Дам -возьму кредит наличными доска бесплатных объявлений
Четверг, 13.06.2024, 19:44

Особливості оформлення кредиту під заставу нерухомості
01.03.2014, 17:09

13 грудня 2013 Можна сказати , що більшість банків схвалюють кредити на великі суми , тільки в тому випадку якщо клієнт може подати довідки про свою платоспроможність , а також якщо у банківської установи є гарантія що кредит буде погашений в будь-якому випадку . Перш ніж відправиться в банк для оформлення кредиту на кругленьку суму , подумайте , що ви зможете уявити банківській установі в якості застави. У статті мова піде про кредит під заставу нерухомості. Звичайно ж , буде прекрасно , якщо в якості застави буде виступати будь-яка нерухомість. І зовсім не важливо , буде це величезний котедж або зовсім маленька дача. Ясна річ , що чим дорожче буде нерухомість , тим більшу суму ви зможете оформити в кредит. Особливості кредиту під заставу нерухомості. Яка повинна бути нерухомість? Особливості оформлення кредиту під заставу нерухомості вас на руках повинні бути документи , які прямо вказують на право власності . Наприклад , договір купівлі -продажу. Якщо в якості застави виступає ділянку землі , вам буде потрібно представити кадастровий і технічний паспорта. У вас повинні бути сплачені всі податкові збори . Так само термін дії всієї документації повинен бути не менше ніж термін по кредиту. Наприклад , якщо ви є співвласником нерухомості , то вам знадобиться нотаріально завірена згода іншого власника . Найголовнішим вимогою банківських установ є те , що нерухомість повинна бути в гарному стані. Якщо ви, приміром , пропонуєте банку в якості застави напівзруйнований будиночок десь на пустирі , банківська установа , швидше за все , відмовить вам в оформленні кредиту. Перш ніж підписати договір , вашої нерухомості буде дана оцінка . І варто сказати , що оцінку даватимуть експерти банку за середньою ринковою ціною. Потрібно врахувати що рівно до того моменту поки ви не виплатите весь борг цілком ви не зможете здійснювати ніяких операцій щодо своєї нерухомості , тобто обміняти , продати , здати в оренду тощо так само треба враховувати те що банк може висунути вимогу застрахувати вашу нерухомість. Бувають такі випадки , що людина представляє в якості застави по кредиту свою єдину квартиру , в якій проживає він і члени його сім'ї. Потрібно сказати те , що така застава банк навряд чи прийме. А справа вся в тому , що оформити квартиру , в якій прописані ви і ваші неповнолітні діти досить складно. Якщо ж ви оформляєте іпотечний кредит , то звичайно буде раціонально в якості застави уявити куповану вами нерухомість. У випадку якщо ви більш не зможете виплачувати кредит ви завжди можете продати свою нову квартиру і продовжити проживати в старій . Сподіваємося , що стаття про особливості кредиту під заставу нерухомості була Вам корисна !
Добавил: blouse |
Просмотров: 1515

Заявки на кредит оставляйте в комментариях форма внизу сайта ВВЕДИТЕ СУММУ И СПОСОБ СВЯЗИВнимание! Никогда не делайте предоплат за кредит,страховку и тому подобное!
Всего комментариев: 0
avatar

⚡ Обов'язково подивітся видео⚡☝️👍 Вітаємо!👋 ВАМ терміново потрібна позика або гроші в борг? ПРОКРУТІТЬ ДО НИЗУ САЙТУ ДЛЯ ВАС Є ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ, також залишайте заявку під оголошеннями прямо зараз! І протягом дня Ви отримаєте пропозиції від приватних кредиторів. . Тут можна подати оголошення по кредитах на дошку безкоштовно і без реєстрації і sms, розміщення без термінове, оголошення не будуть видалятися ніколи!

Манивео moneyveo.ua ★★вход в личный кабинет онлайн и регистрация Украина (промокоды и отзывы) МФО микрокредит РЕЙТИНГ ★★★★★ 5/5
Хто може взяти кредит? Читайте в розділі мікропозика онлайн.

Ваш кредит одобрен! Подайте заявку и получите деньги прямо сейчас!Частые вопросы про займы

Как получить займ от частного лица?

Займ от частного лица можно получить в этом разделе сайта отправив заявку Нажмите тут оставляйте заявки в комментария.

Как получить кредит под 0 процентов?

Для получения кредита под 0 перейдите в раздел по ссылке Нажмите тут при условии что это будет первый кредит в данном МФО.

Если уже есть кредиты могу ли я получить еще кредит?

Да вы можете получить кредит онлайн на карту при условии что нет задолженностей в других микрофинансовых организациях .

Можно ли получить кредит без проверок и звонков?

Да вы может получить займ на карту онлайн полностью в автоматическом режиме

💸 36 кредитов онлайн 💸


Что неоходимо что получить деньги??

Нужен Паспорт и ИНН также активная Кредитная карта Украины