Главная » 2016 » Октябрь » 5 » Приват банк банкрот ? Узнайте всю правду прямо сейчас!
13:11
Приват банк банкрот ? Узнайте всю правду прямо сейчас!

Давайте поговоримо про можливості банкрутства Приватбанку

Аналітична стаття про можливість, про ймовірність визнання Приватбанку банкрутом, іншими словами віднесення його до неплатоспроможним і введення тимчасової адміністрації.

«Занадто великий для провалу», «Якщо Приватні впаде - завалиться все», «Якщо розгойдають Приватні - тримайтеся за поручні», «Привату збанкрутує не дадуть». Такі фрази мені доводиться чути досить часто, але при цьому говорять все ж, починають десь-сумніватися, це ж чутно в інтонації. Скажу прямо, в непорушність Приватбанку - ще зовсім недавно, я вірив «свято».

Я й гадки не мав два роки тому, що буде з фінансово-кредитною системою України якщо щось трапиться з Приватом - я був впевнений - Україна такий удар не винесе.

Що ж розгойдує човен довіри, чому багато, ладно, буду говорити тільки за себе - чому ж я став допускати можливе банкрутство Приватбанку?

З банківської системи України, вибуло досить багато потужних гравців: Дельта, VAB, Фінанси і Кредит, Надра, Південкомбанк - сумарно це дуже велика частка ринку, тільки одна Дельта чого варто, кожне вибування загрожувало і все ж система вистояла. А на сучасному етапі, закриття банків і введенням ВА стало взагалі звичайним, вибачте побутовим явищем, за квітень - травень 2016 року, під ВА потрапили цікаві банки, деякі з них навіть виконували всі нормативи, але ж і нічого - звикли, от навіть 2, 6 млрд. вкладів Михайлівського - ледь «розворушили повітря». Банкрутство Приватбанку напевно б просто змусило б проходять роззяв ширше відкрити рот і очі від подиву ... Давайте все ж припустимо що Приват стане банкрутом!

Наслідки - наслідки все ж були б міцніше (ніж коли банкрутували вже мною перераховані системні банки, що входять до «список банків» - які в НБУ обіцяли утримувати на плаву, незважаючи ні на що), так ось, якщо б Приватбанк оголосили банкрутом, багато б корпорації ... Стоп!

А які корпорації Ви знаєте, які тримають свої рахунки в Приватбанку?

Ні! Чи не зарплатні проекти, ні частина договорів, ні еквайринг, а реально, корпорації які обслуговуються комплексно в Приватбанку, не ті які належать групі Приват, а реально корпоративний бізнес - «корпоративний» - маються на увазі компанії з річним оборотом 100 і більше млн. Грн.

Відкрию таємницю - на жаль я не можу назвати компанії, з власниками яких я зустрічаюся останнім 12 місяців, можу тільки сказати що їх більше 30-ти і річний оборот їх набагато більше ніж 100 млн. Грн., Так от - моїми основними конкурентами (я залучаю на обслуговування в Альфа-Банк цих клієнтів), так ось, моїми прямими конкурентами є UKREXIMBANK, ProCredit, Укрсиббанк, Марфін, Райффайзен Банк Аваль, UniCreditBank - але це ніяк не Приватбанк.

Наприклад UKREXIMBANK - бере дешевизною крідітов. ProCredit - лояльністю до «управлінського» обліку.

Укрсиббанк, Райффайзен Банк Аваль і UniCreditBank - тримають «Ковінант» - так як прокредитували підприємства ще в 2008 році і щороку змушені «лонгіровать» кредитні ліміти, оскільки погасити кредит корпорації не можуть (навіть часткове погашення «висушить» оборотний капітал корпорацій), а застави нічого не варті, от і лонгується кредитні лінії з року в рік. І так далі ... Як можете бачити - немає тут місця Привату.

Рахунки державних корпорацій теж пішли з Привату, наприклад «УКРЗАЛІЗНИЦЯ», «УКРАВТОДОР», «ЕНЕРГОАТОМ» ... список можна продовжувати, - обслуговування бюджетних організацій і їх співробітників, військових, МВС і т. Д., За останні два роки вивели частково і продовжують виводити з під Приватбанку.

З Чим залишається Приватбанк - ні з малим ..., точніше якраз з Малим бізнесом (МСБ), поки ще пенсійними і соціальними картами, депозитами фізичних осіб - які вже кожен замислюється - продовжити чи ні, а з малим бізнесом держава Україна, в особі « влади »вважатися не звикло - за часту і не вважає за потрібне (фінансовими втратами цих суб'єктів господарювання - по 20-80 тисяч гривень, які втратять вони - ФОП і дрібні фірми ніхто не стурбований, як свідчить практика).

Малий бізнес це гнучкий і сильний драйвер, соціалка - гроші на соціальних і пенсійних рахунках дешевий ресурс, але і те й інше, дуже полохливий сегмент, а депозітчики дуже обережний сегмент - в загальному і цілому, це бомба, яка в лічені години «покладе» процесинг Привату (здатність тримати мережу банкоматів і терміналів в працездатному стані). За останні два роки, вони (дрібні клієнти) це робили 4 рази, повністю спустошуючи банкомати, і створюючи ажіотаж в супермаркетах і магазинах побутової техніки.

Але ж Приватні витримав? Адже не збанкрутував? Вода каміння точить, кожен день точить.

Чого варті нападки Данилишина? Який раптом вирішив поговорити про системні проблеми Приватбанку. Ми майже все забули - день-два, але тут реакційні «мови» на захист почав говорити президент - в яких я не чув нічого про стабільність Приватбанку, зате я почув, що від банкрутства Приватні відокремлює лише зобов'язання перед МВФ.

Хто близький до «фінансів» знає, що Приватбанк не виконує норми НБУ, що для нього ввели індивідуальні «норми» - наприклад «норму регулятивного капіталу», знаємо адже, що умови про реструктуризацію рефінансування Приватбанку тримають в секреті (у мене принаймні доступу до цієї інформації немає) - тоді до чого, і головне навіщо, глава НБУ В.Гонтарева, дає реакіонное інтерв'ю про те «... як Приватбанк повертає кредити НБУ - so far so good». Відразу після неї інтерв'ю Геннадія Борисовича Боголюбова, про те що Приватбанк не потребує капіталізації ...

А ось цікава новина - АМКУ оштрафував Приватбанк на суму 247 тис. Грн. - Навіщо було про це писати ...

Ще цікавіше виглядає постанова «Про вдосконалення механізму виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та державної соціальної допомоги» - ставить під питання взагалі, можливість, обслуговувати даний сегмент в Приватбанку ...

Навіть в момент банкрутства Михайлівського, не забули нагадати про схему з депозитами під 29% - які замасковані під інвестиції і податкове навантаження на які менше ніж 20%, але при цьому вони не потрапляють під страхування ФГВФО - що ж і Приватбанк, а точніше саме він придумав і так само як і Міхаловський використовує цей інструмент для залучення вкладів населення.

Весь цей інформаційний шум - методичний, регулярний і розхитує позиції Приватбанку. Він працює спільно з «покусуванням» зайнятої частки ринку Приватбанком.

Вираз глави НБУ - «..создать противагу Приватбанку ...» - можливо і вірне, монополія шкідлива на ринку, проте в сучасних реаліях насторожує.

Це звичайно особисто моя думка, але я все ж вважаю, що позиції Приватбанку не такі вже непорушні, і в тому, що фраза, а що якщо Приватні банкрут - має право на життя, вважаю, що наслідки будуть дуже серйозними, але не смертельними, через рік - два, ще легше переносяться. Нагадаю, що за словами В.Гонтаревой, щомісяця, Приватбанк погашає 1,1 млрд. Грн., З яких тіло кредиту (сума боргу) лише 500 млн. Грн.

Станом на 1 квітня 2016 року борг Приватбанку по кредитах рефінансування - 25,9 млрд грн

Чи зможе бігти з таким навантаженням Приватбанк? Здорово правда? 0,5 млрд. Щомісяця - щомісяця протягом 4 років і в середньому 250-300 млн. Відсотків ...

Або все ж Приватбанку легше збанкрутувати?Просмотров: 1277 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вітаємо!👋 ВАМ терміново потрібна позика або гроші в борг? ПРОКРУТІТЬ ДО НИЗУ САЙТУ ДЛЯ ВАС Є ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ, також залишайте заявку під оголошеннями прямо зараз! І протягом дня Ви отримаєте пропозиції від приватних кредиторів. . Тут можна подати оголошення по кредитах на дошку безкоштовно і без реєстрації і sms, розміщення без термінове, оголошення не будуть видалятися ніколи!ВАМ срочно нужен займ или деньги в долг? Добавьте объявления прямо сейчас! И течении дня Вы получите предложения от частных кредиторов. .
Здесь можно подать объявления по кредитам на доску бесплатно и без регистрации размещение без срочное , объявлении не будут удалятся никогда! 
Для просмотра объявленный не по дате добавления а по популярности перейдите в раздел категории снизу две категории. 
Популярность мы оцениваем по количеству комментариев - чем больше комментариев тем выше объявление 
1 Выполните вход на сайте:

2 Войдите в раздел "МОЙ ПРОФИЛЬ НА САЙТЕ"
3 Получите персональное предложение про кредиту прямо сейчас!

Вам нужен частный займ? Перейдите в раздел 👉ПОЛЬЗОВАТЕЛИ САЙТА 👈(Найдено 3352 кредиторов)вы можете отправлять свои запросы на кредит.
Для отправки нажмите на в профиле (до 300 запросов в сутки)

кредит 365 моневео кредит на карту онлайн не выходя из кредитный лимит увеличение кредитного лимита Авдеевка — Донецкая область Ал Александрия — Кировоградская област Александровск — Луганская область Алмазная — Луганская область днепропетровск Донецк Запорожье киев Кривой Рог львов мариуполь Николаев одесса Харьков Dnepropetrovsk Kharkiv kyiv Lugansk Mariupol Nikolaev odessa Saint Petersburg sumy Zaporizhya деньги в долг заявка на кредит кредит
Здравствуйте уважаемые пользователи! Прежде всего хочу поблагодарить за то что посетили сайт!

Здесь вы можете как получить кредит онлайн без отказа круглосуточно так и взять деньги в долг бесплатно без предоплат от частных кредиторов ,кредитных компаний и брокеров .Но будьте осторожны зачастую под объявления кроются мошенники которые требуют предоплату и не выдают в итоге кредит или обещанных денег. Также Вам повезет и вы найдете кредитора частника это может быть тоже опасно, брать кредит так как в итоге можете потерять больше чем рассчитывали иногда даже можно потерять квартиру или машину!Но выход есть!  Рекомендуем в первую очередь отправить одну заявку в несколько банков ,это прорыв!, это безопасно 100% и выгодно плюс очень удобно без бумажной волокиты достаточно заполнить и отправить онлайн заявку это замет не более 7 минут, в итоге вы получите кредит иногда с доставкой на дом, в среднем в течении 2х дней! Даже если Вам отказывали в любом ДРУГОМ банке, вероятность получении в Банке куда отправляем заявку  97% МЫ ЗНАЕМ КТО СЕЙЧАС АКТИВНО КРЕДИТУЕТ И ЗАИНТЕРЕСОВАН ВЫДАТЬ ВАМ КРЕДИТ

Кредит на карту онлайн!Вся Украина 100%

Список районів де можна взяти кредит

райони міста Києва
1 Шевченківський район
2 Печерський район
3 Подільський район
4 Оболонський район
5 Святошинський район
6 Солом'янський район
7 Голосіївський район
8 Деснянський район
9 Дніпровський район

р. Київ
вежа труба будівля церква
р. Севастополь
щогла вежа будівля церква
Вінницька область
щогла труба будівля
Вінниця
Баланівка
Ладижин
Волинська область
щогла
Луцьк
Володимир-Волинський
Ковель
Нововолинськ
Дніпропетровська область
труба щогла вежа будівля
Дніпропетровськ
Булахівка
Вовніги
Дніпродзержинськ
Жовті Води
Зеленодольськ
Кам'яно-Зубиловка
Кривий Ріг
Кринички
Марганець
Нікополь
Новомосковськ
Павлоград

Донецька область
щогла труба вежа будівля церква
Донецьк
Авдіївка
Андріївка
Артемівськ
Безимянное
Білосарайська Коса
Бересток
Волноваха
Горлівка
Єнакієве
Зугрес
Костянтинівка
Краматорськ
Красноармійськ
Курахове
Макіївка
Маріуполь
Миколаївка
Райгородок
Світлодарськ
Святогірськ
Слов'янськ
Сніжне
Торез
Шахтарськ
Житомирська область
вежа будівля
Житомир
Андріївка
Бердичів
Коростень
Новоград-Волинський
Олевськ
Закарпатська область
вежа будівля
Ужгород
Берегово
Виноградів
Іршава
Мукачево
Рахів
Свалява
Тячів
Хуст
Запорізька область
труба щогла вежа будівля
Запоріжжя
Бердянськ
Дніпрорудне
Комиш-Зоря
Мелітополь
Токмак
Орловське
Приморський Посад
Енергодар

Івано-Франківська область
труба вежа будівля
Івано-Франківськ
Бурштин
Калуш
Коломия
Київська область
труба вежа будівля
Біла Церква
Бориспіль
Бровари
Вишгород
Ірпінь
Коцюбинське
Петропавлівська Борщагівка
Прип'ять
Українка
Кіровоградська область
вежа будівля
Кіровоград
Олександрія
Луганська область
труба щогла вежа будівля
Луганськ
Алчевськ
Антрацит
Білолуцьк
Верхньошевирівка
Ірміно
Краснодон
Красний Луч
Лисичанськ
Ровеньки
Рубіжне
Свердловськ
Сєвєродонецьк
Старобільськ
Стаханов
Щастя
Чорнухине
Львівська область
щогла вежа церква будівля
Львів
Дрогобич
Червоне
Стрий
Трускавець
Червоноград
Миколаївська область
щогла вежа
Миколаїв
Вознесенськ
Дмитрівка
Промінь
Очаків
Первомайськ
Тузли
Южноукраїнськ

Одеська область
щогла вежа труба будівля церква
Одеса
Білгород-Дністровський
Вестерничаны
Жовтень
Ізмаїл
Іллічівськ
Кам'янське
Ковалівка
Новокубанка
Орлівка
Петрівка
Південний
Полтавська область
труба щогла
Полтава
Красногорівка
Кременчук
Лубни
Рівненська область
щогла труба
Рівне
Антополь
Кузнецовськ
Сумська область
вежа труба церква
Суми
Охтирка
Білопілля
Конотоп
Кролевець
Ромни
Тростянець
Шостка
Тернопільська область
щогла будівля
Тернопіль
Лозова
Харківська область
труба щогла вежа будівля церква
Харків
Барвінкове
Балаклія
Зміїв
Ізюм
Кегичівка
Комсомольське
Мерефа
Лозова
Подворки
Таранівка
Статистика
Жми на соц сеть получи скидку!

Кредит на карту

Если остались вопросы пишите мне вконтаке

Кредит на карту онлайн!Кредитная карта это кредит наличными! Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 5 минут бесплатно! Прием заявок Круглосуточно!Вся Украина 100% Контакты:
Адрес: , 7 02232 Киев,
Телефон:+3 8097 , Факс:+3, Электронная почта: info@smsbilling.at.ua

Здравствуйте уважаемые пользователи сайта smsbilling.at.ua меня зовут Дмитрий я являюсь администратором сайта. Предлагаю заполнить анкету на получения Кредитной карты Альфабанка ,по сути это как сходить в банк но не выходя из дома можно получить карту с наличными до 75 000 грн. Все зависит от количества заполненой информации о себе чем больше более полная тем может быть больше сумма кредита ,вы спросите зачем мне кредитка мне нужен кредит, по сути кредитка и есть кредит только намного удобней вот почитайте тут в чем разнится. Получите ли вы карту ? Просто попробуйте что Вам стоит начните прямо сейчас , займет 6-7 мин. но сэкономите намного больше ведь доставка карты почтой на дом согласитесь очень удобно.<

Дата загрузки: 2015-03-05

" >
ЗАЙМ ОНЛАЙН
Подпишитесь на обновления в один клик

Кредит с доставкой на Дом до 5000 грн ,звоните прямо сейчас!

Специальное предложение здесь, отправьте заявку прямо сейчас и получите доставку на дом БЕСПЛАТНО! Акции подходит к концу через: Дам -возьму кредит наличными доска бесплатных объявлений

Внимание! Решение о выдаче кредита от АЛЬФАБАНКА вы узнаете мгновенно по номеру своего тел и ИНН. Если по каким либо причинам ваша заявка не подошла ,предлагаем Вам отправить заявку на Микрокредит до 3000 грн Отправьте заявку на кредит онлайн прямо сейчас бесплатно! >КРУГЛОСУТОЧНО 24/7

Заявка на кредит от "ШвидкоГроші "
(Видно только Вам) Внимание! Чтобы избежать путаницы во время звонка сообщите что Вы звоните с сайта http://smsbilling.at.ua.
Пример: Здравствуйте. Я звоню с сайта смсбиллинг по поводу кредита....

СТАТИСТИКА САЙТА
Дорогий кліент ви пройшли перевірку, Вам схвалено позика до 10000₴ Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Позика в 10000₴ безкоштовно! Ні відсотків ,ні комісій ТАК! Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:

Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Частые вопросы о том как получить кредит(FAQ)

Частые вопросы про займы

Как получить займ от частного лица?

Займ от частного лица можно получить в этом разделе сайта отправив заявку Нажмите тут оставляйте заявки в комментария.

Как получить кредит под 0 процентов?

Для получения кредита под 0 перейдите в раздел по ссылке Нажмите тут при условии что это будет первый кредит в данном МФО.

Если уже есть кредиты могу ли я получить еще кредит?

Да вы можете получить кредит онлайн на карту при условии что нет задолженностей в других микрофинансовых организациях .

Можно ли получить кредит без проверок и звонков?

Да вы может получить займ на карту онлайн полностью в автоматическом режиме

💸 36 кредитов онлайн 💸


Что неоходимо что получить деньги??

Нужен Паспорт и ИНН также активная Кредитная карта Украины