Позика готівкою на карту до 20000UAH Цілодобово 24/7. Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Як отримати кредит без довідки про доходи
Стандартний для більшості банків список документів для отримання кредиту готівкою або оформлення кредитної картки виглядає наступним чином:

Обов'язкові документи (без них банк не зможе провести ідентифікацію клієнта і відкрити йому рахунки):

1. Паспорт.

2. ІПН (індивідуальний номер платника податків).

3. Анкета (яка заповнюється в момент подачі заявки в банк).

Додаткові документи:

1. Документи, що підтверджують доходи. Такими документами найчастіше є: довідка про заробітну плату (як правило за 6 останніх місяців), довідка з пенсійного фонду, виписка з банківських зарплатних рахунків і т. П.

2. Трудова книжка (як правило досить завіреної підприємством копії).

3. Документи, що підтверджують наявність у клієнта активів: нерухомість, авто, поточні та депозитні рахунки в банках і т. П.

4. Довідки з інших банків про залишок заборгованості (якщо у людини є діючі кредити в інших банках).

Найбільш часто їх всіх додаткових документів банки просять надати довідку про заробітну плату. Однак, не всі клієнти можуть надати довідку про зарплату за низкою об'єктивних причин. Бухгалтерія не видає довідки взагалі або ж робить це кілька тижнів (на деяких підприємствах довідки видаються в певні дати, наприклад, з 10 по 20 число, а що робити якщо кредит потрібен 25?). У довідці може бути вказана мінімальна сума, за якою банк не погодить потрібний розмір кредиту (а інша частина видається в конверті - це дуже поширена практика на українських підприємствах і фірмах).

Відповідно, багато людей задаються питанням: як оформити кредит без довідки про доходи? Спробуємо дати відповідь на це питання

Що таке довідка про доходи для банку?

1. Документ, що підтверджує у клієнта стабільний основний дохід. На підставі цього доходу банк розраховує суму кредиту, яку можна надати клієнту.

2. Документ, що підтверджує стаж роботи клієнта на останньому місці роботи, факт офіційного працевлаштування (в даний момент банки не охоче видають кредити неофіційно працюючим особам).

Також банки перевіряють підприємство, яке видало довідку (факт його наявності, діяльність і т. Д.). Відповідно, якщо є довідка про доходи, банку простіше перевірити клієнта. Якщо довідки немає - перевірка буде трохи важче і в разі видачі кредиту, банк бере на себе додатковий ризик. Тому банки йдуть на всілякі хитрощі, щоб клієнти надавали довідку про доходи:

1. Розглядають заявки зі довідки набагато швидше.

2. Видають з довідками більші суми, ніж без довідок.

3. Роблять кредити з довідками більш дешевими і т.п.

Загалом видавати чи не видавати кредит клієнту без довідки про доходи - це суто особиста справа банку. Як показує практика, в даний момент практично всі банки видають кредити без довідок про доходи. Однак суми за такими кредитами рідко перевищують 15-20 тис. Грн.

⚡ Обов'язково подивітся видео⚡☝️👍 Вітаємо!👋 ВАМ терміново потрібна позика або гроші в борг? ПРОКРУТІТЬ ДО НИЗУ САЙТУ ДЛЯ ВАС Є ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ, також залишайте заявку під оголошеннями прямо зараз! І протягом дня Ви отримаєте пропозиції від приватних кредиторів. . Тут можна подати оголошення по кредитах на дошку безкоштовно і без реєстрації і sms, розміщення без термінове, оголошення не будуть видалятися ніколи!

Манивео moneyveo.ua ★★вход в личный кабинет онлайн и регистрация Украина (промокоды и отзывы) МФО микрокредит РЕЙТИНГ ★★★★★ 5/5
Хто може взяти кредит? Читайте в розділі мікропозика онлайн.
Позика готівкою на карту до 20000UAH Цілодобово 24/7. Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Частые вопросы о том как получить кредит(FAQ)

Частые вопросы про займы

Как получить займ от частного лица?

Займ от частного лица можно получить в этом разделе сайта отправив заявку Нажмите тут оставляйте заявки в комментария.

Как получить кредит под 0 процентов?

Для получения кредита под 0 перейдите в раздел по ссылке Нажмите тут при условии что это будет первый кредит в данном МФО.

Если уже есть кредиты могу ли я получить еще кредит?

Да вы можете получить кредит онлайн на карту при условии что нет задолженностей в других микрофинансовых организациях .

Можно ли получить кредит без проверок и звонков?

Да вы может получить займ на карту онлайн полностью в автоматическом режиме

💸 36 кредитов онлайн 💸


Что неоходимо что получить деньги??

Нужен Паспорт и ИНН также активная Кредитная карта Украины


👆👆👆 Відправте заявку прямо зараз за 30 сек.