Дам -возьму кредит наличными доска бесплатных объявлений
Воскресенье, 19.05.2024, 04:48

Можно ли взять кредит в Киеве без справки о доходах?
11.04.2014, 10:24

Завжди може виникнути ситуація , коли потрібна деяка сума грошей , і ви для себе вирішили , що готові оформити кредит під якусь покупку або захід в одному з банківських або кредитних установ . У тому випадку , якщо у вас є офіційна робота , і ви готові підтвердити це відповідним документом або записом у трудовій книжці , питання не складно вирішити позитивно. Але що робити , якщо у вас немає постійного і офіційного місця роботи , чи можете ви взяти кредит в Києві без довідки про доходи? Існує два варіанти отримання грошей з такими умовами з боку позичальника .

Банківські відділення можуть оформити вам кредити готівкою (Київ) без довідки про доходи практично скрізь. Необхідно лише мати при собі паспорт та деякі інші документи , наприклад , картку пенсійного фонду або водійське посвідчення , ваш ідентифікаційний код або закордонний паспорт. Банк буде приймати рішення про видачу вам потрібної суми , і тут додатковими бонусами можуть служити наявні у вас у власності будь-які об'єкти нерухомості або автомобіль не старше трьох років. Корисним може виявитися надання закордонного паспорта , в якому будуть вказані різні виїзди в інші країни найближчим часом особливо , якщо це країни західної Європи або подорож в далекі країни з метою відпочинку.

Варто обмовитися , що очікувати хороших умов надання кредиту при таких умовах все ж не доводиться , так як у кредитної організації високі ризики , які і відображаються на процентній ставці. Київ кредит готівкою без довідки про доходи може видати тільки при гарній або навіть бездоганною банківської історії , при цьому , позитивне рішення на вашу користь буде прийнято в разі , якщо у вас відкрито банківський рахунок або ж мається депозит в цьому банку.

Отримати грошову суму під організацію малого бізнесу в нашій країні практично не здійсненно , хоча й існує фонд підтримки малого бізнесу , який може видати деяку суму грошей під оригінальний і ліквідний бізнес- план , але лише в тому випадку , якщо ваш майбутній бізнес пройде конкурсний відбір. Так просто банківські структури на старт власного бізнесу кредитуванням не займаються , тільки лише під заставу будь-якої нерухомості або автомобіля.

Якщо звертатися до банківських або кредитні структури ви не хочете , то можете спробувати щастя в пошуку приватних інвесторів , які погодяться вам видати потрібну суму на власних договірних умовах.

Добавил: blouse |
Просмотров: 1087

Заявки на кредит оставляйте в комментариях форма внизу сайта ВВЕДИТЕ СУММУ И СПОСОБ СВЯЗИ



Внимание! Никогда не делайте предоплат за кредит,страховку и тому подобное!
Всего комментариев: 0
avatar

⚡ Обов'язково подивітся видео⚡☝️👍 Вітаємо!👋 ВАМ терміново потрібна позика або гроші в борг? ПРОКРУТІТЬ ДО НИЗУ САЙТУ ДЛЯ ВАС Є ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ, також залишайте заявку під оголошеннями прямо зараз! І протягом дня Ви отримаєте пропозиції від приватних кредиторів. . Тут можна подати оголошення по кредитах на дошку безкоштовно і без реєстрації і sms, розміщення без термінове, оголошення не будуть видалятися ніколи!

Манивео moneyveo.ua ★★вход в личный кабинет онлайн и регистрация Украина (промокоды и отзывы) МФО микрокредит РЕЙТИНГ ★★★★★ 5/5
Хто може взяти кредит? Читайте в розділі мікропозика онлайн.

Ваш кредит одобрен! Подайте заявку и получите деньги прямо сейчас!



Частые вопросы про займы

Как получить займ от частного лица?

Займ от частного лица можно получить в этом разделе сайта отправив заявку Нажмите тут оставляйте заявки в комментария.

Как получить кредит под 0 процентов?

Для получения кредита под 0 перейдите в раздел по ссылке Нажмите тут при условии что это будет первый кредит в данном МФО.

Если уже есть кредиты могу ли я получить еще кредит?

Да вы можете получить кредит онлайн на карту при условии что нет задолженностей в других микрофинансовых организациях .

Можно ли получить кредит без проверок и звонков?

Да вы может получить займ на карту онлайн полностью в автоматическом режиме

💸 36 кредитов онлайн 💸


Что неоходимо что получить деньги??

Нужен Паспорт и ИНН также активная Кредитная карта Украины