Дам -возьму кредит наличными доска бесплатных объявлений
Четверг, 13.06.2024, 20:00

Кредиты наличными в Николаеве
11.04.2014, 10:22

 На відміну від російських банків , українські фінансові структури демонструють більш жорсткі умови кредитування. Так , встановлюється номінальна процентна ставка , до якої додається досить відчутна сума щомісячних платежів , а також одноразова комісія при видачі кредиту . Все це фактично збільшує розміри ефективної процентної ставки , а також величину переплати за позикою . Для прикладу ми пропонуємо вам оцінити умови , на яких фактично банки видають кредити готівкою в Миколаєві.

Банк Київська Русь пропонує готівковий кредит в Миколаєві під 0,01 % річних. Розміри такої позики обмежені сумою в 15 000 гривень. На перший погляд досить цікава пропозиція . Однак , вдаючись у подробиці, можна виявити неприємні нюанси. Разова комісія складає 4 % від суми кредиту , крім того , щомісяця доведеться заплатити ще 2 % за користування кредитом. В результаті нескладних обчислень ми розуміємо , що ефективна ставка такого кредиту готівкою складе 29 % річних.

Банк КредіАгріколь також надає населенню кредити готівкою (Миколаїв також може похвалитися наявністю відділень цього банку) , термін позики - два роки. Сума такого кредиту не повинна перевищувати розмір шести офіційних заробітних плат одержувача кредиту . Процентна ставка встановлюється на рівні в 14 % річних , проте присутня і щомісячна комісія в розмірі 1,75 % від суми кредиту. У результаті ми отримуємо ефективну процентну ставку 35 % річних.

Зустрічаються й інші варіанти збільшення фактичної переплати за послугу кредит готівкою Миколаїв . Наприклад, у банку Есте можна взяти позику розміром до 20 000 гривень на один рік. Але одноразова комісія за видачу кредиту складе 10 % від суми позики , зате пізніше позичальник буде сплачувати відсотки за користування кредитом у розмірі , лише 1 % річних.

Ряд банків разом з високою процентною ставкою беруть і одноразову комісію . Наприклад , Брокбізнесбанк надає готівкові кредити до 20 000 гривень за процентною ставкою близько 30 % річних і в добавок стягує комісію 4 % від суми позики одноразово при видачі . Навіть Сбербанк Росії в українських містах видає готівкові кредити (Миколаїв в тому числі) під 33 % і стягує при цьому 4,3 % одноразово при наданні суми до 100 000 гривень строком на п'ять років.

Дельта банк пропонує кредити в сумі до 15 000 гривень під нульовий відсоток , однак щомісяця доведеться виплачувати комісію 3,5 % від суми позики при терміні кредитування до трьох років.

При виборі того чи іншого кредитного продукту звертайте увагу на всі додаткові комісії та внески (благо вони не приховані і з ними може ознайомитися кожен) . Так ви зможете прорахувати реальну ефективну процентну ставку кредиту і вибрати найбільш підходящу для себе програму .

Добавил: blouse |
Просмотров: 1527

Заявки на кредит оставляйте в комментариях форма внизу сайта ВВЕДИТЕ СУММУ И СПОСОБ СВЯЗИВнимание! Никогда не делайте предоплат за кредит,страховку и тому подобное!
Всего комментариев: 0
avatar

⚡ Обов'язково подивітся видео⚡☝️👍 Вітаємо!👋 ВАМ терміново потрібна позика або гроші в борг? ПРОКРУТІТЬ ДО НИЗУ САЙТУ ДЛЯ ВАС Є ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ, також залишайте заявку під оголошеннями прямо зараз! І протягом дня Ви отримаєте пропозиції від приватних кредиторів. . Тут можна подати оголошення по кредитах на дошку безкоштовно і без реєстрації і sms, розміщення без термінове, оголошення не будуть видалятися ніколи!

Манивео moneyveo.ua ★★вход в личный кабинет онлайн и регистрация Украина (промокоды и отзывы) МФО микрокредит РЕЙТИНГ ★★★★★ 5/5
Хто може взяти кредит? Читайте в розділі мікропозика онлайн.

Ваш кредит одобрен! Подайте заявку и получите деньги прямо сейчас!Частые вопросы про займы

Как получить займ от частного лица?

Займ от частного лица можно получить в этом разделе сайта отправив заявку Нажмите тут оставляйте заявки в комментария.

Как получить кредит под 0 процентов?

Для получения кредита под 0 перейдите в раздел по ссылке Нажмите тут при условии что это будет первый кредит в данном МФО.

Если уже есть кредиты могу ли я получить еще кредит?

Да вы можете получить кредит онлайн на карту при условии что нет задолженностей в других микрофинансовых организациях .

Можно ли получить кредит без проверок и звонков?

Да вы может получить займ на карту онлайн полностью в автоматическом режиме

💸 36 кредитов онлайн 💸


Что неоходимо что получить деньги??

Нужен Паспорт и ИНН также активная Кредитная карта Украины