Позика готівкою на карту до 20000UAH Цілодобово 24/7. Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Оформити кредит Online
Роль он-лайну в сучасному світі постійно зростає. Інтернет глибоко і міцно увійшов в наше повсякденне життя. За допомогою «нету» і телефону ми замовляємо собі їжу, бронюємо готелі, купуємо одяг, шукаємо найбільш вигідні ціни і т. Д. Серед продавців, які торгують в он-лайні є приказка, що за допомогою телефону та інтернету можна робити все, крім дітей .

Не оминув он-лайн і банківську сферу. Інтернет-банкінг, системи електронних платежів і переказів, контакт і колл-центри - все це працює на благо клієнтів банку. Банкам це дає можливість істотно економити на оренді точок продажів, зарплати персоналу. У світі вже працюють банки, які взагалі не мають оф-лайнових точок продажів. Для клієнтів - це економія часу і нервів, пов'язаних з відвідуванням відділень банків, спілкуванням з малокваліфіковану персоналом.

В останні роки українські банки активно починають продавати через он-лайн і кредитні продукти. Продаж кредитів через он-лайн здійснюється декількома способами.

лідогенераціі

Лідогенераціі (англ. Lead generation) - маркетингова тактика, спрямована на пошук потенційних клієнтів з певними контактними даними.

Лідогенераціі активно використовується в споживчому секторі, орієнтованому на строгі цільові групи. Для цього застосовуються методи пошуку і залучення клієнтів через Інтернет, цілеспрямований інтернет-маркетинг, за допомогою реклами в пошукових системах (Google, Yandex) і соціальних мережах, а також на тематичних онлайн ресурсах. Як правило, для визначення цільових груп використовуються поведінкові критерії (пошукові запити) і демографічні характеристики (стать, вік, регіон, професійна діяльність).

Простіше кажучи, в Інтернеті розміщуються спеціалізовані сайти, на яких рекламуються ті чи інші кредитні продукти. Хто зацікавився - може залишити коротку заявку (як правило, телефон, інтересуемого сума кредиту, вік, стаж роботи). Після отримання заявки контакт-центр банку зв'язується з Клієнтом, дає повну консультацію по даному продукту і пропонує або відвідати відділення для заповнення повної заявки на кредит, або заповнює з клієнтом заявку в телефонному режимі. Якщо клієнту узгоджений кредит - він йде до відділення банку вже на подачу документів і отримання грошей. Перевага для клієнта - немає необхідності витрачати свій час йти в банк на подачу заявки.

Розміщують і просувають такі спеціалізовані сайти банки або самостійно або за допомогою професійних лідогенераторов за певну плату за кожен лід (які працюють не тільки по банківській тематиці, а взагалі по всьому, що можна продавати через Інтернет). Однак, при співпраці з так званими лідогенераторамі широкого профілю, банки нерідко стикаються з таким фактом, що їм продають просто контактні дані якихось людей, які, коли - або десь в неті залишали свої дані, через яких здебільшого кредит не потрібен взагалі. Тут спостерігається явний конфлікт інтересів: лідогенератор бере гроші за кожен лід і, відповідно, зацікавлений нагнати на банк їх якомога більше. Банк заробляє гроші тільки з клієнта, який отримав кредит, відповідно банку не цікаві Ліди, за якими людям кредит навіть не потрібен. Тому більш правильним і ефективним для банку є самостійна лідогенераціі.

За допомогою спеціалізованого кредитного агентства, яке самостійно залучає клієнтів через Інтернет, приймає повну заявку і дистанційно подає її на розгляд в банки.

Кредитні брокери

Відмінність даної схеми кредитування через он-лайн від лідогенераціі полягає в тому, що банк отримує вже готову заявку, яка підходить за умовами даного банку і його кредитної політики. Банку залишається тільки прийняти рішення по клієнта: видати або не видати кредит. Спеціалізований кредитний посередник самостійно знайде клієнта в он-лайні, проконсультує його, оформить повну заявку і розішле по банкам.

Перевага даної схеми видачі кредитів он-лайн для клієнта: оформивши заявку один раз клієнт має можливість подати її в усі можливі банки і просто вибрати найбільш оптимальну пропозицію. А в разі класичної лідогенераціі, Клієнту дзвонив би кожен банк самостійно і питав би одне і теж (лідогенератори продають Ліди відразу мінімум в 3 банки). Економія нервів очевидна.

Creditok.ua є найбільш відомим і успішним професійним кредитним агентством в Україні, яке займається оформленням кредитів он-лайн.

З нашою допомогою клієнти щодня оформляють понад 200 заявок на кредити он-лайн. Ми співпрацюємо з провідними банками і кредитними організаціями України, які оформляють заявки на кредит по телефону або он-лайн. Імовірність отримання кредиту за допомогою creditok.ua. вище, ніж при зверненні в банк самостійно. 8 з 10 звернулися оформляють кредит!

⚡ Обов'язково подивітся видео⚡☝️👍 Вітаємо!👋 ВАМ терміново потрібна позика або гроші в борг? ПРОКРУТІТЬ ДО НИЗУ САЙТУ ДЛЯ ВАС Є ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ, також залишайте заявку під оголошеннями прямо зараз! І протягом дня Ви отримаєте пропозиції від приватних кредиторів. . Тут можна подати оголошення по кредитах на дошку безкоштовно і без реєстрації і sms, розміщення без термінове, оголошення не будуть видалятися ніколи!

Манивео moneyveo.ua ★★вход в личный кабинет онлайн и регистрация Украина (промокоды и отзывы) МФО микрокредит РЕЙТИНГ ★★★★★ 5/5
Хто може взяти кредит? Читайте в розділі мікропозика онлайн.
Позика готівкою на карту до 20000UAH Цілодобово 24/7. Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Частые вопросы о том как получить кредит(FAQ)

Частые вопросы про займы

Как получить займ от частного лица?

Займ от частного лица можно получить в этом разделе сайта отправив заявку Нажмите тут оставляйте заявки в комментария.

Как получить кредит под 0 процентов?

Для получения кредита под 0 перейдите в раздел по ссылке Нажмите тут при условии что это будет первый кредит в данном МФО.

Если уже есть кредиты могу ли я получить еще кредит?

Да вы можете получить кредит онлайн на карту при условии что нет задолженностей в других микрофинансовых организациях .

Можно ли получить кредит без проверок и звонков?

Да вы может получить займ на карту онлайн полностью в автоматическом режиме

💸 36 кредитов онлайн 💸


Что неоходимо что получить деньги??

Нужен Паспорт и ИНН также активная Кредитная карта Украины


👆👆👆 Відправте заявку прямо зараз за 30 сек.