
    Іншими словами, ймовірність видачі за підробленими документами близька до нуля (при цьому розумійте, що Ви по суті є злочинцем, при цьому злочині групове).
    Найчастіше, за видачу кредиту, кредитний брокер просить від 10% - при цьому допомагає Вам у тому, що і самостійно можна зробити за 0,00 грн. 
 
Насправді, взяти кредит, навіть якщо це перший кредит, досить просто, при цьому не платити ніяких комісій і непотрібно порушувати закон, мало того, це можна зробити у зручний для Вас час. Для подачі заявки навіть необов'язково ходити в Банк. Достатньо подати заявку на кредит попросту онлайн.
 
Щоб подати заявку на свій перший кредит онлайн Вам всього лише потрібно знати і мати при собі:
 
    Вам повинно бути не менше ніж повних 23 роки
    Ви повинні бути громадянином України мати паспорт (зверніть увагу, в паспорті повинні бути всі необхідні фотографії - в 25 і 45 років)
    Бути офіційно працевлаштованим, або приватним підприємцем, бути пенсіонером (соціальна пенсія не підходить), в рідкісних випадках можна бути офіційно працевлаштованим на приватного підприємця, таке працевлаштування підходить для того, щоб оформити побутову техніку в кредит онлайн.
    Заробітна плата не менше 1200 грн. після оподаткування (бажано знати середню заробітну плату за 6 останніх місяців)
    Якщо сума кредиту на який Ви розраховуєте більш ніж 20000 грн. швидше за все (з ймовірністю 90%) банк зажадає підтвердження довідкою про дохід.
    Довідка дійсна 14 календарних днів з моменту її реєстрації
    На останньому місці роботи, пропрацювати не менше 12 місяців (дуже рідко буде достатньо 6 місяців)
    Якщо ви розраховуєте на велику суму, необхідно приготувати якнайбільше контактних телефонних номерів, з них обов'язкові: стаціонарні телефон (и) підприємства (бухгалтерії та відділу кадрів, якщо відділи різні), телефон за місцем роботи, якщо Ви працюєте в окремому цеху або підрозділі ; домашній стаціонарний телефон особистий або дуже близького родича; один мобільний власний і один мобільний телефон людини, яка зможе підтвердити Вашу особу за дзвінком. Додаткові: домашній стаціонарний телефон друга / знайомого, мобільний телефон за місцем роботи.
    Визначтеся з сумою кредиту, а так же чіткої метою. Кредит готівкою видають в апріорі на будь-які цілі, однак кредитні експерти люблять визначеність
    В момент подачі заявки на кредит, обов'язково проінформуйте знайомих, які будуть вказані Вами як особи, які можуть підтвердити Вашу особу, щоб в момент подачі заяви все відповіли на дзвінок з банку.
    Якщо Ви готові відповісти на всі ці питання, ви можете оформити свій перший кредит прямо зараз, все що необхідно зробити, це подати онлайн заявку на кредит. Заявка коротка, заповнюється за 2-5 хвилин. 
 
Після подачі заяви на кредит, в будні дні, з 9:00 до 18:00 - зазвичай протягом 15 хвилин після подачі заяви на кредит он-лайн, Вам подзвонить менеджер, і задасть питання до яких ми вже підготувалися
 
Приблизно в межах години, Ви отримаєте підтвердження заявки - відповідь буде або позитивним або негативним.
Якщо відповідь позитивна то можете призначити зручний для Вас час отримати свій перший кредит. В призначений час, з оригіналами паспорта та коду (і якщо потрібно довідкою про дохід, яку потрібно попередньо замовити в бухгалтерії) підійти в банк і забрати гроші.
Як бачите, зовсім не потрібно платити брокеру, і витрачати час даремно. Просто слідуючи інструкціям, подайте онлай заявку на Ваш перший кредит або так сказати кредит в перший раз. Заощаджуєте Ваші гроші і час - оформлення заявки не займе більше 5 хвилин і вона абсолютно безкоштовна!
Є ще невеликі швидкі позики - позики які видають цілодобово при цьому взагалі не потрібно відвідувати банк, заявка на отримання схожа, але є деякі відмінності. Ці позики видають з 21 року, протягом 30 хвилин, але це вже зовсім інша історія, але якщо цікаво почитайте по посиланнях.
 
Бажаю Вам успіхів.

 

Кредит наличными до 50 000 грн
Круглосуточно 24/7 , отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно !
 
Фамилия*     :
Имя*            :
Отчество*     :
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код* :
Город*           :
Сумма  кредита *           :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит ,ставьте лайк!

Поиск по объявлениям
кредит 365 моневео кредит на карту онлайн не выходя из кредитный лимит увеличение кредитного лимита Авдеевка — Донецкая область Ал Александрия — Кировоградская област Александровск — Луганская область Алмазная — Луганская область днепропетровск Донецк Запорожье киев Кривой Рог львов мариуполь Николаев одесса Харьков Dnepropetrovsk Kharkiv kyiv Lugansk Mariupol Nikolaev odessa Saint Petersburg sumy Zaporizhya деньги в долг заявка на кредит кредит
Кредит на карту онлайн!Вся Украина 100% ,имейл оп

Список районів де можна взяти кредит

райони міста Києва
1 Шевченківський район
2 Печерський район
3 Подільський район
4 Оболонський район
5 Святошинський район
6 Солом'янський район
7 Голосіївський район
8 Деснянський район
9 Дніпровський район

р. Київ
вежа труба будівля церква
р. Севастополь
щогла вежа будівля церква
Вінницька область
щогла труба будівля
Вінниця
Баланівка
Ладижин
Волинська область
щогла
Луцьк
Володимир-Волинський
Ковель
Нововолинськ
Дніпропетровська область
труба щогла вежа будівля
Дніпропетровськ
Булахівка
Вовніги
Дніпродзержинськ
Жовті Води
Зеленодольськ
Кам'яно-Зубиловка
Кривий Ріг
Кринички
Марганець
Нікополь
Новомосковськ
Павлоград

Донецька область
щогла труба вежа будівля церква
Донецьк
Авдіївка
Андріївка
Артемівськ
Безимянное
Білосарайська Коса
Бересток
Волноваха
Горлівка
Єнакієве
Зугрес
Костянтинівка
Краматорськ
Красноармійськ
Курахове
Макіївка
Маріуполь
Миколаївка
Райгородок
Світлодарськ
Святогірськ
Слов'янськ
Сніжне
Торез
Шахтарськ
Житомирська область
вежа будівля
Житомир
Андріївка
Бердичів
Коростень
Новоград-Волинський
Олевськ
Закарпатська область
вежа будівля
Ужгород
Берегово
Виноградів
Іршава
Мукачево
Рахів
Свалява
Тячів
Хуст
Запорізька область
труба щогла вежа будівля
Запоріжжя
Бердянськ
Дніпрорудне
Комиш-Зоря
Мелітополь
Токмак
Орловське
Приморський Посад
Енергодар

Івано-Франківська область
труба вежа будівля
Івано-Франківськ
Бурштин
Калуш
Коломия
Київська область
труба вежа будівля
Біла Церква
Бориспіль
Бровари
Вишгород
Ірпінь
Коцюбинське
Петропавлівська Борщагівка
Прип'ять
Українка
Кіровоградська область
вежа будівля
Кіровоград
Олександрія
Луганська область
труба щогла вежа будівля
Луганськ
Алчевськ
Антрацит
Білолуцьк
Верхньошевирівка
Ірміно
Краснодон
Красний Луч
Лисичанськ
Ровеньки
Рубіжне
Свердловськ
Сєвєродонецьк
Старобільськ
Стаханов
Щастя
Чорнухине
Львівська область
щогла вежа церква будівля
Львів
Дрогобич
Червоне
Стрий
Трускавець
Червоноград
Миколаївська область
щогла вежа
Миколаїв
Вознесенськ
Дмитрівка
Промінь
Очаків
Первомайськ
Тузли
Южноукраїнськ

Одеська область
щогла вежа труба будівля церква
Одеса
Білгород-Дністровський
Вестерничаны
Жовтень
Ізмаїл
Іллічівськ
Кам'янське
Ковалівка
Новокубанка
Орлівка
Петрівка
Південний
Полтавська область
труба щогла
Полтава
Красногорівка
Кременчук
Лубни
Рівненська область
щогла труба
Рівне
Антополь
Кузнецовськ
Сумська область
вежа труба церква
Суми
Охтирка
Білопілля
Конотоп
Кролевець
Ромни
Тростянець
Шостка
Тернопільська область
щогла будівля
Тернопіль
Лозова
Харківська область
труба щогла вежа будівля церква
Харків
Барвінкове
Балаклія
Зміїв
Ізюм
Кегичівка
Комсомольське
Мерефа
Лозова
Подворки
Таранівка
Статистика
Жми на соц сеть получи скидку!

Кредит на карту

Если остались вопросы пишите мне вконтаке

Кредит на карту онлайн!Кредитная карта это кредит наличными! Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 5 минут бесплатно! Прием заявок Круглосуточно!Вся Украина 100% Контакты:
Адрес: , 7 02232 Киев,
Телефон:+3 8097 , Факс:+3, Электронная почта: info@smsbilling.at.ua

Здравствуйте уважаемые пользователи сайта smsbilling.at.ua меня зовут Дмитрий я являюсь администратором сайта. Предлагаю заполнить анкету на получения Кредитной карты Альфабанка ,по сути это как сходить в банк но не выходя из дома можно получить карту с наличными до 75 000 грн. Все зависит от количества заполненой информации о себе чем больше более полная тем может быть больше сумма кредита ,вы спросите зачем мне кредитка мне нужен кредит, по сути кредитка и есть кредит только намного удобней вот почитайте тут в чем разнится. Получите ли вы карту ? Просто попробуйте что Вам стоит начните прямо сейчас , займет 6-7 мин. но сэкономите намного больше ведь доставка карты почтой на дом согласитесь очень удобно.<

Дата загрузки: 2015-03-05

" >
ЗАЙМ ОНЛАЙН
Подпишитесь на обновления в один клик

Кредит с доставкой на Дом до 5000 грн ,звоните прямо сейчас!

Специальное предложение здесь, отправьте заявку прямо сейчас и получите доставку на дом БЕСПЛАТНО! Акции подходит к концу через: Дам -возьму кредит наличными доска бесплатных объявлений

Внимание! Решение о выдаче кредита от АЛЬФАБАНКА вы узнаете мгновенно по номеру своего тел и ИНН. Если по каким либо причинам ваша заявка не подошла ,предлагаем Вам отправить заявку на Микрокредит до 3000 грн Отправьте заявку на кредит онлайн прямо сейчас бесплатно! >КРУГЛОСУТОЧНО 24/7

Заявка на кредит от "ШвидкоГроші "

 


(Видно только Вам) Внимание! Чтобы избежать путаницы во время звонка сообщите что Вы звоните с сайта http://smsbilling.at.ua.
Пример: Здравствуйте. Я звоню с сайта смсбиллинг по поводу кредита....

СТАТИСТИКА САЙТА

Здравствуйте уважаемые пользователи! Прежде всего хочу поблагодарить за то что посетили сайт.Здесь вы можете как получить кредит онлайн так и взять деньги в долг бесплатно без предоплат от частных кредиторов ,кредитных компаний и брокеров .Но будьте осторожны зачастую под объявления кроются мошенники которые требуют предоплату и не выдают в итоге кредит или обещанных денег. Также Вам повезет и вы найдете кредитора частника это может быть тоже опасно, брать кредит так как в итоге можете потерять больше чем рассчитывали иногда даже можно потерять квартиру или машину!

Но выход есть!  Рекомендуем в первую очередь взять кредит в банке Альфабанк ,это прорыв!, это безопасно 100% и выгодно плюс очень удобно без бумажной волокиты достаточно заполнить и отправить онлайн заявку это замет не более 7 минут, в итоге вы получите кредит с доставкой на дом, в среднем в течении 2х дней! Даже если Вам отказывали в любом банке, вероятность получении в Альфабанке 97% ,а то что это кредитная карта то  Вас многоуважаемые пускай не пугает, это тотже самый кредит наличными! он также снимается в любом банкомате и превращается в купюры) ,единственное отличие то что таким образом вы можете получить небольшой кредит в размере 3000 5000 грн если такая сумма вас устроит попробуйте отправить заявку прямо сейчас сервис бесплатен и не требует от вас каких либо обязательств.

Не большая подсказка- чем больше полей заполните тем больше сумма может быт. В среднем стоимость кредит вам примерно обойдется так: за каждую тысячу вам нужно заплатить в среднем 90_100 грн тоисть ели вы сняли с карты 1000 грн в конце месяца нужно вернуть 1100 ,неправдали очень выгодно)  допустим в тоже время в кредит365 вам нужно вернуть 1400 а в монвевео итого больше и даже не за месяц а за 2 недели!. Также можно вобщем не платить за кредит а вернуть только то что взяли ,все очень просто, достаточно оплатить на любом терминале любого магазина или супермаркета и все! ,вы спросите где ,на самом деле очень много таких мест например Сильпо ,Фора ,Атб (продукты),Новая линия,Эпицентер(буматериалы),Комфи,Эльдорадо,Фоксторот(електро и бытовая техника) таким обзор вы пользуетесь кредитом 50 дней бесплатно.