Дам -возьму кредит наличными доска бесплатных объявлений
Вторник, 28.05.2024, 12:39

Терміново візьму 12 тис грн під розписку на рік часу під 40%
01.08.2015, 19:54

Терміново потрібно покрити кредит в понеділок, готовий взяти в будь-якої людити займ на рік часу, під 40% річних у Івно-Франківську. без залога, поручителів, предоплат за страховку і т.п. (страховку робити так за рахунок грошів з кредиту, ну я можу мати з собою з 1 тис щоб предявити)

Не працюю тимчасово, грошей немаю, потрібно зрушитись з місця. Порядність гарантую, тільки поможіть, попав у безвихідь. Готовий вислухати якісь умови, під заставу лишити телефон 2.8 тис. грн. зара коштує леново p 780, новий в дуже хорошому стані , купив за 2 500. а також логіни і паролі від моїх кредитів а саме moneyveo.ua і credit365.ua і карточку для виплат від приватбанку, ви можете взяти наново крендит на цю суму і вивести через карточку. якщо я не віддам до року часу. Це для людей з Франківська.

Пишіть спочатку на Yuriy_32@ukr.net чи вконтакті http://vk.com/id313308210, чи смс по телефону. часто заходжу кожного дня. а далі можна по тел.

Контактное лицо: Юрій | Телефон: 0638400623
Просмотров: 618

Заявки на кредит оставляйте в комментариях форма внизу сайта ВВЕДИТЕ СУММУ И СПОСОБ СВЯЗИВнимание! Никогда не делайте предоплат за кредит,страховку и тому подобное!
Всего комментариев: 0
avatar

⚡ Обов'язково подивітся видео⚡☝️👍 Вітаємо!👋 ВАМ терміново потрібна позика або гроші в борг? ПРОКРУТІТЬ ДО НИЗУ САЙТУ ДЛЯ ВАС Є ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ, також залишайте заявку під оголошеннями прямо зараз! І протягом дня Ви отримаєте пропозиції від приватних кредиторів. . Тут можна подати оголошення по кредитах на дошку безкоштовно і без реєстрації і sms, розміщення без термінове, оголошення не будуть видалятися ніколи!

Манивео moneyveo.ua ★★вход в личный кабинет онлайн и регистрация Украина (промокоды и отзывы) МФО микрокредит РЕЙТИНГ ★★★★★ 5/5
Хто може взяти кредит? Читайте в розділі мікропозика онлайн.

Ваш кредит одобрен! Подайте заявку и получите деньги прямо сейчас!Частые вопросы про займы

Как получить займ от частного лица?

Займ от частного лица можно получить в этом разделе сайта отправив заявку Нажмите тут оставляйте заявки в комментария.

Как получить кредит под 0 процентов?

Для получения кредита под 0 перейдите в раздел по ссылке Нажмите тут при условии что это будет первый кредит в данном МФО.

Если уже есть кредиты могу ли я получить еще кредит?

Да вы можете получить кредит онлайн на карту при условии что нет задолженностей в других микрофинансовых организациях .

Можно ли получить кредит без проверок и звонков?

Да вы может получить займ на карту онлайн полностью в автоматическом режиме

💸 36 кредитов онлайн 💸


Что неоходимо что получить деньги??

Нужен Паспорт и ИНН также активная Кредитная карта Украины