Дам -возьму кредит наличными доска бесплатных объявлений
Четверг, 13.06.2024, 19:01

Можно ли получить кредит в Украине
11.04.2014, 10:26

 Слідуючи заклику банків купувати товари в кредит готівкою , Україна тим самим має можливість збільшувати добробут населення. І в той же час вирішується питання наповнення бюджету. Здавалося б , всі залишаються при своїх інтересах. Банки отримують відсотки , продавець отримує прибуток від продажів , а позичальнику ( він же - покупець ) отримує жаданий товар . Однак виникає питання - на тлі величезної кількості банківських кредитів саме кредит готівкою України , банки позиціонують як найбільш привабливий . Чому таке кредитування найбільше поширене в споживчій сфері ?

У чому переваги готівкового кредиту

Виявляється , це теж вигідно всім сторонам . Адже якщо людина набуває в банку тільки цільовий кредит , наприклад , на покупку автомобіля , тобто - автокредит , то він тільки цей товар і може отримати за кредитними коштами . Більш того , ці самі кошти позичальник навіть в руки не бере. Банк , у свою чергу , набуває менші ризики - адже на умовах подібних програм придбане майно надходить в якості застави в формальне розпорядження банку .
Дещо інша ситуація з перспективою на кредити готівкою в Україні . У цьому випадку позичальник вільний сам визначати , на які потреби він може витратити свої гроші. Таким чином , якщо повернутися до ситуації з купівлею автомобіля , то виявиться , що маючи готівку , нехай і кредитні кошти , автовласник зможе сплатити страховий поліс , реєстрацію і зробити тюнінг автомобіля.
Якщо ж банк дозволить клієнтові оформити кредитну лінію або скористатися кредитною картою з пільговим періодом кредитування , то вигода і зовсім очевидна як для клієнта , так і для банку . Рано чи пізно позичальники скористається кредиткою і спробують отримати готівкові кредити вже на платних підставах , а тим часом він має вигоду купуючи будь-який товар і оплачуючи його коштами кредитної карти абсолютно без нарахування процентної ставки або комісій .

Зворотний бік медалі

Але коли є вигода , то цілком може бути і не дуже позитивний момент . І він дійсно існує. Насамперед при видачі кредитів готівкою банки підвищують ставку , так як ця категорія кредитів відноситься до ризикованих . Крім того , часто банки даючи можливість отримати кредит в Україні перекладом на кредитку або готівкою , створюють прецедент для їх нераціонального використання. Що неминуче призводить зрештою до проблем з погашенням кредиту.

Добавил: blouse |
Просмотров: 1194

Заявки на кредит оставляйте в комментариях форма внизу сайта ВВЕДИТЕ СУММУ И СПОСОБ СВЯЗИВнимание! Никогда не делайте предоплат за кредит,страховку и тому подобное!
Всего комментариев: 0
avatar

⚡ Обов'язково подивітся видео⚡☝️👍 Вітаємо!👋 ВАМ терміново потрібна позика або гроші в борг? ПРОКРУТІТЬ ДО НИЗУ САЙТУ ДЛЯ ВАС Є ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ, також залишайте заявку під оголошеннями прямо зараз! І протягом дня Ви отримаєте пропозиції від приватних кредиторів. . Тут можна подати оголошення по кредитах на дошку безкоштовно і без реєстрації і sms, розміщення без термінове, оголошення не будуть видалятися ніколи!

Манивео moneyveo.ua ★★вход в личный кабинет онлайн и регистрация Украина (промокоды и отзывы) МФО микрокредит РЕЙТИНГ ★★★★★ 5/5
Хто може взяти кредит? Читайте в розділі мікропозика онлайн.

Ваш кредит одобрен! Подайте заявку и получите деньги прямо сейчас!Частые вопросы про займы

Как получить займ от частного лица?

Займ от частного лица можно получить в этом разделе сайта отправив заявку Нажмите тут оставляйте заявки в комментария.

Как получить кредит под 0 процентов?

Для получения кредита под 0 перейдите в раздел по ссылке Нажмите тут при условии что это будет первый кредит в данном МФО.

Если уже есть кредиты могу ли я получить еще кредит?

Да вы можете получить кредит онлайн на карту при условии что нет задолженностей в других микрофинансовых организациях .

Можно ли получить кредит без проверок и звонков?

Да вы может получить займ на карту онлайн полностью в автоматическом режиме

💸 36 кредитов онлайн 💸


Что неоходимо что получить деньги??

Нужен Паспорт и ИНН также активная Кредитная карта Украины