Дам -возьму кредит наличными доска бесплатных объявлений
Понедельник, 20.05.2024, 10:23

Що робити при втрати графіка платежів і кредитного договору?
17.10.2014, 13:15

Ця досить часто зустрічається ситуація серед позичальників. Втратити кредитний договір звичайно неприємно, але не настільки, щоб через нього починати панікувати. У випадках псування або втрати графіка погашень, в тому числі договору зверніться в банк, в якому ви оформили позику, після пояснення ситуації всі кредитні документи вам відновлять. Тільки для отримання копій кредитних документів потрібно подати спеціальну заяву у відділення банку. Після того як склали копії, обов'язково відразу зробіть ще кілька копій, на випадок якщо документи знову втратите. Бюро кредитних історій відповість на всі ваші запитання та надасть всю інформацію, якою ви зацікавилися, в тому числі, легко можна уточнити в який банк слід звернутися заявою з проханням відновити кредитні документи. Також можна зробити запит, якщо ви сумніваєтеся, в якому відділенні кредитно-фінансового установі оформляли кредит.

Добавил: blouse |
Просмотров: 1353

Заявки на кредит оставляйте в комментариях форма внизу сайта ВВЕДИТЕ СУММУ И СПОСОБ СВЯЗИВнимание! Никогда не делайте предоплат за кредит,страховку и тому подобное!
Всего комментариев: 0
avatar

⚡ Обов'язково подивітся видео⚡☝️👍 Вітаємо!👋 ВАМ терміново потрібна позика або гроші в борг? ПРОКРУТІТЬ ДО НИЗУ САЙТУ ДЛЯ ВАС Є ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ, також залишайте заявку під оголошеннями прямо зараз! І протягом дня Ви отримаєте пропозиції від приватних кредиторів. . Тут можна подати оголошення по кредитах на дошку безкоштовно і без реєстрації і sms, розміщення без термінове, оголошення не будуть видалятися ніколи!

Манивео moneyveo.ua ★★вход в личный кабинет онлайн и регистрация Украина (промокоды и отзывы) МФО микрокредит РЕЙТИНГ ★★★★★ 5/5
Хто може взяти кредит? Читайте в розділі мікропозика онлайн.

Ваш кредит одобрен! Подайте заявку и получите деньги прямо сейчас!Частые вопросы про займы

Как получить займ от частного лица?

Займ от частного лица можно получить в этом разделе сайта отправив заявку Нажмите тут оставляйте заявки в комментария.

Как получить кредит под 0 процентов?

Для получения кредита под 0 перейдите в раздел по ссылке Нажмите тут при условии что это будет первый кредит в данном МФО.

Если уже есть кредиты могу ли я получить еще кредит?

Да вы можете получить кредит онлайн на карту при условии что нет задолженностей в других микрофинансовых организациях .

Можно ли получить кредит без проверок и звонков?

Да вы может получить займ на карту онлайн полностью в автоматическом режиме

💸 36 кредитов онлайн 💸


Что неоходимо что получить деньги??

Нужен Паспорт и ИНН также активная Кредитная карта Украины