Позика готівкою на карту до 20000UAH Цілодобово 24/7. Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Отже, Які юридичні послуги ми пропонуємо?

1.) Написання юридичного листа про невизнання кредитного договору.З точки зору законодавства, ситуація з мікрозаймаві виглядає наступним чином: Саму мікропозику не можна назвати кредитом. Чому? Тому що стаття 1055 Цивільного кодексу України встановлює чітку вимогу до кредитних договорів, а саме: він повинен бути укладений обов'язково у письмовій формі. Тобто, це вже не кредит. Але, також в Цивільному кодексі України існує і статті 1046 (займ), що говорить про те, що договір позики є укладеним з моменту отримання грошей або інших речей. Отже, отримані вами гроші можна назвати позикою. І якщо нічого не робити, то саме до такої логічному ланцюжку прийде суддя, якщо справа дійде до суду.Що ми пропонуємо:

Ми пропонуємо відвести правовідносини між вами і МФО з площини кредитних правовідносин і відносин позики, в площину помилково перерахованих коштів. Ми розробили юридичну лист, яке веде вас в цю площину. Після відправки такого листа на адресу МФО, за законом у вас вже буде не кредит, а помилково перераховані гроші. І відповідно, ніякі відсотки і штрафи на помилково перераховані гроші нараховуватися не можуть, оскільки настає прострочення кредитора. В кінцевому підсумку, вам потрібно буде повернути рівно ту суму, яку ви отримали на карту, без відсотків і штрафних санкцій. Відправка юридичного письма на адресу мікрофінансової організації юридично захистить вас від подальших судових розглядів. Якщо буде суд, то він призначить до виплати рівно ту суму, яку ви брали.

Як отримати зразок і що робити:


Якщо ви вирішили скористатися нашими юридичними послугами, заповніть цю форму
Введіть E-mail *:
введіть ім'я:
Ваш коментар *:


Ми надішлемо на вашу електронну пошту зразок юридичного листа. Свої дані (ПІБ, адреса, назва МФО) в зразок листа ви внесете самостійно, після чого лист необхідно роздрукувати в двох примірниках і підписати. Один екземпляр відправляєте на МФО (якщо у вас кілька мікропозик - розішліть всім) цінним листом з описом, другий екземпляр і чек про відправку зберігайте у себе. Після цього ваші правовідносини переходять в площину помилково перерахованих коштів при наявності листи і чека про відправку, ви зможете це довести в суді. Причому, чим менше ви робили платежів в рахунок погашення позики, тим краще. 

 

⚡ Обов'язково подивітся видео⚡☝️👍 Вітаємо!👋 ВАМ терміново потрібна позика або гроші в борг? ПРОКРУТІТЬ ДО НИЗУ САЙТУ ДЛЯ ВАС Є ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ, також залишайте заявку під оголошеннями прямо зараз! І протягом дня Ви отримаєте пропозиції від приватних кредиторів. . Тут можна подати оголошення по кредитах на дошку безкоштовно і без реєстрації і sms, розміщення без термінове, оголошення не будуть видалятися ніколи!

Манивео moneyveo.ua ★★вход в личный кабинет онлайн и регистрация Украина (промокоды и отзывы) МФО микрокредит РЕЙТИНГ ★★★★★ 5/5
Хто може взяти кредит? Читайте в розділі мікропозика онлайн.
Позика готівкою на карту до 20000UAH Цілодобово 24/7. Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Частые вопросы о том как получить кредит(FAQ)

Частые вопросы про займы

Как получить займ от частного лица?

Займ от частного лица можно получить в этом разделе сайта отправив заявку Нажмите тут оставляйте заявки в комментария.

Как получить кредит под 0 процентов?

Для получения кредита под 0 перейдите в раздел по ссылке Нажмите тут при условии что это будет первый кредит в данном МФО.

Если уже есть кредиты могу ли я получить еще кредит?

Да вы можете получить кредит онлайн на карту при условии что нет задолженностей в других микрофинансовых организациях .

Можно ли получить кредит без проверок и звонков?

Да вы может получить займ на карту онлайн полностью в автоматическом режиме

💸 36 кредитов онлайн 💸


Что неоходимо что получить деньги??

Нужен Паспорт и ИНН также активная Кредитная карта Украины


👆👆👆 Відправте заявку прямо зараз за 30 сек.