Позика готівкою на карту до 20000UAH Цілодобово 24/7. Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дізнатися свою кредитну історію онлайн тепер просто

Узнать свою историю ЗА 5 МИНУТ круглосуточно!

Відмінний сервіс, якраз для тих хто шукає можливість отримати кредит готівкою в банках України.

Іноді буває так, що люди не маючи заборгованості по кредитах, або поточної заборгованості по кредитах отримують відмову у банку.

Абсолютно не розуміючи в чому справа - не можуть дізнатися причини відмови.

Начебто у всіх банках кредити погашені, або просто немає проблем з поточними платежами - іншими словами, за власним думку, їх кредитна історія нормальна, хороша, відмінна, а все одно отримують відмову від банків.

Насправді все може виявитися не так як вони думають. Банкам мало слів клієнтів і вони користуються послугами Бюро Кредитних Історій, в яке всі банки, відправляють інформацію про вашу поточної заборгованості та погашення / простроченні за взятими кредитами.

База БКІ постійно оновлюється, але іноді буваю помилки, на перший погляд невеликі, але вони можуть значно вплинути на прийняття рішення по кредиту або кредитній карті.

Ось так і я здивувався коли дізнався власну кредитну історію і негайно її поправив. Як дізнатися власну кредитну історію, і як її виправити розглянемо в цьому огляді.

Як дізнатися власну кредитну історію онлайн в Україні

Так як я маю практично всі кредитні карти - всіх банків, і взагалі є частим користувачем будь-яких кредитів, за якими я завжди в строк плачу, ніколи не маю заборгованості (ну якщо що максимум 1-2 дні) моя кредитна історія повинна була бути ідеальна!

І ось подавши заявку на новинку ринку Кредитка М від Банку Михайлівський, я вперше в житті отримав відмову.

Я був більш ніж здивований. Природно менеджер мені не зміг повідомити причини відмови. При тому, що я офіційно працевлаштований, не міняв роботи більше 12 місяці безперервного стажу (з 2010 року), маю у власності нерухомість, авто, офіційний шлюб, освіта - загалом все, що потрібно банку - отримав відмову.

У мене багато кредиток - але про них я повідомив при оформленні заявок, - сума заборгованості за лімітами цих кредитних карт невелика, можна сказати мізерна - загальна сума лімітів не могла вплинути на мій особистий кредитний ліміт під час аналізу мого фінансового стану. Крім того, за останні три роки я успішно виплатив 2 товара в розстрочку 3300 грн. (Альфа Банк) і 4200 гривень (Укрсиббанк), кредит готівкою який брав для закінчення ремонту в сумі 22000 гривень (Альфа Банк), успішно закінчую платити 4000 грн. (Укрсиббанк), так що не зрозуміло, що могло трапиться.

Така обставина мені не сподобалося, і я задався питанням як дізнатися свою кредитну історію і бажано щоб це було онлайн - щоб нікуди не ходити.

Скориставшись сервісом офіційного сайту Бюро Кредитних Історій (для подачі заявки Вам буде потрібно вказати мобільний телефон і дату народження - це офіційний сайт УБКІ - за вхід в особистий кабінет гроші не знімають) оплативши всього 25 гривень онлайн (тільки якщо замовляєте послугу), я миттєво отримав виписку де я міг споглядати свою кредитну історію і моя кредитна історія виявилася в принципі ідеальною, але ось моя поточна заборгованість за всіма зобов'язаннями виявилася невірною.

     Замість поточної заборгованості 0,00 грн. у мене була заборгованість 9340,00 грн. по карті альфа банку.
     Незважаючи на повністю погашений кредит 22000 грн. заборгованість по ньому (хоча і без прострочень) була 19600 :)
     Ну і недавно достроково погашений кредит в Укрсиббанку ні оновлений, з цього 2200,00 світилися ще як не погашені.

Разом на 31 140,00 грн. більше ніж насправді.

     Щоб виправити ситуацію, я списався з підтримкою (працює в робочі години - з 9:00 до 17:00), вони мені пояснили як відправити лист на виправлення кредитної історії.
     Відправив лист і на протязі 3-х днів, я виявив, що змінити свою кредитну історію мені вдалося, причому я зробив це все онлайн.

Єдине шкода, що карту я зможу собі замовити тільки по результаті 3-х місяців, так як у випадку відмови, повторну заявку можна подати тільки через 3 місяці.

Важливо! Використовуйте номер телефону, який ви використовували при подачі заявки на кредит, не тільки в останній раз, але і попередній, це прискорить процес формування звіту.


⚡ Обов'язково подивітся видео⚡☝️👍 Вітаємо!👋 ВАМ терміново потрібна позика або гроші в борг? ПРОКРУТІТЬ ДО НИЗУ САЙТУ ДЛЯ ВАС Є ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ, також залишайте заявку під оголошеннями прямо зараз! І протягом дня Ви отримаєте пропозиції від приватних кредиторів. . Тут можна подати оголошення по кредитах на дошку безкоштовно і без реєстрації і sms, розміщення без термінове, оголошення не будуть видалятися ніколи!

Манивео moneyveo.ua ★★вход в личный кабинет онлайн и регистрация Украина (промокоды и отзывы) МФО микрокредит РЕЙТИНГ ★★★★★ 5/5
Хто може взяти кредит? Читайте в розділі мікропозика онлайн.
Позика готівкою на карту до 20000UAH Цілодобово 24/7. Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Частые вопросы о том как получить кредит(FAQ)

Частые вопросы про займы

Как получить займ от частного лица?

Займ от частного лица можно получить в этом разделе сайта отправив заявку Нажмите тут оставляйте заявки в комментария.

Как получить кредит под 0 процентов?

Для получения кредита под 0 перейдите в раздел по ссылке Нажмите тут при условии что это будет первый кредит в данном МФО.

Если уже есть кредиты могу ли я получить еще кредит?

Да вы можете получить кредит онлайн на карту при условии что нет задолженностей в других микрофинансовых организациях .

Можно ли получить кредит без проверок и звонков?

Да вы может получить займ на карту онлайн полностью в автоматическом режиме

💸 36 кредитов онлайн 💸


Что неоходимо что получить деньги??

Нужен Паспорт и ИНН также активная Кредитная карта Украины


👆👆👆 Відправте заявку прямо зараз за 30 сек.