Дам -возьму кредит наличными доска бесплатных объявлений
Пятница, 21.06.2024, 23:35

МФО Koshelok $$$ мікрокредит вхід в особистий кабінет >>>
16.03.2020, 18:15
Швидкий позику на карту від Koshelok
Koshelok це сервіс, який надає послугу мікрокредитування без довідки про доходи, внесення цінного майна під заставу і залучення поручителів. Завдяки автоматичній системі, рішення про видачу і зарахування кредиту на карту позичальника приймаються за кілька хвилин.

Сервіс належить товариству з обмеженою відповідальністю «КОШЕЛЬОК», яке здійснює фінансову діяльність з 2016 року.

Koshelok: безпека і сервіс
На сайті компанії в розділі «Юридична інформація» знаходяться документи фінансової звітності, інформація про організацію, зразок договору, а також правила про надання позики, що вказує на прозорість і чесність здійснення угоди. Крім того, компанію можна перевірити за номером ЄДРПОУ на відповідному сайті та переконатися в законності підприємства.

Сервіс працює в зручному режимі 24/7 без вихідних. Оформляючи на сервісі Koshelok кредит, позичальник може його погасити достроково, виплативши нарахування за відсотками лише за фактичну кількість днів користування позикою, а при виникненні фінансових труднощів пролонгувати умови договору.

Koshelok, особистий кабінет: реєстрація і функції
На сервісі Koshelok особистий кабінет дозволяє здійснювати наступне:

Подавати заявки на кредит;
контролювати стан рахунку;
здійснювати фінансові операції за позикою, включаючи його виплату.
При реєстрації позичальникові необхідно вказати наступну інформацію:

Контакти;
особисті дані;
місце проживання;
тип зайнятості.
До особистого кабінету знадобиться також прив'язати банківську карту для зарахування грошей. Варто згадати, що надається клієнтом інформація надійно шифрується і захищається.

Koshelok, кредит: умови надання
Позичальник може розраховувати отримати від Koshelok кредит на суму 500-15 000 гривень. При першому зверненні кредитний ліміт становить 2500 гривень, а при наступних зверненнях ліміт збільшується в залежності від своєчасної оплати та розмірів оформлених раніше кредитів. Термін, на який оформляється позика, становить від 7 до 30 днів, а постійним клієнтам пропонується період виплати кредиту до 65 днів.

На сервісі Koshelok кредит може оформити лише громадянин України віком від 18 до 75 років, маючи при собі наступне:

паспорт;
ідентифікаційний код;
карту будь-якого українського банку.
На рішення про надання позики впливає достовірність внесених даних, а також кредитний рейтинг, тому заявку необхідно ретельно перевірити перед відправкою, щоб виключити наявність помилок.

оформлення позики
Заявка на кредит оформляється при реєстрації в системі сайту або ж, виконавши на сервісі Koshelok вхід в особистий кабінет при повторних зверненнях. У заявці вказується бажана сума позики, а також строк його використання. Вказавши реквізити карти, необхідно пройти процес верифікації для того, щоб підтвердити її власника.

Після відправки заявки системою приймається рішення про надання кредиту на підставі зазначених даних. Її статус відображається в особистому кабінеті, а також відправляється у вигляді смс-повідомлення. При позитивній відповіді позичальнику надсилається електронний договір, після підписання якого, гроші перераховують на карту. Весь процес оформлення в середньому займає 20 хвилин, а при наступних зверненнях 7 хвилин.

Відгуки про Koshelok
Користувачі залишають про Koshelok переважно позитивні відгуки, в яких вказують оперативність обробки заявок і отримання грошей, а також відсутність необхідності подачі великої кількості документів, внесення застави, залучення поручителів. Постійні клієнти оцінили збільшений кредитний ліміт і термін його виплати.

Переваги та недоліки сервісу
До переваг сервісу варто віднести наступне:

Зручний графік роботи, що дозволяє скористатися послугою в будь-який час;
швидке і просте оформлення кредиту без необхідності виходити з дому;
можливість пролонгувати умови договору;
можливість погасити кредит достроково без штрафів і комісій;
прозорі умови угоди.
Серед недоліків слід відзначити наявність штрафу та збільшеного відсотка за прострочений кредит. При цьому варто відзначити, що подібні недоліки результатом недотримання умов договору позичальником.

Контактна інформація
Головний офіс компанії знаходиться в Київській області, Києво-Святошинський район, с. Чайки, вул. Антонова, 8А. При виникненні питань, що стосуються послуги або роботи сервісу, позичальник може звернутися за телефонами: (093) 238-20-20, (095) 238-20-20, (096) 238-20-20, або ж відправити лист на email: info@koshelok.net. Також можна скористатися формою зворотного зв'язку, яка знаходиться на сайті в розділі «Контакти».
Добавил: blouse |
Просмотров: 450

Заявки на кредит оставляйте в комментариях форма внизу сайта ВВЕДИТЕ СУММУ И СПОСОБ СВЯЗИВнимание! Никогда не делайте предоплат за кредит,страховку и тому подобное!
Всего комментариев: 0
avatar

⚡ Обов'язково подивітся видео⚡☝️👍 Вітаємо!👋 ВАМ терміново потрібна позика або гроші в борг? ПРОКРУТІТЬ ДО НИЗУ САЙТУ ДЛЯ ВАС Є ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ, також залишайте заявку під оголошеннями прямо зараз! І протягом дня Ви отримаєте пропозиції від приватних кредиторів. . Тут можна подати оголошення по кредитах на дошку безкоштовно і без реєстрації і sms, розміщення без термінове, оголошення не будуть видалятися ніколи!

Манивео moneyveo.ua ★★вход в личный кабинет онлайн и регистрация Украина (промокоды и отзывы) МФО микрокредит РЕЙТИНГ ★★★★★ 5/5
Хто може взяти кредит? Читайте в розділі мікропозика онлайн.

Ваш кредит одобрен! Подайте заявку и получите деньги прямо сейчас!Частые вопросы про займы

Как получить займ от частного лица?

Займ от частного лица можно получить в этом разделе сайта отправив заявку Нажмите тут оставляйте заявки в комментария.

Как получить кредит под 0 процентов?

Для получения кредита под 0 перейдите в раздел по ссылке Нажмите тут при условии что это будет первый кредит в данном МФО.

Если уже есть кредиты могу ли я получить еще кредит?

Да вы можете получить кредит онлайн на карту при условии что нет задолженностей в других микрофинансовых организациях .

Можно ли получить кредит без проверок и звонков?

Да вы может получить займ на карту онлайн полностью в автоматическом режиме

💸 36 кредитов онлайн 💸


Что неоходимо что получить деньги??

Нужен Паспорт и ИНН также активная Кредитная карта Украины