Дам -возьму кредит наличными доска бесплатных объявлений
Воскресенье, 19.05.2024, 03:53

Коротко намалюю свою проблему. Взявши кредит (все добре швидко претензій немає) в Ломбарді "Благо"
05.10.2016, 11:48

Доброго дня. Коротко намалюю свою проблему. Взявши кредит (все добре швидко претензій немає) в Ломбарді "Благо" потрібно його було закрити 05.03.16 р., але я порахував що державні вихідні дні з 05-08.03.16 р. та прийшов закривати 09.03.16 р. ( сам винен признаю). 09.03.16 р. погасивши кредит до обіда (переплатив по своій безтолковості 360 грн.) почав отримувати дзвінки про якісь колекторські компаніі (до чого?). Неодноразово на протязі дня звертався на горячу лінію з проханням зняти повідомлення (в 04 год. виізджати в відрядження, сідати за руль, потрібно віддихнути) реакціі 0. Шановні керівники, прошу Вас внести корективи в роботу електронного помічника з метою запобігання негативу в адресу Вашого підприємства (читав відгуки). Дякую. З повагою, Саранчук О. В.

Добавил: blouse |
Просмотров: 1082

Заявки на кредит оставляйте в комментариях форма внизу сайта ВВЕДИТЕ СУММУ И СПОСОБ СВЯЗИВнимание! Никогда не делайте предоплат за кредит,страховку и тому подобное!
Всего комментариев: 0
avatar

⚡ Обов'язково подивітся видео⚡☝️👍 Вітаємо!👋 ВАМ терміново потрібна позика або гроші в борг? ПРОКРУТІТЬ ДО НИЗУ САЙТУ ДЛЯ ВАС Є ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ, також залишайте заявку під оголошеннями прямо зараз! І протягом дня Ви отримаєте пропозиції від приватних кредиторів. . Тут можна подати оголошення по кредитах на дошку безкоштовно і без реєстрації і sms, розміщення без термінове, оголошення не будуть видалятися ніколи!

Манивео moneyveo.ua ★★вход в личный кабинет онлайн и регистрация Украина (промокоды и отзывы) МФО микрокредит РЕЙТИНГ ★★★★★ 5/5
Хто може взяти кредит? Читайте в розділі мікропозика онлайн.

Ваш кредит одобрен! Подайте заявку и получите деньги прямо сейчас!Частые вопросы про займы

Как получить займ от частного лица?

Займ от частного лица можно получить в этом разделе сайта отправив заявку Нажмите тут оставляйте заявки в комментария.

Как получить кредит под 0 процентов?

Для получения кредита под 0 перейдите в раздел по ссылке Нажмите тут при условии что это будет первый кредит в данном МФО.

Если уже есть кредиты могу ли я получить еще кредит?

Да вы можете получить кредит онлайн на карту при условии что нет задолженностей в других микрофинансовых организациях .

Можно ли получить кредит без проверок и звонков?

Да вы может получить займ на карту онлайн полностью в автоматическом режиме

💸 36 кредитов онлайн 💸


Что неоходимо что получить деньги??

Нужен Паспорт и ИНН также активная Кредитная карта Украины