Дам -возьму кредит наличными доска бесплатных объявлений
Вторник, 21.05.2024, 05:43
Якщо ви хочете швидко взяти мікрокредит, тоді рекомендуємо розглянути компанію SOS Credit. Які необхідні документи, дані, як все правильно вводити і багато іншого дізнайтеся з цього огляду. Подайте заявку і отримаєте кредит за допомогою цієї детальної інструкції!

Мета цієї статті - показати повний процес взяття кредиту в компанії SOS Credit, а потім показати як його погасити.

Час прочитання: 10 хвилин

Час взяття кредиту: 12 хвилин

Необхідні документи і атрибути:

паспорт громадянина України;
ідентифікаційний код;
телефон з активною сім-картою;
кредитна карта.
Якщо ви хочете побачити повний процес взяття кредиту, то подивіться це відео, а нижче представлена ​​коротка інструкція.


Як взяти кредит в SOS Credit

Якщо ви вирішили взяти онлайн кредит в компанії СОС Кредит, то ця покрокова інструкція неодмінно стане вам у пригоді щоб уникнути зайвих дій і не витрачати дорогоцінний час.

Після переходу на сайт SOS Credit для отримання кредиту необхідно вибрати суму, термін і натиснути кнопку "Отримати кредит".

Головна сторінка SOS Credit

Я вирішив взяти кредит 2000 грн, терміном на 3 дня, і з урахуванням 0,99% комісії до оплати у мене буде 2059,4 грн. Якщо перерахувати в річні відсотки, то вийде трохи більше 361%.

Після цього ви потрапите на перший (з шести) крок, який відокремлює вас від отримання позики онлайн.

Крок 1 - персональні дані

Крок 1 персональні дані

На цьому кроці необхідно ввести ваш номер мобільного телефону, пошту, придумати пароль для входу в особистий кабінет (і підтвердити його) і погодитися з регламентом, політикою конфіденційності та дати згоду на обробку персональних даних (це все одна галочка).

Після цього вам на телефон прийде код підтвердження, який необхідно буде ввести у вікні і натиснути кнопку ОК.

Введення коду підтвердження

Крок 2 - паспортні дані

Введення паспортних даних

На наступному кроці вам необхідно буде ввести ПІБ, вибрати стать, дату народження, ввести серію і номер паспорта, а також ким і коли він виданий і ввести ваш ідентифікаційний код.

Зверніть увагу, що коли я проводив цей тест серію паспорта необхідно було вводити використовую російську розкладку на клавіатурі, інакше ж виникала помилка, яка не давала можливості рухатися далі.

Крок 3 - соціальні дані

Третій крок найдовший, тут потрібно буде вибрати з випадаючих списків ваше сімейне становище, кількість дітей, освіту і майно в власності.

Соціальні дані 1

Потім необхідно буде ввести фактичну адресу проживання, а якщо ви проживаєте не там де прописані, то ще потрібно ввести і адреса реєстрації. Якщо вони збігаються, то просто потрібно буде поставити відповідну галочку.

Адреса проживання

Також необхідно буде вказати робочий телефон, вибрати тип працевлаштування і вказати загальний стаж роботи. А після цього потрібно вказати найближчу дату виплати зарплати, місячні доходи і витрати і додатково витрати за діючими кредитами, якщо такі у вас є.

Працевлаштування

І заключна частина цього пункту - довантажити фото або скан-копію сторінки паспорта з актуальною фотографією і вашого ІПН.

Завантаження документів

Крок 4 - введення даних карти

дані карти

Для отримання кредиту на карту вам необхідно буде ввести дані вашої карти, а саме номер, термін дії та CVV-код. Не зовсім зрозуміле поле "Ім'я карти" використовується для того, щоб ви могли назвати карту, наприклад "Моя КредиТочка", а в наступний раз легко знайти її в списку.

Після того як ви введете всі ці дані, у вас на карті заблокується сума до 1 грн, яку потім необхідно буде ввести в полі, що з'явилося для проведення верифікації карти.

верифікація карти

Крок 5 - підтвердження заявки

На цьому кроці вам ще раз нагадають суму кредиту, який ви хочете взяти, відсотки по кредиту, дату виплати і загальну суму до повернення.

підтвердження заявки

Крок 6 - отримання кредиту

Цей крок свідчить про те, що ваша заявка прийнята і буде розглянута протягом 15 хвилин.

Заявку прийнято

Але абсолютно незрозуміло навіщо він потрібен, оскільки через кілька секунд відбувається автоматичний перехід на наступну сторінку, де вам знову повторять що заявка прийнята, але термін розгляду вже не буде вказано.

розгляд заявки

Якщо ви підходите за всіма умовами для видачі кредиту, то буквально через 1-2 хвилини ви отримаєте повідомлення про те, що заявка схвалена.

заявка схвалена

І тепер для отримання грошей вам запропонують ознайомитися з умовами кредитного договору, і підтвердити його.

Кредитний договір

Підписання договору

І, нарешті, після проведення всіх цих маніпуляцій ви отримаєте повідомлення що договір підписаний, заявка схвалена і ви отримаєте гроші протягом декількох хвилин. У моєму випадку все так і було.

фінальне підтвердження

І після цього гроші у вас в кишені, а точніше на карті!

Слід зазначити, що процес отримання кредиту відбувався в автоматичному режимі, тобто мені ніхто не дзвонив і не уточнював ніяких даних і не ставив дурних запитань, що дуже зручно.

Як погасити кредит

Якщо ви хочете побачити повний процес погашення кредиту, то подивіться це відео, а нижче представлена ​​коротка інструкція.


Погасити кредит в кампанії SOS Credit так само легко, як і взяти, в чому ви зараз переконаєтеся.

Перше що потрібно зробити це увійти в особистий кабінет, натиснувши на кнопку "Увійти" в правому верхньому кутку і ввести свій e-mail і пароль, які ви задавали при отриманні кредиту.

Вхід в особистий кабінет

Після цього ви потрапите в особистий кабінет, де вам нагадають суму вашого кредиту і суму до погашення на поточний день. А для того щоб погасити кредит потрібно вибрати спосіб оплати і натиснути кнопку "Оплатити обраним способом". У моєму випадку це оплата онлайн за допомогою карти.

Погашення кредиту

Незважаючи на те, що при реєстрації я вже вводив всі дані карти і навіть дав їй ім'я, при погашенні кредиту мені не запропонували вибрати збережену карту, а всі дані карти (номер, термін дії та CVV-код) довелося вводити заново.

Введення даних карти

А після того, як я натиснув кнопку "Оплатити" прийшло повідомлення що платіж пройшов успішно. Вуаля, пару хвилин, і кредит в SOS Credit погашений!

кредит погашений

підсумки

Процедура отримання кредиту в компанії SOS Credit дуже зручна і проста, ніякої зайвої інформації, ніяких телефонів друга / начальника / родичів, навіть не було дзвінка менеджера і довгого очікування, як у багатьох інших компаніях. Все пройшло легко, швидко і гладко, прям "як по маслу". Процедура погашення кредиту ще простіше. Так що якщо ви хочете взяти кредит в компанії SOS Credit, то зробіть це прямо зараз!

Взяти кредит в SOS Credit!

⚡ Обов'язково подивітся видео⚡☝️👍 Вітаємо!👋 ВАМ терміново потрібна позика або гроші в борг? ПРОКРУТІТЬ ДО НИЗУ САЙТУ ДЛЯ ВАС Є ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ, також залишайте заявку під оголошеннями прямо зараз! І протягом дня Ви отримаєте пропозиції від приватних кредиторів. . Тут можна подати оголошення по кредитах на дошку безкоштовно і без реєстрації і sms, розміщення без термінове, оголошення не будуть видалятися ніколи!

Манивео moneyveo.ua ★★вход в личный кабинет онлайн и регистрация Украина (промокоды и отзывы) МФО микрокредит РЕЙТИНГ ★★★★★ 5/5
Хто може взяти кредит? Читайте в розділі мікропозика онлайн.

Ваш кредит одобрен! Подайте заявку и получите деньги прямо сейчас!Частые вопросы про займы

Как получить займ от частного лица?

Займ от частного лица можно получить в этом разделе сайта отправив заявку Нажмите тут оставляйте заявки в комментария.

Как получить кредит под 0 процентов?

Для получения кредита под 0 перейдите в раздел по ссылке Нажмите тут при условии что это будет первый кредит в данном МФО.

Если уже есть кредиты могу ли я получить еще кредит?

Да вы можете получить кредит онлайн на карту при условии что нет задолженностей в других микрофинансовых организациях .

Можно ли получить кредит без проверок и звонков?

Да вы может получить займ на карту онлайн полностью в автоматическом режиме

💸 36 кредитов онлайн 💸


Что неоходимо что получить деньги??

Нужен Паспорт и ИНН также активная Кредитная карта Украины