Дам -возьму кредит наличными доска бесплатных объявлений
Четверг, 23.05.2024, 23:34

Компанія «UniGroup»
08.11.2020, 16:51

Компанія «UniGroup» працює на ринку кредитування з 2007 року приділяючи всю увагу професіоналізму співробітників, побудові довгострокових відносин з клієнтами і розвитку якості своїх послуг.

Переваги компанії:

 1. Доступна процентна ставка

 2. Відсутність необхідності надання довідки про доходи, що особливо зручно для людей, які не мають постійного місця роботи

 3. Можливість швидкого отримання великих грошових сум під заставу нерухомості в Україні

 4. Нецільове використання коштів, що означає можливість витратити отримані кошти на будь-які цілі, що не звітуючи перед кредитором

 5. Спрощений та прискорений процес збору документації

 6. Можливість отримати консультацію наших фахівців і підібрати максимально зручну програму погашення кредиту

 7. Можливість дострокового погашення кредиту під заставу нерухомості в Києві (Київської області, Львові, Одесі) без додаткових комісій

 8. Повна ясність за умовами кредитування, відсотковими ставками і термінами

Оформляючи договір на кредит під заставу нерухомості в Києві або іншому місті України, ви отримаєте від нас не тільки необхідні гроші, а й юридичний супровід на весь термін дії договору.

Дострокове погашення завжди можливо без будь-яких штрафів. Так само, у разі якщо немає можливості виплатити всю суму по кредиту в термін, зазначений в договорі — у Вас є право продовжити договір, на період, який Вам вкрай необхідний.

Умови кредитування:

В якості заставного майна для отримання кредиту повинна виступати нерухомість, а саме квартира, будинок, комерційна нерухомість в будь-якому стані, також автомобіль.

 • сума кредиту до 7 млн ​​грн

 • термін кредитування від 3 місяців до 10 років

 • вік позичальника від 18 до 75 років

 • територія — місто Київ та Київська область до 35 км, Львів, Одеса

Після підписання відповідного договору та отримання грошей під заставу нерухомості, позичальник продовжує залишатися власником закладеного об'єкта нерухомості і може використовувати його за призначенням. Єдиним обмеженням є неможливість продати об'єкт нерухомості без згоди кредитної установи або до виконання умов за договором позики.

Щомісяця необхідно оплачувати відсоток від суми позики, а в кінці терміну дії договору необхідно виплатити тіло кредиту.

Як взяти позику:

Для оформлення кредиту на покупку нерухомості від вас буде потрібно тільки паспорт, ІПН, Форма-3 з ЖЕКу та правовстановлюючі документи. Ми приймаємо до розгляду заявки, не вимагаючи довідки про доходи, і працюємо навіть з клієнтами, що мають несприятливу кредитну історію.

Рішення приймається протягом декількох годин після подачі заявки на нашому сайті або по телефону. При особистій зустрічі наш фахівець проведе огляд об'єкта нерухомості, перевірить надані документи і підготує договір, після підписання якого ви отримаєте всю суму. Мінімальна процентна ставка і тривалий термін погашення кредиту на покупку нерухомості дозволить вам в найкоротші терміни переїхати в свою квартиру. Наші фахівці допоможуть вам спланувати графік платежів, виходячи з ваших можливостей і без прив'язки до курсу долара.

Попередньо ви можете самостійно оцінити свої фінансові можливості, скориставшись нашим онлайн калькулятором.

 • Кредит під заставу квартири

 • Кредит під заставу будинку

 • Кредит під заставу земельної ділянки

 • Кредит під заставу нежитлового приміщення

 • Рефінансування заставного кредиту

 • Кредит на купівлю нерухомості

 • Терміновий викуп нерухомості

Прості кроки отримання кредиту:

 • Заявка. Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання.
 • Оцінка. При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов.
 • Видача. Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою

Програма лояльності:

Ми надаємо можливість погашення кредиту на покупку нерухомості достроково без штрафів і комісій.

Добавил: blouse |
Просмотров: 283

Заявки на кредит оставляйте в комментариях форма внизу сайта ВВЕДИТЕ СУММУ И СПОСОБ СВЯЗИВнимание! Никогда не делайте предоплат за кредит,страховку и тому подобное!
Всего комментариев: 0
avatar

⚡ Обов'язково подивітся видео⚡☝️👍 Вітаємо!👋 ВАМ терміново потрібна позика або гроші в борг? ПРОКРУТІТЬ ДО НИЗУ САЙТУ ДЛЯ ВАС Є ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ, також залишайте заявку під оголошеннями прямо зараз! І протягом дня Ви отримаєте пропозиції від приватних кредиторів. . Тут можна подати оголошення по кредитах на дошку безкоштовно і без реєстрації і sms, розміщення без термінове, оголошення не будуть видалятися ніколи!

Манивео moneyveo.ua ★★вход в личный кабинет онлайн и регистрация Украина (промокоды и отзывы) МФО микрокредит РЕЙТИНГ ★★★★★ 5/5
Хто може взяти кредит? Читайте в розділі мікропозика онлайн.

Ваш кредит одобрен! Подайте заявку и получите деньги прямо сейчас!Частые вопросы про займы

Как получить займ от частного лица?

Займ от частного лица можно получить в этом разделе сайта отправив заявку Нажмите тут оставляйте заявки в комментария.

Как получить кредит под 0 процентов?

Для получения кредита под 0 перейдите в раздел по ссылке Нажмите тут при условии что это будет первый кредит в данном МФО.

Если уже есть кредиты могу ли я получить еще кредит?

Да вы можете получить кредит онлайн на карту при условии что нет задолженностей в других микрофинансовых организациях .

Можно ли получить кредит без проверок и звонков?

Да вы может получить займ на карту онлайн полностью в автоматическом режиме

💸 36 кредитов онлайн 💸


Что неоходимо что получить деньги??

Нужен Паспорт и ИНН также активная Кредитная карта Украины