Меню

Администрация сайта не несет ответственности за содержание поданных объявления третих лиц,никогда не делайте предоплата якобы первый взнос ,за справку ,страховку и любые другие уловки ,будте осторожны

Установите приложение Андроид play.google.com и получите тысячи предложений о кредите прямо в мобильном телефоне>>> Кредит наличными
Отзывы ★★★★★ Онлайн кредит на карту без отказа Круглосуточно 27/7.На банковскую карту Украина. Займ срочно без проверок личный счёт быстро и моментально!
Хотите кредит на карту ?
1 скопируйте красный текст:  кредит на карту smsbilling.at.ua

2 скопированный текст вставьте в адресную строку Вашего браузера или  строку поиска Google или Яндекс.ПОСМОТРЕТЬ ПРИМЕР

3 в поисковике появится наш сайт перезайдите, вернитесь на него обратно , откроется дополнительное окно на кредит на карту!


Главная » 2016 » Май » 30 » www.oschadnybank.com реєстрація на офіційному сайті Ощадбанку України
16:59
www.oschadnybank.com реєстрація на офіційному сайті Ощадбанку України

www.oschadnybank.com реєстрація на офіційному сайті Ощадбанку України

Офіційний сайт Ощадбанку www.oschadnybank.com містить всі інструменти, необхідні для забезпечення громадян, які довірили зберігання своїх фінансів Ощадбанку колишнього Радянського Союзу, максимально комфортними умовами виплат їх грошових коштів. Використання автоматизованих систем реєстрації вкладників, що бажають отримати свої компенсаційні 1000 гривень, покликане запобігти виникненню бюрократичної тяганини і величезних черг у відділеннях Ощадбанку. Також нова система організації виплат найбільш зручною для людей мають серйозні проблеми зі здоров'ям і, що особливо актуально, самостійним пересуванням в просторі.

Всі пам'ятають, до чого призвело в 2008 році відсутність чіткості і злагодженості дій при організації видачі компенсацій вкладникам Ощадбанку СРСР. Кілометрові черги не мали кінця, займаючи все приміщення відділення банку і виходячи далеко на вулицю за його межі. Час очікування вкладниками своєї обіцяної компенсації часом сягала кількох діб. Залишається тільки поспівчувати обдуреним пенсіонерам, адже спочатку радянська держава позбавила їх накопичених заощаджень, а потім нова влада мало не погубила їх в чергах.

Нинішній уряд зробив висновки з уроків минулого і підійшло до проблеми відшкодування вкладів клієнтів Ощадбанку СРСР зовсім по-іншому. Президент України Віктор Янукович дав з цього приводу доручення організаторам нового етапу виплат: «Все має бути ретельно відпрацьовано, щоб не було черг і стовпотворіння, як у 2008 році» та виступив з додатковою ініціативою: продовжити час відшкодування компенсацій до 2015 року. На сьогоднішній день ми бачимо, що у відділеннях Ощадбанку черг не спостерігається, видача грошей відбувається в доброзичливій, спокійній атмосфері. Для зручності клієнтів у 2012 році була значно розширена представницька мережа філій банку. У порівнянні з попереднім туром проведення виплат кількість відділень Ощадбанку, в яких відбувається відшкодування вкладів, зросла з двох до шести тисяч.

Ще однією приємною новиною для бажаючих отримати свою 1000 гривень стало спрощення процесу видачі довіреності на отримання відшкодування вкладів. У нинішньому році відпала необхідність запевнення її у нотаріуса, тепер здійснена можливість оформлення довіреності в жеку.

Слід зауважити, що процедуру реєстрації на сайті www.oschadnybank.com необхідно пройти тільки тим вкладникам Ощадбанку колишнього Радянського Союзу, які раніше внесли дані в Центральний реєстр не по всім своїм ощадкнижках або взагалі не проходили попередньою реєстрацією. Особам, які в 2008 році надали свої повні і достовірні дані для отримання компенсації вкладів, але з яких-небудь причин не встигли отримати виплату, необхідно буде пройти процес актуалізації в 2012 році з тим, щоб у 2013 році необхідні кошти були нараховані. При цьому, сума компенсацій, які видаються в рамках другого етапу, може бути змінена.
www.oschadnybank.com

www.oschadnybank.com
Ощадбанк Україна 2012 www.oschadnybank.com офіційний сайт

За даними соціологічного опитування, проведеного дослідницьким центром «Український соціологічний союз», компенсаційні виплати проводяться вчасно і оперативно, а підготовленість відділень Ощадбанку до прийому клієнтів, за словами самих вкладників, заслуговує найвищих похвал. В анкетуванні взяли участь понад чотири тисячі громадян України, які в 2012 році отримали відшкодування коштів за вкладами Ощадбанку Радянського Союзу, а також понад 600 спадкоємців померлих вкладників (сума їх компенсацій в цьому році становить 500 гривень).

Не обійшли стороною при організації виплат так званої «Вітіної тисячі» і інтереси вкладників похилого віку, вони повинні отримати свою компенсацію вкладів першими. Пріоритет в праві отримання фінансового відшкодування надається тим, кому в нинішньому році вже виповнилося 80 років, слідом за ними (в порядку убування віку) йтимуть більш «молоді» вкладники.

Для отримання запрошення на реєстрацію особистих даних слід заповнити надану на сайті www.oschadnybank.com форму.

www.oschadnybank.com реєстрація

У відповідних пунктах потрібно буде обов'язково вказати П.І.Б. клієнта, дату його народження, номер контактного телефону (на випадок виникнення питань у працівників Ощадбанку) і пройти антиспам-перевірку, вписавши 4 цифри, які розташовані в нижньому лівому полі форми в графу «Антиспам». У пункті анкети «Номер паспорта» слід вводити тільки числове значення без урахування його серії, інакше заявка розглядатися не буде. Після підтвердження внесених даних в який з'явився новому вікні необхідно буде вказати номер відділення Ощадбанку, в якому вкладник свого часу відкривав ощадкнижку.

реєстрація oschadnybank

Після цього відкриється форма вибору дати і часу відвідування відділення Ощадбанку для завершального етапу реєстрації.

oschadnybank.com Ощадну книжку Паспорт громадянина України або паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт) та ксерокопії сторінок паспорта Довідку про присвоєння ідентифікаційного коду громадянина України (ІПН) і її копію.

На цьому реєстрація вкладника і актуалізація наданих їм даних вважаються завершеними.

Для отримання компенсації вкладникові слід отримати Національну картку для подальшого зарахування на неї коштів. Керівництво Ощадбанку заявляє, що видача пластикових карт буде проводитися чітко і організовано без утворення черг і тисняви. За бажанням вкладник може відмовитися від оформлення Національної картки і відразу отримати свої кошти готівкою.

Випуск, оформлення та доставка картки це процес, який вимагає певних тимчасових витрат. Радимо вкладникам, які хочуть, щоб зарахування коштів було виконано в 2012 році, поквапитися і звернутися до відділення Ощадбанку до кінця листопада поточного року. Отримати виплати вони зможуть до 25 грудня 2012 року відповідно до постанови №346 Кабінету Міністрів України.

На даний момент вже понад 4 млн. Вкладників Ощадбанку колишнього Радянського Союзу отримали компенсацію своїх грошових вкладів. Станом на 9 листопада 2012 філії Ощадбанку справили виплати понад 4,03 млн. Клієнтам загальною сумою 3,81 млрд. Грн.

АТ «Ощадбанк» на сьогоднішній день символом надійності і стабільності. Це єдиний в Україні банк, який має державну гарантію збереження в повному обсязі грошових коштів своїх вкладників, яка закріплена Законом України "Про банки і банківську діяльність". За більшістю найважливіших показників своєї діяльності він належить до трійки лідерів вітчизняного ринку в сфері надання банківських послуг і завоював репутацію надійного ділового партнера в усіх секторах українського фінансового ринку, здатного блискуче виконувати взяті на себе зобов'язання. Впровадження сучасних банківських технологій і продуктів, а зокрема автоматизація управління банківськими продуктами за допомогою сайту www.oschadnybank.com основою підвищення операційної ефективності діяльності Ощадбанку.

Керівництво Ощадбанку не припиняє роботу над розширенням переліку банківських послуг і продуктів, пошуком коштів і можливостей більш ефективної роботи банку для максимально комфортного і відкритої співпраці зі своїми клієнтами

Співробітники банку несуть відповідальність перед державою за результати фінансової діяльності, за внесок в розвиток економіки країни, перед своїми клієнтами за відмінну якість банківських послуг, перед діловими партнерами за повне виконання своїх зобов'язань, перед суспільством за безумовна повага особистості, її прав і свобод Для систематизації інформації про вкладників керівництво Ощадбанку вдалося до складання «Всеукраїнського реєстру вкладників» і на підставі даних, зібраних за допомогою використання сайту www.oschadnybank.com і особистого надання інформації самими власниками ощадкнижок, відкрило для кожного абонента єдиний компенсаційний рахунок.

Метою складання реєстру було визначення сумарного обсягу коштів, що підлягають відшкодуванню жителям України Незалежно від того, скільки ощадкнижок було відкрито у громадянина до 1992 року, кошти по кожному рахунку підсумовуються, і формується єдиний абонентський рахунок.Подайте заявку онлайн на кредит в комментариях и в течения дня с вами свяжется кредитный эксперт из кредитной организации и окажет вам помощь в получении кредита, также настоятельно рекомендуем отправить заявку в Альфабанк вероятность получение кредита 97% услуга бесплатная Просмотров: 1280 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Поиск по объявлениям

кредит 365 моневео кредит на карту онлайн не выходя из кредитный лимит увеличение кредитного лимита Авдеевка — Донецкая область Ал Александрия — Кировоградская област Александровск — Луганская область Алмазная — Луганская область днепропетровск Донецк Запорожье киев Кривой Рог львов мариуполь Николаев одесса Харьков Dnepropetrovsk Kharkiv kyiv Lugansk Mariupol Nikolaev odessa Saint Petersburg sumy Zaporizhya деньги в долг заявка на кредит кредит
Кредит на карту онлайн!Вся Украина 100% ,имейл оп

Список районів де можна взяти кредит

райони міста Києва
1 Шевченківський район
2 Печерський район
3 Подільський район
4 Оболонський район
5 Святошинський район
6 Солом'янський район
7 Голосіївський район
8 Деснянський район
9 Дніпровський район

р. Київ
вежа труба будівля церква
р. Севастополь
щогла вежа будівля церква
Вінницька область
щогла труба будівля
Вінниця
Баланівка
Ладижин
Волинська область
щогла
Луцьк
Володимир-Волинський
Ковель
Нововолинськ
Дніпропетровська область
труба щогла вежа будівля
Дніпропетровськ
Булахівка
Вовніги
Дніпродзержинськ
Жовті Води
Зеленодольськ
Кам'яно-Зубиловка
Кривий Ріг
Кринички
Марганець
Нікополь
Новомосковськ
Павлоград

Донецька область
щогла труба вежа будівля церква
Донецьк
Авдіївка
Андріївка
Артемівськ
Безимянное
Білосарайська Коса
Бересток
Волноваха
Горлівка
Єнакієве
Зугрес
Костянтинівка
Краматорськ
Красноармійськ
Курахове
Макіївка
Маріуполь
Миколаївка
Райгородок
Світлодарськ
Святогірськ
Слов'янськ
Сніжне
Торез
Шахтарськ
Житомирська область
вежа будівля
Житомир
Андріївка
Бердичів
Коростень
Новоград-Волинський
Олевськ
Закарпатська область
вежа будівля
Ужгород
Берегово
Виноградів
Іршава
Мукачево
Рахів
Свалява
Тячів
Хуст
Запорізька область
труба щогла вежа будівля
Запоріжжя
Бердянськ
Дніпрорудне
Комиш-Зоря
Мелітополь
Токмак
Орловське
Приморський Посад
Енергодар

Івано-Франківська область
труба вежа будівля
Івано-Франківськ
Бурштин
Калуш
Коломия
Київська область
труба вежа будівля
Біла Церква
Бориспіль
Бровари
Вишгород
Ірпінь
Коцюбинське
Петропавлівська Борщагівка
Прип'ять
Українка
Кіровоградська область
вежа будівля
Кіровоград
Олександрія
Луганська область
труба щогла вежа будівля
Луганськ
Алчевськ
Антрацит
Білолуцьк
Верхньошевирівка
Ірміно
Краснодон
Красний Луч
Лисичанськ
Ровеньки
Рубіжне
Свердловськ
Сєвєродонецьк
Старобільськ
Стаханов
Щастя
Чорнухине
Львівська область
щогла вежа церква будівля
Львів
Дрогобич
Червоне
Стрий
Трускавець
Червоноград
Миколаївська область
щогла вежа
Миколаїв
Вознесенськ
Дмитрівка
Промінь
Очаків
Первомайськ
Тузли
Южноукраїнськ

Одеська область
щогла вежа труба будівля церква
Одеса
Білгород-Дністровський
Вестерничаны
Жовтень
Ізмаїл
Іллічівськ
Кам'янське
Ковалівка
Новокубанка
Орлівка
Петрівка
Південний
Полтавська область
труба щогла
Полтава
Красногорівка
Кременчук
Лубни
Рівненська область
щогла труба
Рівне
Антополь
Кузнецовськ
Сумська область
вежа труба церква
Суми
Охтирка
Білопілля
Конотоп
Кролевець
Ромни
Тростянець
Шостка
Тернопільська область
щогла будівля
Тернопіль
Лозова
Харківська область
труба щогла вежа будівля церква
Харків
Барвінкове
Балаклія
Зміїв
Ізюм
Кегичівка
Комсомольське
Мерефа
Лозова
Подворки
Таранівка
Статистика
Жми на соц сеть получи скидку!

Кредит на карту

Если остались вопросы пишите мне вконтаке

Кредит на карту онлайн!Кредитная карта это кредит наличными! Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 5 минут бесплатно! Прием заявок Круглосуточно!Вся Украина 100% Контакты:
Адрес: , 7 02232 Киев,
Телефон:+3 8097 , Факс:+3, Электронная почта: info@smsbilling.at.ua

Здравствуйте уважаемые пользователи сайта smsbilling.at.ua меня зовут Дмитрий я являюсь администратором сайта. Предлагаю заполнить анкету на получения Кредитной карты Альфабанка ,по сути это как сходить в банк но не выходя из дома можно получить карту с наличными до 75 000 грн. Все зависит от количества заполненой информации о себе чем больше более полная тем может быть больше сумма кредита ,вы спросите зачем мне кредитка мне нужен кредит, по сути кредитка и есть кредит только намного удобней вот почитайте тут в чем разнится. Получите ли вы карту ? Просто попробуйте что Вам стоит начните прямо сейчас , займет 6-7 мин. но сэкономите намного больше ведь доставка карты почтой на дом согласитесь очень удобно.<

Дата загрузки: 2015-03-05

" >
ЗАЙМ ОНЛАЙН
Подпишитесь на обновления в один клик

Кредит с доставкой на Дом до 5000 грн ,звоните прямо сейчас!

Специальное предложение здесь, отправьте заявку прямо сейчас и получите доставку на дом БЕСПЛАТНО! Акции подходит к концу через: Дам -возьму кредит наличными доска бесплатных объявлений

Внимание! Решение о выдаче кредита от АЛЬФАБАНКА вы узнаете мгновенно по номеру своего тел и ИНН. Если по каким либо причинам ваша заявка не подошла ,предлагаем Вам отправить заявку на Микрокредит до 3000 грн Отправьте заявку на кредит онлайн прямо сейчас бесплатно! >КРУГЛОСУТОЧНО 24/7

Заявка на кредит от "ШвидкоГроші "

 


(Видно только Вам) Внимание! Чтобы избежать путаницы во время звонка сообщите что Вы звоните с сайта http://smsbilling.at.ua.
Пример: Здравствуйте. Я звоню с сайта смсбиллинг по поводу кредита....

СТАТИСТИКА САЙТА

Здравствуйте уважаемые пользователи! Прежде всего хочу поблагодарить за то что посетили сайт.Здесь вы можете как получить кредит онлайн так и взять деньги в долг бесплатно без предоплат от частных кредиторов ,кредитных компаний и брокеров .Но будьте осторожны зачастую под объявления кроются мошенники которые требуют предоплату и не выдают в итоге кредит или обещанных денег. Также Вам повезет и вы найдете кредитора частника это может быть тоже опасно, брать кредит так как в итоге можете потерять больше чем рассчитывали иногда даже можно потерять квартиру или машину!

Но выход есть!  Рекомендуем в первую очередь взять кредит в банке Альфабанк ,это прорыв!, это безопасно 100% и выгодно плюс очень удобно без бумажной волокиты достаточно заполнить и отправить онлайн заявку это замет не более 7 минут, в итоге вы получите кредит с доставкой на дом, в среднем в течении 2х дней! Даже если Вам отказывали в любом банке, вероятность получении в Альфабанке 97% ,а то что это кредитная карта то  Вас многоуважаемые пускай не пугает, это тотже самый кредит наличными! он также снимается в любом банкомате и превращается в купюры) ,единственное отличие то что таким образом вы можете получить небольшой кредит в размере 3000 5000 грн если такая сумма вас устроит попробуйте отправить заявку прямо сейчас сервис бесплатен и не требует от вас каких либо обязательств.

Не большая подсказка- чем больше полей заполните тем больше сумма может быт. В среднем стоимость кредит вам примерно обойдется так: за каждую тысячу вам нужно заплатить в среднем 90_100 грн тоисть ели вы сняли с карты 1000 грн в конце месяца нужно вернуть 1100 ,неправдали очень выгодно)  допустим в тоже время в кредит365 вам нужно вернуть 1400 а в монвевео итого больше и даже не за месяц а за 2 недели!. Также можно вобщем не платить за кредит а вернуть только то что взяли ,все очень просто, достаточно оплатить на любом терминале любого магазина или супермаркета и все! ,вы спросите где ,на самом деле очень много таких мест например Сильпо ,Фора ,Атб (продукты),Новая линия,Эпицентер(буматериалы),Комфи,Эльдорадо,Фоксторот(електро и бытовая техника) таким обзор вы пользуетесь кредитом 50 дней бесплатно.