Дам -возьму кредит наличными доска бесплатных объявлений
Четверг, 23.05.2024, 23:46

Позичайко
08.11.2020, 16:45

Позичайко — це онлайн — платформа для фізичних осіб, яка дозволяє в одному місці об'єднати потреби клієнтів, які бажають отримати кредит або надати позику на платній основі і на конкретний термін, не витрачаючи час на відвідування фінансових установ. Платформа представляє компанію ТОВ «Доступний онлайн сервіс».

Онлайн-платформа захищена сертифікатом безпеки COMODO, що забезпечує конфіденційність і безпеку наданої інформації. Інформація, яка знаходитися в розпорядженні компанії отримана виключно з ініціативи і згоди клієнтів і використовується для забезпечення інтересів клієнтів, відповідно до мети обробки, яка визначена договором.

Розмір позики визначається виключно за домовленістю між Інвестором і Позичальником, враховуючи рейтинг фінансової довіри Позичальника, надану їм інформацію (її об'єктивність, коректність і повноту), і кількість отриманих раніше позик за допомогою онлайн-платформи.

Згідно Правил, розмір позики, який може бути наданий використовуючи сервіс онлайн-платформи Позічайко становить від 500 до 3 000 грн. Строк кредитування складає від 61 до 65 днів. Компанія постійно працює над розширенням можливостей для своїх клієнтів, аналізуючи досвід укладених в рамках платформи договорів, пропонуючи більш популярні і перевірені алгоритми.

Як взяти позику

Вимоги до позичальника:

— вік від 21 років;

— мати повну цивільну право- дієздатність;

— мати банківську карту українського банку оформлену на своє ім'я.

документи:

1) Паспорт Позичальника;

2) Ідентифікаційний код позичальника;

3) Компанії українського банку оформлена на ім'я Позичальника.

Кроки позики:

  1. Зареєструватися на сайті
  2. Заповнити анкету Позичальника
  3. Опублікувати заявку-анкету
  4. Після отримання повідомлення підписати договір
  5. Отримати позику на свою банківську картку

Не допускається використання карт, які відносяться до продуктів «prepaid» платіжних систем, тобто такі, що надають доступ не до грошей, розміщених на банківському поточному рахунку, відкритому ідентифікованого банківською організацією клієнту, а до облікового запису, де зберігаються одиниці грошової вартості, відповідному особі, яка не є ідентифікованим емітентом такої грошової вартості.

Термін дії заявки на отримання позики становить 14 днів. Після проходження зазначеного терміну заявка буде видалена і Вам необхідно буде розмістити нову заявку.

Як погасити кредит:

  • Дії по поверненню кредиту через особистий кабінет:
  • На угоді виберіть дію (Повернути позику)
  • Перегляньте дані про платіж
  • Оплатити

Програма лояльності:

Програма довіри — це система зниження вартості користування позиками для користувачів он-лайн платформи (позичальникам), які своєчасно і в повному обсязі повертають позики інвесторам.

Вартість отримання позики залежить від кількості отриманих і своєчасно погашених онлайн позик. В рамках сервісу Ви формуєте заявку на отримання кредиту онлайн на Вашу банківську карту, що дозволяє швидко і без зайвих дій вирішити Ваші важливі питання.

Добавил: blouse |
Просмотров: 302

Заявки на кредит оставляйте в комментариях форма внизу сайта ВВЕДИТЕ СУММУ И СПОСОБ СВЯЗИВнимание! Никогда не делайте предоплат за кредит,страховку и тому подобное!
Всего комментариев: 0
avatar

⚡ Обов'язково подивітся видео⚡☝️👍 Вітаємо!👋 ВАМ терміново потрібна позика або гроші в борг? ПРОКРУТІТЬ ДО НИЗУ САЙТУ ДЛЯ ВАС Є ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ, також залишайте заявку під оголошеннями прямо зараз! І протягом дня Ви отримаєте пропозиції від приватних кредиторів. . Тут можна подати оголошення по кредитах на дошку безкоштовно і без реєстрації і sms, розміщення без термінове, оголошення не будуть видалятися ніколи!

Манивео moneyveo.ua ★★вход в личный кабинет онлайн и регистрация Украина (промокоды и отзывы) МФО микрокредит РЕЙТИНГ ★★★★★ 5/5
Хто може взяти кредит? Читайте в розділі мікропозика онлайн.

Ваш кредит одобрен! Подайте заявку и получите деньги прямо сейчас!Частые вопросы про займы

Как получить займ от частного лица?

Займ от частного лица можно получить в этом разделе сайта отправив заявку Нажмите тут оставляйте заявки в комментария.

Как получить кредит под 0 процентов?

Для получения кредита под 0 перейдите в раздел по ссылке Нажмите тут при условии что это будет первый кредит в данном МФО.

Если уже есть кредиты могу ли я получить еще кредит?

Да вы можете получить кредит онлайн на карту при условии что нет задолженностей в других микрофинансовых организациях .

Можно ли получить кредит без проверок и звонков?

Да вы может получить займ на карту онлайн полностью в автоматическом режиме

💸 36 кредитов онлайн 💸


Что неоходимо что получить деньги??

Нужен Паспорт и ИНН также активная Кредитная карта Украины