Главная » 2017 » Декабрь » 18 » Важливі питання при виборі кредиту
16:04
Важливі питання при виборі кредиту
Важливі питання при виборі кредиту

Споживчий кредит беруть, коли немає можливості довго збирати гроші, і потрібна велика сума. Якщо ви готові віддавати позику з відсотками і комісіями, потрібно подумати про те, як заощадити на кредиті. Перед тим, як брати кредит, приділіть увагу наступним особливостям:

• спосіб отримання коштів
• розмір щомісячної комісії
• які документи вимагає банк
• дата остаточного погашення кредиту, місце і спосіб проведення платежу
• чи потрібно залучати поручителів
• необхідність надати заставу
• умови дострокового погашення кредиту
• розмір штрафів і пені в разі затримки платежу.

Спосіб отримання кредиту. Кредитоотримувачу можуть видати гроші готівкою, зарахувати їх на банківську карту або перевести на рахунок. Якщо ви отримуєте кредитну карту, банк може знімати комісію за обслуговування картки та зняття готівки, тому кредитна карта підходить для оплати послуг і товарів через термінал або в Інтернеті.

Терміни і способи погашення. Чим довше клієнт віддає кредит, тим більше йому доведеться заплатити. Швидкість розгляду клієнтської заявки також має значення. Якщо банк вимагає невелика кількість документів, ризик кредитування буде вище. Відповідно, зросте і процентна ставка. Не варто купувати експрес-кредити, так як вони найдорожчі. Краще витратити на оформлення більше часу, але заплатити менше.

Способи погашення кредиту: рівні платежі або диференційовані платежі «В порядку спадання. Рівні платежі підійдуть тим, хто вважатиме за краще виплачувати щомісяця однакову суму. Так легше відкласти кошти в потрібному розмірі. Диференційовані платежі дають можливість зменшити переплату. Якщо ви виберете другий варіант, варто підготуватися до того, що на початку доведеться платити набагато більше, ніж в кінці.

Документи. Щоб фінансова установа видала кредит, уявіть довідку про доходи і кредитну історію. Якщо у вас гарна кредитна історія, тобто ви успішно погасили кілька кредитів, вам можуть видати кредит з більш низькою ставкою як благонадійність клієнта. Також процентна ставка буде нижче, якщо ви є постійним або корпоративним клієнтом банку. Якщо вам пропонують кредит з мінімальною кількістю необхідних документів, значить, ставка буде набагато вище.

Розміри комісій. Комісійні платежі можуть бути разовими або регулярними. Їх можуть знімати за видачу і супровід кредиту, обслуговування кредитки, зняття готівки, перерахування коштів на рахунок і ін. З урахуванням цих комісій ціна кредиту може значно збільшитися.

Клієнту варто знати, що банки обов'язково повинні повідомляти споживачам інформацію про повну вартість кредиту. Перед підписанням договору переконайтеся, що банк надає докладну інформацію по процентній ставці, і ви зрозуміли пояснення консультанта правильно.

Критично оцінюйте свої можливості і визначте, яку суму з бюджету ви реально можете відправляти на його сплату щомісяця, щоб уникнути нарахування штрафів. Ознайомтеся з графіком погашення боргу, а так само розрахуйте переплату, щоб знати, скільки ви заплатите понад те, що взяли в борг.Річна процентна ставка і щомісячна комісія
Відсотки, які сплачує отримувач кредиту протягом року, називаються річною процентною ставкою. Це кошти, які клієнт виплачує банку за користування кредитом. Типи ставок: постійні, багаторівневі і плаваючі. Постійна ставка не змінюється весь рік. Плаваюча ставка може змінюватися, а багаторівнева ставка залежить від розміру боргу. Середня ставка дорівнює близько 14 відсоткам.

Номінальна процентна ставка не дає всієї інформації про вартість позики. Скільки ви заплатите в дійсності можна дізнатися, якщо ви попросите розрахувати ефективну річну відсоткову ставку. Ефективна річна процентна ставка включає платежі позичальника, пов'язані з оформленням будь-якого виду кредиту. Це комісія за видачу і супровід кредиту, касове обслуговування та ін.

Банки часто йдуть на різні хитрощі, щоб прорекламувати низьку процентну ставку, при цьому не згадуючи про щомісячної комісії. Щомісячна комісія при перерахунку може досягати 50 або 60 відсотків, так як вона нараховується не на залишок боргу, а на початкову суму кредиту. Навіть якщо використовувати спрощений розрахунок, комісія значно збільшує суму кредиту.

Крім комісій, в ставку включають і інші збори, такі як витрати на оцінку банком майна, послуги нотаріуса.

Розмір процентної ставки може змінюватися в залежності від зміни умов і термінів, а також виду платежів. Знання ефективної процентної ставки допомагає кредитоотримувачу об'єктивно оцінити свої можливості. Ефективна ставка - реальний показник переплати за кредит.


Просмотров: 2883 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar

⚡ Обов'язково подивітся видео⚡☝️👍 Вітаємо!👋 ВАМ терміново потрібна позика або гроші в борг? ПРОКРУТІТЬ ДО НИЗУ САЙТУ ДЛЯ ВАС Є ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ, також залишайте заявку під оголошеннями прямо зараз! І протягом дня Ви отримаєте пропозиції від приватних кредиторів. . Тут можна подати оголошення по кредитах на дошку безкоштовно і без реєстрації і sms, розміщення без термінове, оголошення не будуть видалятися ніколи!

Манивео moneyveo.ua ★★вход в личный кабинет онлайн и регистрация Украина (промокоды и отзывы) МФО микрокредит РЕЙТИНГ ★★★★★ 5/5
Хто може взяти кредит? Читайте в розділі мікропозика онлайн.

Ваш кредит одобрен! Подайте заявку и получите деньги прямо сейчас!Частые вопросы про займы

Как получить займ от частного лица?

Займ от частного лица можно получить в этом разделе сайта отправив заявку Нажмите тут оставляйте заявки в комментария.

Как получить кредит под 0 процентов?

Для получения кредита под 0 перейдите в раздел по ссылке Нажмите тут при условии что это будет первый кредит в данном МФО.

Если уже есть кредиты могу ли я получить еще кредит?

Да вы можете получить кредит онлайн на карту при условии что нет задолженностей в других микрофинансовых организациях .

Можно ли получить кредит без проверок и звонков?

Да вы может получить займ на карту онлайн полностью в автоматическом режиме

💸 36 кредитов онлайн 💸


Что неоходимо что получить деньги??

Нужен Паспорт и ИНН также активная Кредитная карта Украины