Дам -возьму кредит наличными доска бесплатных объявлений
Пятница, 24.05.2024, 18:11

Топ Кредит
08.11.2020, 16:49

Компанія Топ Кредит-компанія з надання сервісу кредитування громадянам України.

2015-2016

На початку шляху були відкриті перші відділення мікрокредитування. Паралельно було прийнято рішення про створення онлайн проекту, завдяки якому, компанія змогла б обслуговувати кожного клієнта в будь-який зручний час і в будь-якому, для нього, зручному місці.

2017-2018

Компанія Топ Кредит провела грунтовний ребрендинг і стала виключно компанією, яка надає свої послуги в мережі інтернет.

2018-2019

З кожним місяцем в компанію приходить все більше нових клієнтів і все більше повертається постійних, що свідчить про правильний напрямок розвитку.

Діяльність компанії ТОВ «ФК» Джобер» регулюється Законом України« Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг »та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK №137, код фінансової установи: 16. Логотип «Tор Credit» — зареєстрований бренд.

Дата і номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи:

Дата запису: 14.02.2018

Номер запису: 1 070 102 0000 073663

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серії ФК № 1108, реєстраційний номер 13103824, виданої на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг від 03.10.2018 № 1758.

Ліцензія Нацкомфінпослуг на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, від 13.12.2018, код фінансової послуги 13.06, на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг від 13.12.2018 № 2195

Ліцензія Нацкомфінпослуг на надання послуг з фінансового лізингу, від 29.11.2018, код фінансової послуги 13.05, на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг від 29.11.2018 №2089

Ліцензія Нацкомфінпослуг на надання послуг з факторингу, від 29.11.2018, код фінансової послуги 13.11, на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг від 29.11.2018 №2089

Ліцензія Нацкомфінпослуг на надання гарантій і поручительств, від 29.11.2018, код фінансової послуги 13.07, на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг від 29.11.2018 №2089

Відомості про засновника (учасника):

Аронов Артем Валерійович

Перелік фінансових послуг:

Надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту; надання послуг з фінансового лізингу; надання послуг з факторингу, надання гарантій і поручительств.

Переваги компанії:

 • Рішення приймається за 15-20 хвилин і гроші відразу перераховуються на Вашу картку
 • Якщо оплатити тільки відсотки, то термін оплати буде автоматично продовжений
 • Відсотки за користування нараховуються на залишок тіла кредиту, після часткового його погашення
 • Оплата тільки за дні користування, ввідсутність прихованих комісій
 • Зарахування на будь-яку банківську карту: дебетову, кредитну, соціальну, будь-яку.
 • Цілодобова підтримка 24/7

Вимоги до позичальника:

 • Наявність громадянства України
 • вік від 18 до 70 років
 • паспорт і довідка ІПН
 • особистий телефон і стійкий мобільний зв'язок (можливість отримувати вхідні смс)
 • зв'язок з Інтернет
 • банківська картка з залишком не менш як 1 гривня

Умови кредитування:

 • Сума в діапазоні від 500 до 15 000 гривень
 • Максимальна річна відсоткова ставка 693,5%
 • Строк користування кредитом для нових клієнтів від 1 до 29 днів
 • Мінімальний термін погашення кредиту 95 днів, максимальний до виконання зобов'язань боку позичальника.

Компанія видає позики клієнтам на підставі договору, який діє до виконання Сторонами всіх зобов'язань по договору.

Пролонгація:

У компанії є можливість пролонгації кредиту, продовження строку, але за умови оплати відсотків за користування позикою. Термін разової пролонгації — 10 днів. Але Ви можете скористатися послугою пролонгації одного і того ж кредиту кілька разів, оскільки кількість пролонгацій не обмежена.

Прострочення та наслідки:

Передбачена фінансова відповідальність Позичальника в разі невиконання зобов'язань за договором позики. Може бути розпочато процес примусового стягнення боргу в судовому порядку або можлива передача права вимоги боргу третім особам. Обов'язкове нарахування пені, яка нараховується за прострочений платіж в розмірі 1% від тіла простроченого кредиту за кожен день прострочення, починаючи з першого дня прострочення до моменту погашення позики та плати за його користування.

Щоб уникнути негативної кредитної історії та нарахувань штрафних санкцій Вам необхідно продовжити договір. Для цього потрібно, до настання дати оплати кредиту сплатити відсотки, нараховані за користування коштами на поточний момент. Кредит продовжиться на 10 днів.

Як взяти позику?

Покрокова інструкція:

1. Реєстрація на сайті

Натисніть кнопку «Отримати грошi» на головній сторінці або «Реєстрація», вгорі праворуч, Вам відкриється вікно з необходімими полями.

2. Заповнення анкети

Заповніть всі дані, натисніть під ними кнопку «Далi» і компанія надішле Вам одноразовий пароль для перевірки безпеки Вашого номер телефону, введіть його з смс. Далі, Вам потрібно буде заповнити всі поля анкети в розділі «Інформація про Вас».

3. Очікування, поки заявка знаходиться на розгляді

Після заповнення анкети, компанія аналізує Вашу заявку протягом декількох хвилин.

4. Підтвердження умов

У цьому розділі необхідно вибрати потрібну суму і термін кредиту, при цьому Ви можете вказати промо-код, якщо він у Вас є. Наступним кроком потрібно додати банківську карту, на рахунку якої має бути мінімум 1 гривня.

5. Підтвердження в особистому кабінеті договору по кредиту

Уважно прочитайте договір, що відкрився, і натисніть «Пiдписати», Вам прийде смс пароль на вказаний раніше номер мобільного телефону, введіть його в поле під договором і натисніть «Далi».

Як погасити кредит:

1. В особистому кабінеті

У розділі «Відкриті позики» — оберіть Ваш активний кредит і натисніть кнопку «Оплатити». Також, в цьому розділі Ви можете продовжити позику, натиснувши кнопку «Пролонгація»

2. У терміналі самообслуговування. У мережі терміналів City24

У розділі «Банки» — знайдіть логотип ТОП Кредит, натисніть. Далі система запропонує Вам заповнити потрібні поля, такі як мобільний телефон, Ваша П.І.Б., а також сума та реквізити договору. Після натисніть оплатити, завантажте гроші в купюро-приймач і обов'язково дочекайтеся чека.

3. У банку

У касі будь-якого банку, ви можете зарахувати кошти в рахунок погашення кредиту, для цього Вам потрібно обов'язково вказати реквізити компанії, зазначені в договорі і Ваше П.І.Б. .

Програма лояльності :

Пролонгація (продовження) позики — на будь-який термін.

Дострокове погашення кредиту без комісії.

Кредитування як офіційно, так і неофіційно працюючих громадян.

У період проведення акційних пропозицій, є можливість отримати промо-код.

Добавил: blouse |
Просмотров: 282

Заявки на кредит оставляйте в комментариях форма внизу сайта ВВЕДИТЕ СУММУ И СПОСОБ СВЯЗИВнимание! Никогда не делайте предоплат за кредит,страховку и тому подобное!
Всего комментариев: 0
avatar

⚡ Обов'язково подивітся видео⚡☝️👍 Вітаємо!👋 ВАМ терміново потрібна позика або гроші в борг? ПРОКРУТІТЬ ДО НИЗУ САЙТУ ДЛЯ ВАС Є ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ, також залишайте заявку під оголошеннями прямо зараз! І протягом дня Ви отримаєте пропозиції від приватних кредиторів. . Тут можна подати оголошення по кредитах на дошку безкоштовно і без реєстрації і sms, розміщення без термінове, оголошення не будуть видалятися ніколи!

Манивео moneyveo.ua ★★вход в личный кабинет онлайн и регистрация Украина (промокоды и отзывы) МФО микрокредит РЕЙТИНГ ★★★★★ 5/5
Хто може взяти кредит? Читайте в розділі мікропозика онлайн.

Ваш кредит одобрен! Подайте заявку и получите деньги прямо сейчас!Частые вопросы про займы

Как получить займ от частного лица?

Займ от частного лица можно получить в этом разделе сайта отправив заявку Нажмите тут оставляйте заявки в комментария.

Как получить кредит под 0 процентов?

Для получения кредита под 0 перейдите в раздел по ссылке Нажмите тут при условии что это будет первый кредит в данном МФО.

Если уже есть кредиты могу ли я получить еще кредит?

Да вы можете получить кредит онлайн на карту при условии что нет задолженностей в других микрофинансовых организациях .

Можно ли получить кредит без проверок и звонков?

Да вы может получить займ на карту онлайн полностью в автоматическом режиме

💸 36 кредитов онлайн 💸


Что неоходимо что получить деньги??

Нужен Паспорт и ИНН также активная Кредитная карта Украины