Дам -возьму кредит наличными доска бесплатных объявлений
Суббота, 18.05.2024, 15:43

Отримання споживчих кредитів
21.01.2019, 11:14

Коли вам дуже хочеться або виникає життєва необхідність придбати будь-яку річ, а грошей не вистачає, можна отримати персональний позику. Це кредит, який видається фізичній особі або підприємцю на особисті потреби. Свого роду палочка-виручалочка, що дозволяє здійснювати мрії або стабілізувати фінансове становище.

Хто може отримати позику?

В Україні позики видають приватній особі, якій виповнилося 18 років. Людина повинна мати громадянство України, паспорт та індивідуальний податковий номер (ІПН). Якщо в банках можуть зажадати від позичальника довідку про несудимість та довідку про доходи, то в більшості випадків фінансові компанії-позичальники спрощують процедуру, виключивши ці документи. Пропозиція по кредиту можна отримати миттєво, заповнивши заявку в інтернеті. Але до цього рекомендуємо уважно ознайомитися з усіма умовами, які прописані в договорі різних фінансових компаній.

Як отримати кредит

Є два варіанта:

  • звернутися до відділення компанії, попередньо перечитавши масу інформації про неї в інтернеті;
  • отримати кредит готівкою, не виходячи з дому.

Другий варіант значно швидше: всього за 10 хвилин ви можете стати володарем необхідної вам суми.

Що потрібно, щоб отримати кредит готівкою? Зовсім небагато. Необхідно заповнити онлайн-заявку на сайті обраної вами компанії. В поля потрібно вписати:

  • Ваше ПІБ;
  • Підлога;
  • Рік народження;
  • Серію і номер паспорта;
  • Номер ІПН;
  • Адреса електронної пошти;
  • Контактний номер телефону.

Не забудьте поставити галочку напроти пункту про персональні дані.

Протягом декількох хвилин система перевірить введені дані і винесе рішення про видачу грошей. Повідомлення про результат розгляду заявки прийде у вигляді повідомлення на ваш мобільний телефон, в месенджер або на пошту. Також вам можуть зателефонувати з контакт-центру організації і повідомити результат.

Можна отримати кредит готівкою в Києві або інших містах, звернувшись до відділення установи. Більш швидкий варіант - кредит на карту. В цьому випадку вам потрібно буде ввести номер вашої банківської карти. Підходить будь-який український банк, головне, щоб карта була оформлена на ім'я, введене в заявці.

На сьогодні миттєвий кредит для фіз осіб в Україні видають практично в 90% випадків у разі коректного заповнення заявки на сайті. Відмови бувають у тих, кому менше 18 або більше 75 років, а також у разі, якщо попередній кредит, узятий у одній і тій же організації, що не був вчасно погашений. Кожна заявка розглядається індивідуально.

На які цілі можуть видати гроші

Кредит на споживчі цілі буває цільової і нецільової.

Перший вид підходить для тих людей, які запланували придбання благ з конкретного списку: лікування і ліки, освіту, покупка житла або автомобіля, розвиток фермерського господарства і т.д.

Другий - для позичальників, які не хочуть повідомляти фінансова установа про причини позики. Наприклад, ви плануєте витратити гроші на різні потреби: оплата комунальних послуг плюс покупка одягу.

Під кожен вид кредиту в банку існують різні процентні ставки. Але в більшості фінансових компаній, які представлені на нашому сайті, не потрібно вказувати мети. Так організації спрощують систему видачі грошей, а клієнтові не доведеться ділитися планами з компаніями.

Добавил: blouse |
Просмотров: 458

Заявки на кредит оставляйте в комментариях форма внизу сайта ВВЕДИТЕ СУММУ И СПОСОБ СВЯЗИВнимание! Никогда не делайте предоплат за кредит,страховку и тому подобное!
Всего комментариев: 0
avatar

⚡ Обов'язково подивітся видео⚡☝️👍 Вітаємо!👋 ВАМ терміново потрібна позика або гроші в борг? ПРОКРУТІТЬ ДО НИЗУ САЙТУ ДЛЯ ВАС Є ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ, також залишайте заявку під оголошеннями прямо зараз! І протягом дня Ви отримаєте пропозиції від приватних кредиторів. . Тут можна подати оголошення по кредитах на дошку безкоштовно і без реєстрації і sms, розміщення без термінове, оголошення не будуть видалятися ніколи!

Манивео moneyveo.ua ★★вход в личный кабинет онлайн и регистрация Украина (промокоды и отзывы) МФО микрокредит РЕЙТИНГ ★★★★★ 5/5
Хто може взяти кредит? Читайте в розділі мікропозика онлайн.

Ваш кредит одобрен! Подайте заявку и получите деньги прямо сейчас!Частые вопросы про займы

Как получить займ от частного лица?

Займ от частного лица можно получить в этом разделе сайта отправив заявку Нажмите тут оставляйте заявки в комментария.

Как получить кредит под 0 процентов?

Для получения кредита под 0 перейдите в раздел по ссылке Нажмите тут при условии что это будет первый кредит в данном МФО.

Если уже есть кредиты могу ли я получить еще кредит?

Да вы можете получить кредит онлайн на карту при условии что нет задолженностей в других микрофинансовых организациях .

Можно ли получить кредит без проверок и звонков?

Да вы может получить займ на карту онлайн полностью в автоматическом режиме

💸 36 кредитов онлайн 💸


Что неоходимо что получить деньги??

Нужен Паспорт и ИНН также активная Кредитная карта Украины