Дам -возьму кредит наличными доска бесплатных объявлений
Пятница, 24.05.2024, 18:14

КИЕВ 25000
13.06.2017, 10:52
Доброго всім дня!.Мене звати Ігор Павлович,я попав в дуже важку ситуацію,справа в тому,що я взяв кредит в трёх банках,загальна сума 70000 гривень,гроші я брав на те,щоб зробити свій невеликий музичний проєкт.Але сталося так,що в цей час в мене помер батько,і зьомки прийшлось зупинти на невизначений термін.Частина кредитних коштів пішла на похорони,а інша частина,пішла на погашення боргу,на жаль редитні кошти,ті які я виплачував на погашення,скінчилися,і тепер нічим виплачувати кредит.Зарплата в мене не велика,лише 7500 гривень,а загальна сума що місячних платежів складае 5150 гривнів,це по рьох банках.В мене вже пішли просрочки по платежах,а банки в рустректиризаціїї відмовляють,я в розпачі і не знаю,що мені робити.Може хтось,хто читае моє оголошення,допоможе мені грішми в сумі 25000 гривень,під невеликий відсоток,сроком на 6 років,без предоплат,страховок і комісій.А може,хтось допоможе зробити перекридитацію в банку.Мій E-meil poetshevchuk@ukr.net.З повагою Ігор Павлович.
Добавил: U12512 | Контактное лицо: ИГОРЬ ПАВЛОВИЧ. | Телефон: +380969326793
Просмотров: 723

Заявки на кредит оставляйте в комментариях форма внизу сайта ВВЕДИТЕ СУММУ И СПОСОБ СВЯЗИВнимание! Никогда не делайте предоплат за кредит,страховку и тому подобное!
Всего комментариев: 0
avatar

⚡ Обов'язково подивітся видео⚡☝️👍 Вітаємо!👋 ВАМ терміново потрібна позика або гроші в борг? ПРОКРУТІТЬ ДО НИЗУ САЙТУ ДЛЯ ВАС Є ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ, також залишайте заявку під оголошеннями прямо зараз! І протягом дня Ви отримаєте пропозиції від приватних кредиторів. . Тут можна подати оголошення по кредитах на дошку безкоштовно і без реєстрації і sms, розміщення без термінове, оголошення не будуть видалятися ніколи!

Манивео moneyveo.ua ★★вход в личный кабинет онлайн и регистрация Украина (промокоды и отзывы) МФО микрокредит РЕЙТИНГ ★★★★★ 5/5
Хто може взяти кредит? Читайте в розділі мікропозика онлайн.

Ваш кредит одобрен! Подайте заявку и получите деньги прямо сейчас!Частые вопросы про займы

Как получить займ от частного лица?

Займ от частного лица можно получить в этом разделе сайта отправив заявку Нажмите тут оставляйте заявки в комментария.

Как получить кредит под 0 процентов?

Для получения кредита под 0 перейдите в раздел по ссылке Нажмите тут при условии что это будет первый кредит в данном МФО.

Если уже есть кредиты могу ли я получить еще кредит?

Да вы можете получить кредит онлайн на карту при условии что нет задолженностей в других микрофинансовых организациях .

Можно ли получить кредит без проверок и звонков?

Да вы может получить займ на карту онлайн полностью в автоматическом режиме

💸 36 кредитов онлайн 💸


Что неоходимо что получить деньги??

Нужен Паспорт и ИНН также активная Кредитная карта Украины