Дам -возьму кредит наличными доска бесплатных объявлений
Пятница, 24.05.2024, 15:05

Особенности наличного кредитования без справки о доходах в Одессе
11.04.2014, 10:37

   У наші дні на ринку кредитних продуктів Одеси позичальник може розраховувати на самі різні кредитні послуги . Однак серед найбільш затребуваних залишається кредит готівкою , а точніше кредит готівкою без довідки про доходи Одеса .

У ситуації , коли терміново потрібна готівка може опинитися кожен з нас. Позичити їх може бути незручно або не у кого . Деякі в такій ситуації беруть золото або інше цінне майно і йдуть в ломбард. Інші купують у кіоску першу-ліпшу газету і відкривши її з першої сторінки потрапляють в прекрасний світ супервигідних кредитів з ваблячими заголовками: «Кредит готівкою Одеса без довідки про доходи » , « Безпроцентні кредити готівкою без довідки про доходи Одеса» , «Допоможемо взяти кредит без довідки про доходи Одеса » , « Кредит під 0 % »і т.д.

Згідно фундаментальному економічному закону «попит створює пропозицію » , так буде завжди. Якщо існують ті , хто потребує грошей , то обов'язково з'являться ті , хто їх дасть. Підприємці або ж « підприємливі люди» користуються цим правилом. Так з'явилися « кредитні брокери » , які добре розбираються в такій темі як кредитування Одеса і допомагають людям у виборі та отриманні позик. Проте завжди є ризик потрапити до недобросовісних « підприємливим людям» , які збираються попросту ще сильніше почистити кишені позичальника .

Поговоримо про основні « принадах » для кредитоотримувача :

    
нульова або занадто низька процентна ставка ;
    
великі суми позик.

Нульова або занадто низька процентна ставка

Не забувайте просту істину: безкоштовний сир , на жаль , водиться виключно в мишоловці. Банки , а також кредитні спілки працюють за такою схемою:

    
Вкладник кладе гроші на депозит , наприклад під 15 % річних;
    
Банк віддає їх в кредит , під , наприклад , 36 % річних;
    
По закінченні кожного місяця позичальник виплачує банку 36 %;
    
Банк виплачує вкладникові 15 %.

Задумайтеся , що віддасть вкладнику банк , який пропонує кредити під 0 % або ж менш 15 %. А тому , щоб не стати жертвою виверти з відсотками , запам'ятайте просту формулу: якщо кредитний відсоток менше , ніж ставка по депозиту , то проходите мимо такої пропозиції , будьте реалістом.

Великі суми позик

Якщо вам обіцяють кредит Одеса в сумі більш ніж 100 000 грн. , То вам слід поставитися до пропозиції з обережністю. Вимоги до таких позичальників , зазвичай , такі:

    
мінімум півроку офіційного працевлаштування ;
    
довідка з роботи , де вказано щомісячний дохід у сумі не менше 8000 грн.
    
кристально чиста кредитна історія.

Якщо жоден з цих пунктів не про вас , то краще відмовтеся від кредиту .

Добавил: blouse |
Просмотров: 1014

Заявки на кредит оставляйте в комментариях форма внизу сайта ВВЕДИТЕ СУММУ И СПОСОБ СВЯЗИВнимание! Никогда не делайте предоплат за кредит,страховку и тому подобное!
Всего комментариев: 0
avatar

⚡ Обов'язково подивітся видео⚡☝️👍 Вітаємо!👋 ВАМ терміново потрібна позика або гроші в борг? ПРОКРУТІТЬ ДО НИЗУ САЙТУ ДЛЯ ВАС Є ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ, також залишайте заявку під оголошеннями прямо зараз! І протягом дня Ви отримаєте пропозиції від приватних кредиторів. . Тут можна подати оголошення по кредитах на дошку безкоштовно і без реєстрації і sms, розміщення без термінове, оголошення не будуть видалятися ніколи!

Манивео moneyveo.ua ★★вход в личный кабинет онлайн и регистрация Украина (промокоды и отзывы) МФО микрокредит РЕЙТИНГ ★★★★★ 5/5
Хто може взяти кредит? Читайте в розділі мікропозика онлайн.

Ваш кредит одобрен! Подайте заявку и получите деньги прямо сейчас!Частые вопросы про займы

Как получить займ от частного лица?

Займ от частного лица можно получить в этом разделе сайта отправив заявку Нажмите тут оставляйте заявки в комментария.

Как получить кредит под 0 процентов?

Для получения кредита под 0 перейдите в раздел по ссылке Нажмите тут при условии что это будет первый кредит в данном МФО.

Если уже есть кредиты могу ли я получить еще кредит?

Да вы можете получить кредит онлайн на карту при условии что нет задолженностей в других микрофинансовых организациях .

Можно ли получить кредит без проверок и звонков?

Да вы может получить займ на карту онлайн полностью в автоматическом режиме

💸 36 кредитов онлайн 💸


Что неоходимо что получить деньги??

Нужен Паспорт и ИНН также активная Кредитная карта Украины