Дам -возьму кредит наличными доска бесплатных объявлений
Четверг, 13.06.2024, 15:02

Чи можна рефінансувати позику із зіпсованою кредитною історією?
17.10.2014, 13:16

Те, що значно ускладнює життя кредитоотримувача - це погана кредитна історія. На це питання відповідь індивідуальний, так як тут все залежить від складності конкретної ситуації і від банку. На вирішення даної проблеми великий вплив робить причина, через яку зіпсувалася кредитна історія. Наприклад, якщо історія зіпсувалася через погіршення фінансового становища з поважної причини (звільнення або скорочення з роботи, хвороба або будь-яка інша тільки поважна причина), то ймовірно банк піде на зустріч і не відмовить. Коли зберете всі необхідні документи, зверніться в банк і попросіть реструктуризацію позики, при цьому бажано пояснення причини, з якої виникла заборгованість. Якщо ви переконливо все пояснили то, швидше за все вам нададуть новий графік з новою схемою, за яким ви будете вносити щомісячні платежі.

Добавил: blouse |
Просмотров: 1502

Заявки на кредит оставляйте в комментариях форма внизу сайта ВВЕДИТЕ СУММУ И СПОСОБ СВЯЗИВнимание! Никогда не делайте предоплат за кредит,страховку и тому подобное!
Всего комментариев: 0
avatar

⚡ Обов'язково подивітся видео⚡☝️👍 Вітаємо!👋 ВАМ терміново потрібна позика або гроші в борг? ПРОКРУТІТЬ ДО НИЗУ САЙТУ ДЛЯ ВАС Є ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ, також залишайте заявку під оголошеннями прямо зараз! І протягом дня Ви отримаєте пропозиції від приватних кредиторів. . Тут можна подати оголошення по кредитах на дошку безкоштовно і без реєстрації і sms, розміщення без термінове, оголошення не будуть видалятися ніколи!

Манивео moneyveo.ua ★★вход в личный кабинет онлайн и регистрация Украина (промокоды и отзывы) МФО микрокредит РЕЙТИНГ ★★★★★ 5/5
Хто може взяти кредит? Читайте в розділі мікропозика онлайн.

Ваш кредит одобрен! Подайте заявку и получите деньги прямо сейчас!Частые вопросы про займы

Как получить займ от частного лица?

Займ от частного лица можно получить в этом разделе сайта отправив заявку Нажмите тут оставляйте заявки в комментария.

Как получить кредит под 0 процентов?

Для получения кредита под 0 перейдите в раздел по ссылке Нажмите тут при условии что это будет первый кредит в данном МФО.

Если уже есть кредиты могу ли я получить еще кредит?

Да вы можете получить кредит онлайн на карту при условии что нет задолженностей в других микрофинансовых организациях .

Можно ли получить кредит без проверок и звонков?

Да вы может получить займ на карту онлайн полностью в автоматическом режиме

💸 36 кредитов онлайн 💸


Что неоходимо что получить деньги??

Нужен Паспорт и ИНН также активная Кредитная карта Украины