Дам -возьму кредит наличными доска бесплатных объявлений
Воскресенье, 19.05.2024, 04:52

Иршава
12.09.2016, 10:54
Доброго дня дюдоньки добрі... 21 квітня 2014 року у батька виявили рак горла злокачественної степені.... Завдяки старанням київських лікарів та за допомогою родичів було проведено 4 хіміотерапії та 4 лучі. На певний час він зменшився. Зараз у батька пішли метастази на одне око, і починають іти на інше....Потрібно срочно робити операцію по видаленню пухлини....Допоможіть зібрати кошти....Потрібна велика сума на операцію, лучі та хіміотерапію після видаленя. Не будьте байдужими з кожним може таке статись. Ніхто не знає кого і коли що чекає....Допомога приймається на рахунок та картку Приватбанка 5168 7427 0074 9306...Або якщо хтось може позичити під проценти, але з умовою щомісячного платежу...Так як ми з чоловіком лише двоє працюємо.
Просмотров: 786

Заявки на кредит оставляйте в комментариях форма внизу сайта ВВЕДИТЕ СУММУ И СПОСОБ СВЯЗИВнимание! Никогда не делайте предоплат за кредит,страховку и тому подобное!
Всего комментариев: 0
avatar

⚡ Обов'язково подивітся видео⚡☝️👍 Вітаємо!👋 ВАМ терміново потрібна позика або гроші в борг? ПРОКРУТІТЬ ДО НИЗУ САЙТУ ДЛЯ ВАС Є ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ, також залишайте заявку під оголошеннями прямо зараз! І протягом дня Ви отримаєте пропозиції від приватних кредиторів. . Тут можна подати оголошення по кредитах на дошку безкоштовно і без реєстрації і sms, розміщення без термінове, оголошення не будуть видалятися ніколи!

Манивео moneyveo.ua ★★вход в личный кабинет онлайн и регистрация Украина (промокоды и отзывы) МФО микрокредит РЕЙТИНГ ★★★★★ 5/5
Хто може взяти кредит? Читайте в розділі мікропозика онлайн.

Ваш кредит одобрен! Подайте заявку и получите деньги прямо сейчас!Частые вопросы про займы

Как получить займ от частного лица?

Займ от частного лица можно получить в этом разделе сайта отправив заявку Нажмите тут оставляйте заявки в комментария.

Как получить кредит под 0 процентов?

Для получения кредита под 0 перейдите в раздел по ссылке Нажмите тут при условии что это будет первый кредит в данном МФО.

Если уже есть кредиты могу ли я получить еще кредит?

Да вы можете получить кредит онлайн на карту при условии что нет задолженностей в других микрофинансовых организациях .

Можно ли получить кредит без проверок и звонков?

Да вы может получить займ на карту онлайн полностью в автоматическом режиме

💸 36 кредитов онлайн 💸


Что неоходимо что получить деньги??

Нужен Паспорт и ИНН также активная Кредитная карта Украины