Меню

Администрация сайта не несет ответственности за содержание поданных объявления третих лиц,никогда не делайте предоплата якобы первый взнос ,за справку ,страховку и любые другие уловки ,будте осторожны

Установите приложение Андроид play.google.com и получите тысячи предложений о кредите прямо в мобильном телефоне>>> Кредит наличными
Отзывы ★★★★★ Онлайн кредит на карту без отказа Круглосуточно 27/7.На банковскую карту Украина. Займ срочно без проверок личный счёт быстро и моментально!
Хотите кредит на карту ?
1 скопируйте красный текст:  кредит на карту smsbilling.at.ua

2 скопированный текст вставьте в адресную строку Вашего браузера или  строку поиска Google или Яндекс.ПОСМОТРЕТЬ ПРИМЕР

3 в поисковике появится наш сайт перезайдите, вернитесь на него обратно , откроется дополнительное окно на кредит на карту!


Главная » 2016 » Октябрь » 5 » Platinum Black VIP карта без комиссий от Альфа Банка Без платы за годовое обслуживание и снятие наличных
12:53
Platinum Black VIP карта без комиссий от Альфа Банка Без платы за годовое обслуживание и снятие наличных

Platinum Black VIP карта без комісій від Альфа Банку

Без плати за річне обслуговування та зняття готівки

Всім привіт. Сьогодні я хочу представити Вам краще карткове пропозицію, не тільки в Україні, але напевно і в цілому світі. Це пакетні пропозиції від Альфа банку, які окрім того що дуже функціональні, але ще і абсолютно безкоштовні.

Ще вчора карта PLATINUM BLACK коштувала 1200 грн. в рік - тепер - 0 грн.

Безкоштовні карти VIP класу і безкоштовно - в це напевно важко повірити, але це чиста правда.

Довго інтригувати нема чого, тому пропоную одразу перейти до огляду.

Почну з мого найулюбленішого пакету PLATINUM BLACK:

Потрібно зробити всього 12 покупок по карті в місяць (інтернет покупки теж враховуються), а все нижче перераховане абсолютно безкоштовно! Або вибрати карту по простіше, де обов'язкове кількість операцій 8 або 10.

    Вартість оформлення «0 грн.» - Абсолютно безкоштовно, крім того такий пакет дозволяє випуск ще двох карт в будь-якій валюті - припустимо долар США і Євро.
     Пакет PLATINUM BLACK передбачає випуск іменних карт класу PLATINUM, з чіпом і функцією «payWave» - безконтактним способом.
     Зняття готівки в будь-якому банкоматі світу під за 0% - навіть якщо Ви знімаєте валюту (по правді сказати, є обмеження, без комісії Ви можете зняти в банкоматі не більше 30000 грн. Та їх еквіваленти, але у Вас є ще додатково 2 рази зняти готівку в касі банку - без комісії і без обмежень - хоч мільйон / хоч два!)
    13% на залишок - функція «Дохідний сейф» дає можливість отримувати 13% на залишок.
    У касі банку, в банкоматі або в iBox - Вам можуть поповнювати карту треті особи (знайомі, батьки, чоловік і ін.) - Без наявності картки - безкоштовно
    Вам абсолютно безкоштовно доступний Інтернет-Банкінг та Додатки для «смартфона» - можливості My Alfa-Bank (це так називається Інтернет Банкінг від Альфа Банку) - просто вражають:
        Поповнення карти картою іншого банку - безкоштовно - 0%
        Безкоштовні перекази між своїми рахунками і картами клієнтів Альфа Банку (всі Ваші продукти, навіть ті які оформлені в Банку «очно» - доступні Вам для використання в додатку Мій Альфа Банк)
        Ви можете самостійно оформити «терміновий» депозит з підвищеною ставкою від + 0,5% і вже згаданий «Дохідний сейф» - оплата на залишок. Договір Ви можете отримати в найближчому відділенні Альфа Банку - в будь-який час. Візьміть тільки з собою паспорт і код.
        Моментальні переклади на карту будь-якого іншого банку України, так звані переклади p2p - всього за 1%
        Оплата телекомунікаційних і комунальних послуг, електроенергії, газу, домофона, будь-яких рахунків (за реквізитами), поповнення ігрових і акаунтів соціальних мереж, введення / виведення Webmoney
     Безкоштовний SMS банкінг - який дозволяє додатково контролювати свої фінансові операції
     Бонус MAXI від 1 до 5% якщо Ви розраховуєтесь карткою в мережі магазинів або в інтернет магазинах - бонуси Ви можете витратити в повному обсязі у партнерів, наприклад купити бензин або побутову техніку, перекусити або навіть розплатиться в аптеці.
    У разі фінансових втрат за Вашими картками (шахрайство наприклад) Ви маєте страховку (зрозуміло безкоштовно), в сумі 30000 грн.
    Додатково можна замовити послугу «Консьєрж сервіс.

Приклад використання карти PLATINUM BLACK від Альфа Банку:

Ви працюєте на підприємстві і Вам платять зарплату на карту низького класу, де наприклад послуга СМС-банкінг підключається додатково і за не потрібно платити, карта не має захисту, банкоматів Вашого банку та банків-партнерів дуже мало, або взагалі немає, а за зняття грошей в інших банках висока комісія, у вашого банку немає програми лояльності і Вам не платять за Ваші покупки в магазинах, не нараховують відсотки за залишки - Вам просто потрібно піти і оформити пакет PLATINUM BLACK від Альфа банку - і Ви спокійно, а головне безкоштовно переведете гроші з Вашої карти на карту Альфа Банку PLATINUM BLACK - і будете користуватися всіма переліченими послугами безплатно! Безкоштовно знімати гроші в будь-якому банкоматі, отримувати бонуси за покупки в магазині, мати безкоштовний інтернет банкінг, СМС-банкінг, отримувати% на залишки.

Ще приклад використання карти VISA PLATINUM BLACK від Альфа Банку:

У Вас кредит в Альфа Банку, відділення далеко, Ви витрачаєте багато часу для того щоб зробити обов'язковий платіж (виїхати з роботи, а в обідню перерву не лише Ви бажаєте отримати чи проконсультуватися, можливо очікування в черзі) - пакетна пропозиція PLATINUM BLACK дозволить Вам без особливих зусиль оплатити кредит, Вам потрібно просто безкоштовно поповнити Вашу карту одним зі способів: безкоштовно поповнити Вашу карту Альфа банку картою іншого банку, безкоштовно поповнити карту в банкоматі Альфа банку або iBox, попросити родича поповнити карту (можливо йому до відокремлення Альфи зовсім не далеко або по шляху) - і всі ці способи безкоштовні! Потім здійснити обов'язковий платіж за допомогою Інтернет банку або додатки для «смартфона».

VISA PLATINUM BLACK для тих хто додатково заробляє через інтернет:

Пластикова карта дуже зручний інструмент для грошових переказів, уже багато хто з нас заробляють в мережі або використовують інтернет для заробітку. Ви можете приймати оплату Ваших послуг на карти в пакетах VISA PLATINUM BLACK, ULTRA, Comfort - безкоштовно! Так як Вашу карту може поповнити будь-яка людина, без її наявності - лише за номером: в банкоматі, в касі або iBox. Так само, карта дозволяє поповнювати акаунти соціальних мереж і здійснювати введення / виведення Webmoney

Найпростіший пакет Comfort - має такі ж «фішки» та сума зняття готівки в будь-якому банкоматі без комісії 5000 грн, «дохідний сейф» 10%, карта класу VISA Gold, без чипа, фін страховка 5000 Грн. Для того щоб пакет був безкоштовним - зробіть 8 покупок в магазині.

Золота середина - це пакет Platinum ULTRA - сума зняття готівки в будь-якому банкоматі без комісії 15000 грн, «дохідний сейф» 11%, карта класу VISA Platinum, «чипованная», фін страховка 15000 грн. Для того щоб пакет був безкоштовним - зробіть всього 10 покупок в магазині.

Сам я користуюся пакетом VISA PLATINUM BLACK - ще місяць тому він коштував 1200 грн. в рік - тепер він безкоштовний.

Намагався щоб стаття була для Вас цікава, а головне корисна.

Євген Савостін спеціально для рубрики Мій Альфа БанкПодайте заявку онлайн на кредит в комментариях и в течения дня с вами свяжется кредитный эксперт из кредитной организации и окажет вам помощь в получении кредита, также настоятельно рекомендуем отправить заявку в Альфабанк вероятность получение кредита 97% услуга бесплатная Просмотров: 798 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Поиск по объявлениям

кредит 365 моневео кредит на карту онлайн не выходя из кредитный лимит увеличение кредитного лимита Авдеевка — Донецкая область Ал Александрия — Кировоградская област Александровск — Луганская область Алмазная — Луганская область днепропетровск Донецк Запорожье киев Кривой Рог львов мариуполь Николаев одесса Харьков Dnepropetrovsk Kharkiv kyiv Lugansk Mariupol Nikolaev odessa Saint Petersburg sumy Zaporizhya деньги в долг заявка на кредит кредит
Кредит на карту онлайн!Вся Украина 100% ,имейл оп

Список районів де можна взяти кредит

райони міста Києва
1 Шевченківський район
2 Печерський район
3 Подільський район
4 Оболонський район
5 Святошинський район
6 Солом'янський район
7 Голосіївський район
8 Деснянський район
9 Дніпровський район

р. Київ
вежа труба будівля церква
р. Севастополь
щогла вежа будівля церква
Вінницька область
щогла труба будівля
Вінниця
Баланівка
Ладижин
Волинська область
щогла
Луцьк
Володимир-Волинський
Ковель
Нововолинськ
Дніпропетровська область
труба щогла вежа будівля
Дніпропетровськ
Булахівка
Вовніги
Дніпродзержинськ
Жовті Води
Зеленодольськ
Кам'яно-Зубиловка
Кривий Ріг
Кринички
Марганець
Нікополь
Новомосковськ
Павлоград

Донецька область
щогла труба вежа будівля церква
Донецьк
Авдіївка
Андріївка
Артемівськ
Безимянное
Білосарайська Коса
Бересток
Волноваха
Горлівка
Єнакієве
Зугрес
Костянтинівка
Краматорськ
Красноармійськ
Курахове
Макіївка
Маріуполь
Миколаївка
Райгородок
Світлодарськ
Святогірськ
Слов'янськ
Сніжне
Торез
Шахтарськ
Житомирська область
вежа будівля
Житомир
Андріївка
Бердичів
Коростень
Новоград-Волинський
Олевськ
Закарпатська область
вежа будівля
Ужгород
Берегово
Виноградів
Іршава
Мукачево
Рахів
Свалява
Тячів
Хуст
Запорізька область
труба щогла вежа будівля
Запоріжжя
Бердянськ
Дніпрорудне
Комиш-Зоря
Мелітополь
Токмак
Орловське
Приморський Посад
Енергодар

Івано-Франківська область
труба вежа будівля
Івано-Франківськ
Бурштин
Калуш
Коломия
Київська область
труба вежа будівля
Біла Церква
Бориспіль
Бровари
Вишгород
Ірпінь
Коцюбинське
Петропавлівська Борщагівка
Прип'ять
Українка
Кіровоградська область
вежа будівля
Кіровоград
Олександрія
Луганська область
труба щогла вежа будівля
Луганськ
Алчевськ
Антрацит
Білолуцьк
Верхньошевирівка
Ірміно
Краснодон
Красний Луч
Лисичанськ
Ровеньки
Рубіжне
Свердловськ
Сєвєродонецьк
Старобільськ
Стаханов
Щастя
Чорнухине
Львівська область
щогла вежа церква будівля
Львів
Дрогобич
Червоне
Стрий
Трускавець
Червоноград
Миколаївська область
щогла вежа
Миколаїв
Вознесенськ
Дмитрівка
Промінь
Очаків
Первомайськ
Тузли
Южноукраїнськ

Одеська область
щогла вежа труба будівля церква
Одеса
Білгород-Дністровський
Вестерничаны
Жовтень
Ізмаїл
Іллічівськ
Кам'янське
Ковалівка
Новокубанка
Орлівка
Петрівка
Південний
Полтавська область
труба щогла
Полтава
Красногорівка
Кременчук
Лубни
Рівненська область
щогла труба
Рівне
Антополь
Кузнецовськ
Сумська область
вежа труба церква
Суми
Охтирка
Білопілля
Конотоп
Кролевець
Ромни
Тростянець
Шостка
Тернопільська область
щогла будівля
Тернопіль
Лозова
Харківська область
труба щогла вежа будівля церква
Харків
Барвінкове
Балаклія
Зміїв
Ізюм
Кегичівка
Комсомольське
Мерефа
Лозова
Подворки
Таранівка
Статистика
Жми на соц сеть получи скидку!

Кредит на карту

Если остались вопросы пишите мне вконтаке

Кредит на карту онлайн!Кредитная карта это кредит наличными! Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 5 минут бесплатно! Прием заявок Круглосуточно!Вся Украина 100% Контакты:
Адрес: , 7 02232 Киев,
Телефон:+3 8097 , Факс:+3, Электронная почта: info@smsbilling.at.ua

Здравствуйте уважаемые пользователи сайта smsbilling.at.ua меня зовут Дмитрий я являюсь администратором сайта. Предлагаю заполнить анкету на получения Кредитной карты Альфабанка ,по сути это как сходить в банк но не выходя из дома можно получить карту с наличными до 75 000 грн. Все зависит от количества заполненой информации о себе чем больше более полная тем может быть больше сумма кредита ,вы спросите зачем мне кредитка мне нужен кредит, по сути кредитка и есть кредит только намного удобней вот почитайте тут в чем разнится. Получите ли вы карту ? Просто попробуйте что Вам стоит начните прямо сейчас , займет 6-7 мин. но сэкономите намного больше ведь доставка карты почтой на дом согласитесь очень удобно.<

Дата загрузки: 2015-03-05

" >
ЗАЙМ ОНЛАЙН
Подпишитесь на обновления в один клик

Кредит с доставкой на Дом до 5000 грн ,звоните прямо сейчас!

Специальное предложение здесь, отправьте заявку прямо сейчас и получите доставку на дом БЕСПЛАТНО! Акции подходит к концу через: Дам -возьму кредит наличными доска бесплатных объявлений

Внимание! Решение о выдаче кредита от АЛЬФАБАНКА вы узнаете мгновенно по номеру своего тел и ИНН. Если по каким либо причинам ваша заявка не подошла ,предлагаем Вам отправить заявку на Микрокредит до 3000 грн Отправьте заявку на кредит онлайн прямо сейчас бесплатно! >КРУГЛОСУТОЧНО 24/7

Заявка на кредит от "ШвидкоГроші "

 


(Видно только Вам) Внимание! Чтобы избежать путаницы во время звонка сообщите что Вы звоните с сайта http://smsbilling.at.ua.
Пример: Здравствуйте. Я звоню с сайта смсбиллинг по поводу кредита....

СТАТИСТИКА САЙТА

Здравствуйте уважаемые пользователи! Прежде всего хочу поблагодарить за то что посетили сайт.Здесь вы можете как получить кредит онлайн так и взять деньги в долг бесплатно без предоплат от частных кредиторов ,кредитных компаний и брокеров .Но будьте осторожны зачастую под объявления кроются мошенники которые требуют предоплату и не выдают в итоге кредит или обещанных денег. Также Вам повезет и вы найдете кредитора частника это может быть тоже опасно, брать кредит так как в итоге можете потерять больше чем рассчитывали иногда даже можно потерять квартиру или машину!

Но выход есть!  Рекомендуем в первую очередь взять кредит в банке Альфабанк ,это прорыв!, это безопасно 100% и выгодно плюс очень удобно без бумажной волокиты достаточно заполнить и отправить онлайн заявку это замет не более 7 минут, в итоге вы получите кредит с доставкой на дом, в среднем в течении 2х дней! Даже если Вам отказывали в любом банке, вероятность получении в Альфабанке 97% ,а то что это кредитная карта то  Вас многоуважаемые пускай не пугает, это тотже самый кредит наличными! он также снимается в любом банкомате и превращается в купюры) ,единственное отличие то что таким образом вы можете получить небольшой кредит в размере 3000 5000 грн если такая сумма вас устроит попробуйте отправить заявку прямо сейчас сервис бесплатен и не требует от вас каких либо обязательств.

Не большая подсказка- чем больше полей заполните тем больше сумма может быт. В среднем стоимость кредит вам примерно обойдется так: за каждую тысячу вам нужно заплатить в среднем 90_100 грн тоисть ели вы сняли с карты 1000 грн в конце месяца нужно вернуть 1100 ,неправдали очень выгодно)  допустим в тоже время в кредит365 вам нужно вернуть 1400 а в монвевео итого больше и даже не за месяц а за 2 недели!. Также можно вобщем не платить за кредит а вернуть только то что взяли ,все очень просто, достаточно оплатить на любом терминале любого магазина или супермаркета и все! ,вы спросите где ,на самом деле очень много таких мест например Сильпо ,Фора ,Атб (продукты),Новая линия,Эпицентер(буматериалы),Комфи,Эльдорадо,Фоксторот(електро и бытовая техника) таким обзор вы пользуетесь кредитом 50 дней бесплатно.