Дам -возьму кредит наличными доска бесплатных объявлений
Вторник, 21.05.2024, 05:13

ДОМОВТЕСЬ З ВАШИМ МФО ПРО СПИСАННЯ Відсотків та зекономте до 20 000 грн.!! Отримайте зразок заяви який дає можливість списання частини відсо
06.11.2019, 14:25
Шукаете позику для погашення мікрозаймів а відсотки ростуть? ДОМОВТЕСЬ З ВАШИМ МФО ПРО СПИСАННЯ Відсотків та зекономте до 20 000 грн.!! Отримайте зразок заяви який дає можливість списання частини відсотків ДЛЯ ВСІХ МФО (мікрокредити), всіх штрафів і пені, і розбивка залишку боргу на 90 днів.


ОТРИМАТИ ЗРАЗОК 50₴


Введіть Свої дані (ПІБ, адреса, назва МФО), після чого його необхідно роздрукувати і підписати. Один екземпляр відправляєте на МФО (якщо у вас кілька мікропозик - розішліть всім) рекомендованим листом, другий примірник і чек про відправку зберігайте у себе. Далі чекаєте відповіді вашого МФО. Згідно із законом "Про фінансову рестриктуризацію» МФО має вам дати письмову відповідь. (Зазвичай МфО вигідніше піти Вам на зустріч ,ніж продавати Вас колекторам за 10-15%)

 
Добавил: blouse |
Просмотров: 399

Заявки на кредит оставляйте в комментариях форма внизу сайта ВВЕДИТЕ СУММУ И СПОСОБ СВЯЗИВнимание! Никогда не делайте предоплат за кредит,страховку и тому подобное!
Всего комментариев: 0
avatar

⚡ Обов'язково подивітся видео⚡☝️👍 Вітаємо!👋 ВАМ терміново потрібна позика або гроші в борг? ПРОКРУТІТЬ ДО НИЗУ САЙТУ ДЛЯ ВАС Є ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ, також залишайте заявку під оголошеннями прямо зараз! І протягом дня Ви отримаєте пропозиції від приватних кредиторів. . Тут можна подати оголошення по кредитах на дошку безкоштовно і без реєстрації і sms, розміщення без термінове, оголошення не будуть видалятися ніколи!

Манивео moneyveo.ua ★★вход в личный кабинет онлайн и регистрация Украина (промокоды и отзывы) МФО микрокредит РЕЙТИНГ ★★★★★ 5/5
Хто може взяти кредит? Читайте в розділі мікропозика онлайн.

Ваш кредит одобрен! Подайте заявку и получите деньги прямо сейчас!Частые вопросы про займы

Как получить займ от частного лица?

Займ от частного лица можно получить в этом разделе сайта отправив заявку Нажмите тут оставляйте заявки в комментария.

Как получить кредит под 0 процентов?

Для получения кредита под 0 перейдите в раздел по ссылке Нажмите тут при условии что это будет первый кредит в данном МФО.

Если уже есть кредиты могу ли я получить еще кредит?

Да вы можете получить кредит онлайн на карту при условии что нет задолженностей в других микрофинансовых организациях .

Можно ли получить кредит без проверок и звонков?

Да вы может получить займ на карту онлайн полностью в автоматическом режиме

💸 36 кредитов онлайн 💸


Что неоходимо что получить деньги??

Нужен Паспорт и ИНН также активная Кредитная карта Украины