Дам -возьму кредит наличными доска бесплатных объявлений
Вторник, 21.05.2024, 05:11

Візьму кредит
30.05.2016, 07:43
Доброго дня. Допоможіть будь ласка хто в змозі. Я потрапив до шахраїв за цією адресою credituem.in.ua. Обіцяли кредит 50 000 на 2 роки. Мені потрібно на лікування матері. Вона лежить в ракові лікарні в Дрогобичі. Видурили в мене 12 000 за внески. а кредит так я і не отримав. Всім хто читає це повідомлення - ЛЮДИ НЕ ВЕДІТЬСЯ КОЛИ ВАС ПРОСЯТЬ ПЛАТИТИ ЯКІСЬ ГРОШІ ПЕРШ НІЖ ВИ ОТРИМАЄТЕ КРЕДИТ. Цей сайт не один таких багато. Прошу усіх хто має змогу надати такий кредит, або переказом на карточку приват, маю також офіційний рахунок (я приватний підприємець в сфері СЕО) соромно признаватись що я заробляю в інтернеті на життя і повівся на їхню дудочку. Але що сталось те сталоь. В банках мені такий кредит не дають, я на єдиному податку 3 група і плачу раз в рік тому довідку за останні 3 місяці надати не можу. Візьму під процент на 2 роки. Може є хто в змозі дати меншу суму, буду теж дуже вдячний. Пишіть на пошту або телефонуйте. 0960430442 skolozdra1999@gmail.com
Контактное лицо: Тарас | Телефон: 0960430442
Просмотров: 758

Заявки на кредит оставляйте в комментариях форма внизу сайта ВВЕДИТЕ СУММУ И СПОСОБ СВЯЗИВнимание! Никогда не делайте предоплат за кредит,страховку и тому подобное!
Всего комментариев: 0
avatar

⚡ Обов'язково подивітся видео⚡☝️👍 Вітаємо!👋 ВАМ терміново потрібна позика або гроші в борг? ПРОКРУТІТЬ ДО НИЗУ САЙТУ ДЛЯ ВАС Є ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ, також залишайте заявку під оголошеннями прямо зараз! І протягом дня Ви отримаєте пропозиції від приватних кредиторів. . Тут можна подати оголошення по кредитах на дошку безкоштовно і без реєстрації і sms, розміщення без термінове, оголошення не будуть видалятися ніколи!

Манивео moneyveo.ua ★★вход в личный кабинет онлайн и регистрация Украина (промокоды и отзывы) МФО микрокредит РЕЙТИНГ ★★★★★ 5/5
Хто може взяти кредит? Читайте в розділі мікропозика онлайн.

Ваш кредит одобрен! Подайте заявку и получите деньги прямо сейчас!Частые вопросы про займы

Как получить займ от частного лица?

Займ от частного лица можно получить в этом разделе сайта отправив заявку Нажмите тут оставляйте заявки в комментария.

Как получить кредит под 0 процентов?

Для получения кредита под 0 перейдите в раздел по ссылке Нажмите тут при условии что это будет первый кредит в данном МФО.

Если уже есть кредиты могу ли я получить еще кредит?

Да вы можете получить кредит онлайн на карту при условии что нет задолженностей в других микрофинансовых организациях .

Можно ли получить кредит без проверок и звонков?

Да вы может получить займ на карту онлайн полностью в автоматическом режиме

💸 36 кредитов онлайн 💸


Что неоходимо что получить деньги??

Нужен Паспорт и ИНН также активная Кредитная карта Украины