Получили кредитку
-ЛАЙКНИТЕ!
кредитка без справки о доходах

кредит без отказа на личный счёт быстро срочно кредитные карты украина без справки о доходах
онлайн заявка на кредитную карту с моментальным решением украина


заказ кредитной карты через интернет


оформить кредитную карту онлайн приватбанк


Кредитна карта з доставкою від Альфа Банку
оформить кредитную карту онлайн украина
Я особисто користуюся цією кредитною карткою з 2013 року. Так що вільно можу Вам її порекомендувати.
Чому я її називаю кредитною карткою №1? Я Вам перерахую переваги та особливості цієї кредитної карти, а Вам вже вирішувати, прав я чи ні.
Замовити карту можна повністю дистанційно, все відбувається он-лайн: заявка, рішення по ліміту - доставка картки здійснюється кур'єром БЕЗКОШТОВНО.

20 переваг кредитної картки Альфа Банку:
1. Безкоштовна доставка - Вам не потрібно приходити за картою в банк - Вам її доставить кур'єр.
2. У порівнянні з іншими банками, кредитні карти Альфа Банку мають найбільший кредитний ліміт - 200000 гривень. Можна говорити, що заявлена ​​сума рясніє в рекламі багатьох банків, але реально такі ліміти встановлює в основному Альфа.
3. Пільговий період 55 днів, але не завжди реально погасити всю суму за 55 днів, тому в кредитну карту «вмонтована» розстрочка.
4. Розстрочка під 0,01% на 12 місяців (наприклад Ви зробили покупку на 24 тис. Грн. - погасити за 55 днів; не многий зможе - а якщо розбити на 12 місяців - це всього по 2000 грн. БЕЗ%) Потрібно лише відправити СМС на короткий номер.
5. Карта повертає гроші за покупки - Cash Back (розраховуючись карткою за покупки, в кінці кожного місяця, банк зараховує Вам грошову винагороду - бонус)
6. За розрахунки в кафе і ресторанах - Cash Back 5% (наприклад у Вас ювілей - сума замовлення 30000 гривень, Cash Back - складе 1500 грн, це непогана знижка. Повернувши гроші на наступний день ви не переплатите жодної копійки відсотків, при цьому реально заощадите, або розбийте суму на 6 місяців і виплатите в розстрочку - БЕЗ%) уявляєте? Взяли в кредит 30000 грн. на 6 місяців, а за це заробили 1500 грн.
7. За розрахунках кредитною карткою на АЗС - Cash Back 3%. Думаю коментарі зайві, - все знають яке зараз дороге паливо і як до речі буде додаткова економія.
8. Cash Back 2% за покупки супермаркетах і продуктових магазинах.
9. У міру користування, банк автоматично піднімає Вам ліміт.
10. При розрахунках за кордоном немає комісії за конвертацію.
11. Карта класу MasterCard World - випускається і перевипускається безкоштовно
 
 
12. Безкоштовний і Інтернет-Банкінг і зручний додаток для смартфонів - дозволить контролювати рух коштів та здійснювати он-лайн платежі.
13. Поповнення картою іншого банку безкоштовно - якщо Ви отримуєте зарплату на карту іншого банку, використовуючи мобільний додаток або інтернет-банк Альфа Банку, Ви легко і просто можете поповнити кредитну карту Альфа Банк - Без комісії, заощадивши при цьому свій час і гроші.
14. Безпечні інтернет платежі: встановлення лімітів, зміна СV коду - здійснюється дистанційно в інтернет-банку (непотрібно відвідувати відділення банку), до речі зміна ПІН-коду теж.
15. На залишок власних коштів - 12% річних
16. Карта випускається МПС MasterCard, тому її можна підключити до програми лояльності Більше - ще більше переваг
17. Якщо Вам потрібна карта для того щоб знімати готівку, при замовленні карти вкажіть, що Вам потрібна карта «МАКСИМУМ Готівка» - ця карта знімає кредитні гроші без комісії у всіх банкоматах світу.
18. Річна ставка від 36% (всього 3% в місяць на залишок заборгованості)
19. Невеликий обов'язковий платіж - всього 7% від заборгованості, дозволить Вам без праці планувати сімейний бюджет.
20. Якщо випустити кредитну карту класом MasterCard Platinum - отримуєте в подарунок послугу «Консьєрж сервіс» і страховку «Україна Вояж»

Написав всі випадки з якими стикався сам особисто. Якщо будуть питання, завжди буду радий відповісти.
Що ще хотів би відзначити:
Щомісячне обслуговування карти 60 грн. Однак якщо Ви встигаєте закрити задолжность по карті в пільговий період - то 60 гривень не зніметься.
Страховку по карті можна відключити, я звичайно не раджу - але вирішувати все ж Вам.Кобрендові карта EasyPay VS Forward Bank
заказ кредитной карты через интернет

Кредитна карта EasyPay від Форвард Банку
Привіт друзі, передплатники та просто випадкові читачі. Я хочу нагадати, що всі продукти про які я пишу - мною чи моїми друзями випробувані.
Картковий кредитний продукт про який сьогодні буду писати - я замовляв особисто собі, з нетерпінням його дочекався і в той же день протестів. В загальному!
Сьогодні я хочу поговорити не просто про чергову кредитну Кобрендові карту з кредитним лімітом 20000 гривень! Сьогодні ми будемо говорити про кредитну картку, яка впритул нас наблизила до цивілізованого світу, а так само до безкоштовних платежів і сервісу доступному на кожному кроці.
Йтиметься про кобрендової кредитній карті Форвард Банку випущену спільно з електронною системою платежів EasyPay.
Такого не здогадався зробити жоден банк - Банк Форвард дійсно виявився першим!
Оформити Кредитну карту EasyPay від Форвард Банку
Сміху заради ... потрібно відзначити, що Forward Bank і EasyPay - обігнали навіть Дмитра Дубілета, з його ультрамодним додатком для monobank ... Але про все по порядку.
Всі електронні платіжні системи в цивілізованих країнах (ЕРС) - випускають карти спільно з банками. Яскравим прикладом Payeer або Payoneer про які я вже писав - іншими словами, самі ЕРС не можуть робити емісію пластикових карт, але можуть це робити спільно з банками. Єдине, що карти Payeer або Payoneer «дроповие» (так би мовити неповноцінні) - випускаються практично без ідентифікації їх ще називають передплаченими.
 
 
Але Forward Bank спільно з EasyPay зробили щось особливе. EasyPay і Форвард Банк це союз:
Де Форвард Банк забезпечує:
Платіжну карту класу MasterCard WORLD
Кешбек 0,6% від усіх покупок без обмежень (на суму виплати)
Безкоштовний випуск, безкоштовну доставку, безкоштовне обслуговування
Кредитний ліміт 20000 гривень - без довідки про доходи
90 днів пільгового періоду - без сплати%
Якщо Ви не встигли погасити заборгованість в пільговий період, вартість кредиту лише 3,25% в місяць на залишок боргу
Широка мережа відділень в 57 містах України
Оформити Кредитну карту EasyPay від Форвард Банку
У свою чергу EasyPay забезпечує:
8600 терміналів EasyPay - які по всій Україні без комісії можуть дозволити поповнити кредитну карту
Інтернет сервіс і додаток на смартфон дозволяють робити абсолютно безкоштовні платежі 2 000+ сервісів і послуг без комісії: комуналка всіх областей всіх міст, штрафи, телекомунікаційні послуги, грошові перекази, платежі в бюджет, оголошення, хостинг, ігри і соціальні мережі, дистрибуцію косметики ( Оріфлейм, Фаберлік, Ейвон, Джерело, Фармаси і ін.), таксі, ставки, купони, знижки - все безкоштовно - без комісії, поповнення гаманців інших ЕРС (WebMoney - як приклад)
Перекази між картками будь-якого банку 0,5%
Перекази між гаманцями EasyPay 500 грн. - безкоштовно
Це просто грандіозно, даний продукт являє собою повноцінний банківський рахунок + електронну ситему платежів + мережу терміналів по всій країні + систему грошових переказів + кредитну карту з лімітом 20000 гривень + найдешевшу систему переказів p2p з карти на карту + безкоштовні платежі за всілякі товари і послуги - без прив'язки до Інтернет Банку!
До речі потрібно сказати переклади моментальні і в самій системі платежів і між картами. Крім того поповнити EasyPay від Форвард Банк, можна карткою будь-якого банку безкоштовно.
Кредитна карта Golden Dream від Concord Bank
кредитные карты украина без справки о доходах


Кредитка 100000 грн від Concord Bank
Привіт друзі! Сьогодні ми поговоримо як завжди про новинку. Практично щотижня Банки України радують висновком на кредитний ринок нових кредитних продуктів, і цей тиждень не була винятком. Concord Bank - вийшов на ринок з кредитною карткою Golden Dream з максимально можливим кредитним лімітом 100000 гривень.
Сьогодні ми будемо розповідати як оформляли кредитну карту Банку Конкорд.
Оформити кредитку 100000 грн від Concord Bank
Як завжди ми замовили кредитну карту Golden Dream від Конкорд Банку он-лайн.
Спочатку ми вирішили не оформляти максимальну суму, ми вирішили оформити кредитку з лімітом 30000 гривень - щоб не надавати довідку про доходи.
Вирішили обійтися мінімальним пакетом документів. Для того щоб отримати карту з кредитним лімітом більше 30000 тисяч - потрібна довідка про доходи.
До речі кредитну карту Golden Dream Конкорд банку, можна оформити в 6 містах України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг. Це пов'язано з тим, що у Concord Bank - невелика мережа відділень.
Кредитка випускається на основі картки класу Gold міжнародної платіжної системи Master Card
Кредитну карту можуть оформити офіційно працевлаштовані, пенсіонери і підприємці.
Пільговий період - всім звичні 55 днів.
Процентна ставка по закінченню пільгового періоду 45% - тобто 3,75% на залишок на місяць.
Мінімальна погашення 10% від заборгованості.
 
 
Потрібно відзначити, що арсенал додаткових функцій - м'яко кажучи «нульовий». Немає оплати за залишок, немає Кешбек ...
Проста карта - оплата за товари без комісії, зняття в банкоматі з комісією 4%, за кордоном розрахунок за курсом МПС (що значно нижче ніж за комерційним курсом банку), комісія за конвертацію 1%
Одна з цікавих фішок - за яку можна зачепитися і піднести як перевага - це оплата в Інтернет Банку (icON25) - навіть з кредитних коштів, відбувається без комісії.
В іншому карта дуже проста - кредитний ліміт без довідки 30000 гривень, максимальний 100000 грн. - але з довідкою.
Пільговий період 55 днів, мінімальний платіж 10% від суми заборгованості.
Випуск безкоштовний, страховки відсутні - як то кажуть все просто і чесно.
Оформити кредитку 100000 грн від Concord Bank
Кредитна карта від Golden Dream від Конкорд Банку, сигналізує нам про те, що на ринок виходять навіть невеликі банки.
Коли навіть невеликі банки можуть кредитувати - це дуже хороший знак.
Карту замовили минулого вівторка, але забрати вийшло тільки в цю п'ятницю. Ми думали наб буде дуже складно знайти відділення, але в Дніпрі це виявилося дуже просто, воно знаходиться в центрі міста.


Кредитна карта ВСЕМОЖУ від банку ПУМБ

оформить кредитку без справки о доходах


Привіт друзі! Сьогодні я Вам розповім, як у мене з'явилася кредитна карта ВСЕМОЖУ від банку ПУМБ.
Відразу я опишу всі переваги і фішки даної кредитної картки, а потім історію про те, як же я до неї дістався.
оформити ВСЕМОЖУ
Перевага кредитної картки ВСЕМОЖУ від банку ПУМБ:
Безкоштовне обслуговування - сьогодні банки різними хитрощами намагаються взяти плату за обслуговування кредитної карти. Деякі банки беруть страховку якщо ти користуєшся кредитним лімітом, інші наприклад знімають 1 грн. в день (365 грн. в рік) в будь-якому випадку користуєшся / НЕ користуєшся ... - у кредитної карти ВСЕМОЖУ обслуговування безкоштовне.
Зняття готівки в банкоматі будь-якого банку, в будь-якій країні світу безкоштовне
Пільговий період 62 дня
Мінімальний платіж - 3% від суми заборгованості (менше немає ні в одному банку)
Річна ставка після закінчення пільгового періоду 49%
Карта класу MasterCard GOLD з чіпом і з технологією безконтактних платежів PayPass
Сума кредитного ліміту до 50000 гривень
До мапі «прикручена» можливість розстрочки
Безкоштовний Інтернет-Банк (безкоштовне погашення картою іншого банку)
Оформити картку можна он-лайн
оформити ВСЕМОЖУ
Сподобалося? Оформляйте!
Ви можете замовити собі кредитну карту ВСЕМОЖУ:
Ваш вік від 25 до 70 років
Ви громадянин України
Для оформлення потрібен Паспорт та ідентифікаційний код
Чи працюєте на останньому місці роботи 6 місяців або Ви пенсіонер
А тепер власне який був мій шлях до кредитній карті ВСЕМОЖУ:
В червні місяці, мені дуже захотілося новий смартфон SAMSUNG A 2017, скажу, що до цього у мене була модель цієї ж серії 2015 року А300, в загальному за рестайла я відправився в мій улюблений інтернет магазин COMFY і вирішив оформити розстрочку он-лайн.
І оформив розстрочку в банку ПУМБ - чому саме в ПУМБ?
У травні цього року, з дружиною, ми купували пилосос ZEMLER Aquawelt Quattro, кредит оформляли на дружину в ПУМБ - оформляли в реалі (тобто в магазині) і це виявився єдиний банк, який погодився оформити кредит без всяких страховок (на чому я в принципі і наполягав). У момент оформлення розстрочки, нам дали дебетову карту і кредитку ВСЕМОЖУ - тільки за старою програмою ... ми їй до речі не користуємося, хоча ліміт нам періодично збільшують (надсилаючи СМС повідомлення). Дебетова карта - це єдина можливість підключити інтернет банкінг, її можна безкоштовно поповнювати картою іншого банку і вже після чого платити з неї кредит.
 
 
Загалом виходячи з попередньої практики я і вирішив оформляти розстрочку в ПУМБ
Завів заявку, мені передзвонив менеджер магазину, уточнив де мені буде зручно забрати мій майбутній смартфон SAMSUNG A 2017, в перебігу ще 3 хвилин передзвонив представник банку, погодив видачу, і ми домовилися коли і конкретно в котрій годині я прийду за покупкою.
Як виявилося - оскільки я оформляв розстрочку он-лайн, то мені не дали кредитну і дебетову карту


Детальніше зупинимося на додаткових функціях кредитних карт:

Розстрочка на товари без% з терміном до 12 місяців.
Ця функція нам широко стала відома, завдяки карткам «Універсальна» від ПриватБанку - продукт називається оплата частинами і ми про нього вже говорили в попередніх постах. Перед покупкою потрібно відіслати sms на номер сервісу, і Вам у відповідь надішлють умови, - на який термін і яку суму банк готовий Вам надати в розстрочку - без відсотків, розділивши платежі на рівні частини. Деякі плутають і говорять, що розстрочка від Приватбанку видається під відсотки, але так вважати неправильно, вся справа в тому, що «оплата частинами» видається власникам кредитних карт «Універсальна» - платіж списується з рахунку кредитної картки. Якщо кредитна карта має негативний баланс - на ній власних коштів клієнта, то необхідний платіж списується з кредитних коштів, а за зняття кредитних коштів комісія банку становить 4%. Так що, якщо на момент оплати у Вас буде позитивний баланс, все буде без%
Карта Максимум від Альфа Банку також має вбудовану функцію розстрочка. Користувачі кредитної картки «Максимум» на відміну від користувачів кредитної картки «Універсальна» можуть отримати розстрочку на будь-яку покупку. Наприклад Ви розрахувалися за будівельні матеріали або за день народження в ресторані - припустимо 30000 грн. Банк надсилає вам смс з пропозицією розбити цю витрату на 6 частин і погасити її за 5000 гривень на місяць - природно без відсотків, кредитний ліміт залишається незайманий - все просто і недорого. Справедливо буде відзначити, що якщо в зазначений термін Ви на рахунок кредитної карти не покладете необхідну суму - необхідна частина яку потрібно погасити, як і Приваті - зніметься з кредитного ліміту, і як ви розумієте, має бути сплачена%.
Подібна розстрочка так само є в банку ПУМБ, для цього у нього пристосована карта «Все Можу».Нарахування% за залишки власних коштів на кредитній карті.
Теж не нова, але для деяких дуже необхідна функція кредитної картки. Оплата% здійснюється за залишки власних коштів. Наприклад якщо кредитний ліміт моєї кредитної карти 10000 грн. і я покладу ще 5 тис. грн., - доступна сума до використання буде 15000 гривень. Нарахування відсотків буде тільки на мою особисту суму - на 5000 гривень. Це поширена функція серед багатьох користувачів, його практичне застосування можна розглянути на прикладі:
У підприємця, у якого Кафе, щомісяця робить закупівлі на 15000 грн .. У нього є власні 5000 Грн. на які він хоче отримувати дохід і кредитний ліміт 10000 гривень. На початку місяця він робить закупівлю, а протягом місяця повертає кредитні та власні гроші на карту, поки операційний цикл не почнеться знову, на власні - не кредитні залишки, будуть нараховуватися%. При цьому підприємець не буде платити банку% за використаний ліміт, так як у кредитної карти є пільговий період, або так званий Грейс період.
Найпоширенішими кредитними картами з оплатою за власні залишки клієнта, є карти Альфа і Приватбанку, і той і інший банк, платять 10% Девіз такої функції простий - якщо тобі потрібні гроші, то візьми, якщо у тебе є гроші - ми готові тобі за них платити.


 

Cash Back — за покупки — за расчеты картой по терминалу.

Банки сплачуючи винагороду за те, що ви не будите знімати кредитні гроші в банкоматі, а будете робити покупки в магазині - використовуючи розрахунки по терміналу. Не всім такі умови підходять, особливо якщо потрібні саме готівкові гроші. Іноді у продавця не завжди є термінал. Але якщо Ви розумієте, що розрахунки Вам зручно робити по терміналу, карти з функцією Cash Back - для Вас можуть дати непоганий компенсацію%. Наприклад карта Card Blanсhe від Ідея Банку - дає до 10% повернення від суми покупки, наприклад, якщо ви зробили покупку на 1000 грн. Cash Back складе 100 грн. мінус податок 19,5% на пасивний дохід, тобто 80 грн. 50 коп. чистими. Або наприклад карта Альфа Банку Максимум - за покупку палива на АЗС - платить Cash Back 3%, за заправки Ідея Банк не платить.

Безконтактні технології Mastercard PayPass.
Mastercard PayPass - сучасна і часто зустрічається функція, її мають практично всі кредитні карти, крім Приватбанку. Така функція дозволяє Вам не давати карту в руки продавцеві, досить піднести картку до терміналу - і оплата здійснена. Особливо така функція затребувана так де продавця може і зовсім не бути - наприклад оплата поїздки в метро - доклав карту до спеціального пристрою і турнікет Вас пропустить за списання скромною оплати за проїзд.


Grace period - пільговий період кредитної картки
Наш сервіс підбору кредитної картки - не дозволяє вибрати грейс період - як обов'язкову функцію при підборі. Просто через те, що всі представлені карти мають грейс період не менше 55 днів. Грейс період - це пільговий період, під час якого банк неначісляет% по вибраному кредитним лімітом (вашої заборгованості по кредитній карті), зазвичай грейс період працює за умови, якщо клієнт робить покупку в магазині і не поширюється на суми, - які клієнт зняв в банкоматі . Банк розрізняє такі транзакції по МСС кодами, якщо МСС код 6011 Automated Cash Disburse - значить знято в банкоматі, на цю суму пільгового періоду не буде, 6012 Financial Institutions - відділення банку - теж не буде, так як на зняття в касах банку - грейс період теж не поширюється. Є винятки - карта Універсальна від Приватбанку.
Ми постаралися в нашому сервісі підбору кредитних карт діти всі основні визначення, описати основні функції даного кредитного продукту і значно полегшити Ваш вибір.
Якщо У Вас виникли якісь запитання - прошу задавати їх у коментарях - Ми обов'язково відповімо. Якщо у Вас немає часу чекати відповідей - наш сервіс підбору кредитних карт дозволяє подати заявку он-лайн - подавайте заявку, ми з Вам зателефонуємо і додатково проконсультуємо.
Позитивних Вам рішень і щасливих покупок!
кредитные карты без справки о доходах по почте