Выполните вход на сайте:
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Ласкаво просимо до спільноти "Кредитні форуми"! » Загальні питання кредитування » Загальні питання кредитування » Хочу купити машину б / у, їй 10 років. Чи дадуть мені кредит
Хочу купити машину б / у, їй 10 років. Чи дадуть мені кредит
Хочу купити машину б / у, їй 10 років. Чи дадуть мені кредит?
Під заставу машини - немає, максимальний вік машини, яку банк може взяти в заставу - 5 років. Але Ви можете оформити кредит до 100000 гривень просто готівкою без застави та витратити їх на свій розсуд, у тому числі і на покупку машини, якій 10 років.
blouseДата: Четверг, 19.10.2017, 17:12 | Сообщение # 1
Админ
Статус: Offline
Хочу купити машину б / у, їй 10 років. Чи дадуть мені кредит?
Під заставу машини - немає, максимальний вік машини, яку банк може взяти в заставу - 5 років. Але Ви можете оформити кредит до 100000 гривень просто готівкою без застави та витратити їх на свій розсуд, у тому числі і на покупку машини, якій 10 років.

Ласкаво просимо до спільноти "Кредитні форуми"! » Загальні питання кредитування » Загальні питання кредитування » Хочу купити машину б / у, їй 10 років. Чи дадуть мені кредит
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Позика в 10000 гривень! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:

Получили кредит ,ставьте лайк!